Jump to content

Moto Zajednica

HTC Wildfire S ili neki drugi mobilni sa telenor mreže! NOV!

Recommended Posts

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Meni treba samo kartica i paket surfuj i prenesi 1000. Telefon koj bi dobio uz paket bi rado prodao jer mi nije potreban, tako da je neko u mogučnosti da dobije mob po jeftinijoj ceni.

 

Dobar primer je HTC Wildfire S, u radnjama košta 270 EUR, ja bi ga dao za 200 EUR.

 

Princip je ja uzmem karticu i paket, Vi telefon sa garancijom od 2 godine. Na Vama je da li ćete vremenom da ga odključate kako bi radio u svim mrežama.

 

Wildfire S je dobar primer, ali mogu i drugi telefoni, Vaš izbor, a oko drugih mobilnih za cenu možemo da se dogovorimo.

 

http://www.telenor.r...fo&phone_id=341

 

http://www.telenor.r...bilni-telefoni/

 

Kontakt 061/2225581

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

A koliko bi tražio za HTC Sensation XL ili Samsung G.S2 ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

tebi se to nikako ne isplati.........

 

Kako znaš?

Pa dogovoričemo se ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Pa verovatno zato sto u tom paketu telefon kosta 38000 dinara. A na oglasu imas a 350 da nadjes

Da ali ovaj je pouzdaniji, preko oglasa vise nista nije pouzdano.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Pa verovatno zato sto u tom paketu telefon kosta 38000 dinara. A na oglasu imas a 350 da nadjes

Da ali ovaj je pouzdaniji, preko oglasa vise nista nije pouzdano.

 

nije samo to

 

1. U sloveniji ima sigurno bolje uslove da uzme isti mob preko operatora

2. Ako mu šaljem ide carina i porez + poštarina

3. Taj mob je 41.000 din na surfuj i prenesi 1000

4. Ne bi slao preko

 

http://www.telenor.r...fo&phone_id=391

 

zato sam mu odmah rekao da se ne isplati............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

Marko,

pitao sam te za HTC S-XL, koliko bi ti tražio, pošto si rekao da možeš da daš Wildfire S-a za 200 €.

1.Tog XL-a kod mog operatera TUŠ-mobil u Slo ne mogu da uzmem, jer ga jednostavno nema u prodaji.

2.Ako se i bismo nekako dogovorili, sigurno ga nebi slao preko pošte jer i sam znam da onda ima i carina i PDV i...

3.Tek Sad sam vidio, da te taj telefon košta na surfuj i prenesi 1000 skoro 41.000 ili cca 380 €

4.Zato sam i rekao da čemo se dogovoriti. Sigurno postoji siguran način da se ta telefon sigurno dovede do mene, a da i ti sigurno dobijaš tražene pare. Ali pošto si rekao da nebi slao preko, onda prihvačam i taj uslov.

 

Želim ti srečnu prodaju .

Pozdrav iz dežele :zdravo:

 

PS.: Pošto hoču prvenstveno da uzmem takvog HTC S.XL -a , - a moj operater ga nema u prodaji - moram da ga tražim i privat.

Ako slučajno ko od Vas kolega sa foruma ima ili novog ili skoro novog, a ne treba mu ili ga prodaje - slobodno me kontaktirajte.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

@Marko011

kad budes uzimao telefon, uzmi u nekoj prodavnici koja radi ugovore za Telenor, tako ces dobiti SIM Free mobilni koji ces lakse prodati.

Ja sam za suprugu kupio preko kupujemprodajem.com Xperia arc S za 300Eura kada je u prodavnicama bila oko 500Eura. Bila je SIM Free a racun je bio iz CT Computer.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Samo nešto da pojasnim pošto je nekima moj predlog "skup".

 

Prilika je da uzmete telefon za 50- 70 evra jeftinije, da ne pomislite da skidam 200 evra od cene vrednosti aparata.

 

To da bude kristalno jasno pojedincima...........

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

Samo nešto da pojasnim pošto je nekima moj predlog "skup".

Prilika je da uzmete telefon za 50- 70 evra jeftinije, da ne pomislite da skidam 200 evra od cene vrednosti aparata.

To da bude kristalno jasno pojedincima...........

 

Sad videh komentar, pa ako se odnosio na informativnu poruku u kojoj sam te ja pitao za ZTE Skate, ti rece 200e+2000din trazis za njega, znaci 220 evra. Ok. Cena mu je inace 27.000din zna se da su kod Operatora najvise cene uvek bile. Ok. I bacih pogled i na oglase, cena novih je 140e. Ok. Napisah ti videcu sta cu, fala... I?

Sta je sad kristalno nejasno - platiti 220e ili 140e za istu stvar?

 

A ako se nije odnosilo na nas dopis, svakako je u redu i tako. Pozdrav

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

ja gledam cene sa mobilnisvet.com, ne istražujem previše, mislim da su oni dosta pouzdani.

 

što se Skate-a tiče, video si telenorovu ponudu, i ja sam ti odmah rekao da se ne isplati.......uprkos tome si hteo da čuješ moj predlog.......i to je to...........

 

normalno je da platiš 140e, nenormalno je da privatnan razgovor iznosiš ovde.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

Dobro komsho, nemo se srdis oma.

A i nije nam neki bas privatan razgovor iznet u medije, vise je onako informativni SMS sa nekim brojkama...

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Ja isto gledam samo mobilni svet. Ostale sajtove ne gledam jer znam da su na MS originalni telefoni a ove što su skinuti sa mreže po kojekakvim sajtovima za 140e ne gledam.

Meni se javio čovek pre neki dan pošto prodajem neku nokiju E52, ja je cenim recimo 120e i pita je l' može za 70e pošto ima jeftinije na oglasima. Nov, originalni telefon iz radnje sa računom na rekao bih 23.000din za 70e? Dobra fora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Sta se cudis? Ja rodajem onaj htc evo 3d i napisem i cenu i samo kes i opet me ljudi zovu i nude 275 evra (a na oglasu 330). Ni manje ni vise nego 55 evra nize! Asto nude zamene to je tek posebna prica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja