Jump to content

Moto Zajednica

agregat honda xl 125

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

potreban mi je komplet agregat za hondu xl 125 85. god. 4-taktni je i sa leve strane je lanac,moze i sa novije honde agregat ili sa nekog drugog tipa samo da pase na ovaj ram

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1030 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: APRILIA Caponord & Transalp 1999

Pozdrav druze.

Zasto kupujes agregat?Sta je sa tvojim?I ja sam ima zestokih problema sa agregatom i na kraju sam uspesno resio najproblematicniji deo tj.glavu.Ako njje problem svrljni sta se desilo jer sam i ja hteo da kupujem agregat ali sam odustao jer nist pristojno nisam mogo da nadjem.Ostala mi je bila samo opcija novi agrdgat ali kineski od 250 ccm.Bio bi samim tim jaci a nije ni bilo skupo.Naso sam ga u Francuskoj za 350 evra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Pozdrav druze.

Zasto kupujes agregat?Sta je sa tvojim?I ja sam ima zestokih problema sa agregatom i na kraju sam uspesno resio najproblematicniji deo tj.glavu.Ako njje problem svrljni sta se desilo jer sam i ja hteo da kupujem agregat ali sam odustao jer nist pristojno nisam mogo da nadjem.Ostala mi je bila samo opcija novi agrdgat ali kineski od 250 ccm.Bio bi samim tim jaci a nije ni bilo skupo.Naso sam ga u Francuskoj za 350 evra.

pozdrav,ma lako bi ja to uradio da imam masinu,ali nje NEEEEMAAAA :neznam: sta da se radi jbg,e zato mi treba kompletan agregat

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1030 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: APRILIA Caponord & Transalp 1999

Aha dobro onda . Nisam razumeo . Mozda ce i neko da se javi ali ja sam proveo dane traeci i nista . Nudili mi gomilu 2t masine i to ni jedna od honde . Ali 4t nikako . Ima jedna od Suzukija 4t ako te interesuje . Stranac je i u dobrom je stanju . Mogu da izcerupam broj ali mislim da je trazio oko 350 evra ali nemoj da mi verujes .

Ja bi iskreno za te pare stavio novu kinesku koja je inace kopija honde . Skoro sam rasturao prijateljev motor i iznenadio sam se kako je resena . Lageri na bregastoj . Umesto klizaca i klasicnog spanela ima lancanik koji spanuje sto znaci ne propada nikad . Jednino pratece stvari mogu da budu skupe . Karburator je 35 evra ali za struju nisam siguran .

 

Ako nesto cujem javljam ti sigurno .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja