Jump to content

Moto Zajednica

Honda hornet

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorćol
  • Motocikl: Honda hornet, Fz6,f800gs

Gledao sam da uzmem horneta, nakon sto sam upalio motor i sto se zagrejao dodavao sam gas do nekih 5-6hiljada obrtaja. Iz auspuha je izlazio crni dim, njegovo objasnjenje je da nije paljen preko zime i da se nakupila garez. Da li je to moguce i sta moze da bude razlog tome...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6391 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Crni dim iz auspuha generalno govori da ima viska benzina.

E sad to moze da bude iz vise razloga. Nije iskljuceno da je zaista istina da motor dugo nije paljen pa mu treba malo da "prodise", ali isto tako, da je sve u redu ta se garez ne bi ni nakupila. :zvizduk:

Nije to nista strasno. Mislim da to nije razlog da se motor ne kupi ako je na oko lep i resto ispravno.

Problem mogu da budu svecice ili mozda los filter vazuha. Moze naravno da bude i sto sta drugo,ali sumnjam da je motor ispustio dusu. Hornetov agregat je otporan na bombu :D

Ako ga i uzmes,probaj da spustis cenu za jedan ozbiljan servis...posle toga ga zaista i uradi i siguran sam da ces se slatko navozati. Mene Hornet nikada nije izdao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja