Jump to content

Moto Zajednica

5. Skup Mz Sveta - organizacija i dogovori

  

24 članova je glasalo

  1. 1. Lokacija 5. Skupa MZ Svet-a je:

    • Šumijev kraj "Zuta Stena"
    • Lijanov predlog "Mataruska banja"
    • MZ (Mihac) "Kladovo i okolina"
      0
    • predlog "Tisa"


Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Naši se prijatelji povukli su se nazad i ne idu zbog vremenske prognoze vreme 10 dana

Tako da i ako dolazimo samo ja i Flox dolazimo kombijem????

 

Dođite kako vam odgovara. Ova nam godina nije naklonjena pa je uspeh da se vidimo na bilo koji način.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 302 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1200ST

Doci cu i ja u petak sa jos jednim drugarom iz Slovenije uzecemo nesto pica uzput e i ponecu pumpu na 12v da naduvate duseke :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Evo sada sam slusao prognozu,kaze do vikenda i ovako i onako mrljavo,malo oblacno,malo kisica,malo sunce ali toplo a za vikend temperature 25 i vise stepeni,moguca kisica mestimicno poslepodne a ne mora.To je to ide sve kako treba tako da ja ne bih vise o vremenu i prognozi.

Ja nosim sve zacine i sastojke za riblju corbu,ako neko hoce da i nesto drugo kuvamo tipa gulas ili pasulj neka kaze,predlozi itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Neka svako ko moze ponese pribor za jelo,duboki tanjir zbog corbastog.Imate kod kineza od tvrde plastike za 60 dinara a imaju i plekane cinije i tanjiri za 90 dinara.Ja uvek nosim onaj vojnicki pribor za jelo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova

Neka svako ko moze ponese pribor za jelo,duboki tanjir zbog corbastog.Imate kod kineza od tvrde plastike za 60 dinara a imaju i plekane cinije i tanjiri za 90 dinara.Ja uvek nosim onaj vojnicki pribor za jelo.

ja cu poneti ljutu i slatku papriku i litar rakije ,da li treba jos nesto od zacina ali imam puno km da ne nosim luk ili krompir i gajkba piva od mene samo ambalaza da se spremi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Zelim vam lepo vreme i dobar provod. Hteo sam da dodjem zajedno sa Beocincima, ali nazalost nijedan nije u mogucnosti zbog nekih obaveza, pa mi bilo glupo da dolazim sam. Sumi cuo sam da si dobar domacin, pa povedi racuna da ekipa bude vesela.Pozdrav za sve MZ-ase i pazite na holesterol.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

hvala za kompliment, ali mislim da se niko do sada nije ovoliko cimao oko skupa, cak nisu gazde na mestu skupa znale da će biti. Jbg loše vreme, kriza, svima fali "vremena" i ispade ovako.

Jesam se zajebao sto sam hteo da vide ljudi da ima još "Srbije" osim u Vojvodini i Beogradu.

Sad ispadoh i loš domaćin sto neće pola ljudi da dođe, i imaju predrasude o ovom događaju..

 

Dane Deda, vidimo se na drumu(skupove ne posećujem)! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Neka svako ko moze ponese pribor za jelo,duboki tanjir zbog corbastog.Imate kod kineza od tvrde plastike za 60 dinara a imaju i plekane cinije i tanjiri za 90 dinara.Ja uvek nosim onaj vojnicki pribor za jelo.

 

I ja nosim vojnicki pribor, pa moram da sa vama podelim moje iskustvo steceno na vojnim vezbama, a i na nekim manje prijatnim mestima . Problem je u pranju tih porcija - jer bi trebalo nositi i pribor za pranje sudova ( a na motoru bas i nema puno mesta ) . Resenje sam nasao u nosenju jednog paketica kesa za zamrzivac ( kese od jednog ili dva kilograma - isprobati kuci pre puta ) . Dakle, pre jela se u porcije ubace pomenute kese i njihovi krajevi zavrnu preko ruba porcije. Jelo se sipa u tako oblozene porcije i jede iz njih, a posle jela se kese jednostavno izvade i bace u djubre, a porcije ostaju ciste. Kasika i viljuska se mogu oprati vodom i obrisati papirnom maramicom !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova

Zelim vam lepo vreme i dobar provod. Hteo sam da dodjem zajedno sa Beocincima, ali nazalost nijedan nije u mogucnosti zbog nekih obaveza, pa mi bilo glupo da dolazim sam. Sumi cuo sam da si dobar domacin, pa povedi racuna da ekipa bude vesela.Pozdrav za sve MZ-ase i pazite na holesterol.:zdravo:

evo ja krecem iz odzaka pa mozes samnom ako je to problem u petak start 5 00

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Kako za sada stoje stvari dolazim ali u Subotu.Radim po ceo dan, neznam gde je posta ali "cip" nosim sa sobom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova

Neka svako ko moze ponese pribor za jelo,duboki tanjir zbog corbastog.Imate kod kineza od tvrde plastike za 60 dinara a imaju i plekane cinije i tanjiri za 90 dinara.Ja uvek nosim onaj vojnicki pribor za jelo.

 

I ja nosim vojnicki pribor, pa moram da sa vama podelim moje iskustvo steceno na vojnim vezbama, a i na nekim manje prijatnim mestima . Problem je u pranju tih porcija - jer bi trebalo nositi i pribor za pranje sudova ( a na motoru bas i nema puno mesta ) . Resenje sam nasao u nosenju jednog paketica kesa za zamrzivac ( kese od jednog ili dva kilograma - isprobati kuci pre puta ) . Dakle, pre jela se u porcije ubace pomenute kese i njihovi krajevi zavrnu preko ruba porcije. Jelo se sipa u tako oblozene porcije i jede iz njih, a posle jela se kese jednostavno izvade i bace u djubre, a porcije ostaju ciste. Kasika i viljuska se mogu oprati vodom i obrisati papirnom maramicom !

hahaha svaka cast izum fenomenalan ,prihvatam savet

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Momci lepo se provedite da vas posluzi vreme a sve ostalo ce te lako Ja ove godine nemogu da uklopim obaveze na poslu i privatan posao ali bice jos prilike da se vidimo0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Sad ispadoh i loš domaćin sto neće pola ljudi da dođe, i imaju predrasude o ovom događaju..

 

Opusti se čoveče, niko ti ništa ne zamera. :)

 

Uopšte ne postoji mogućnost da nam ne bude dobro pa time nema bojazni "da će Skup propasti". Tako nešto jednostavno nije moguće, to smo mi, mi isti obogaćeni za naše nove ljude pa će time biti još bolje.

 

I baš je lepo posle ovolikog vremena videti da se atmosfera zagreva. Al će da se začađave drumovi Srpski... :takoje:

 

Još nešto: draže bi mi bilo da u Arilju postoji sisata pekarka nego dlakavi pekar. Ne za pečenje nego onako, zbog leba a možda bi neko i kifle... :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Ako kod nekoga ima da se kupi svecica BOSNA FE80C neka kupi 2 komada pa ponese na skup,dugacak navoj je u pitanju.Moze i BOSCH W5CC.Ja ovde ne mogu da nadjem ni jednu ni drugu. Izvinite za off.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

Dajte opet onu mapu Arilja gde je Zuta stena

Radim do u petak ujutru posle toga dolazim , a u subotu imam svadbu u podne tako da se vracam ali dogadjaj ne mogu da preskocim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Nazalost i ja necu moci da dodjem suvise je dugacak spisak razloga. Cekao sam ovo okupljanje cele godine sa nestrpljenjem ali se svi moji planovi izjalovili u zadnjih mesec dana! Zelim vam da se lepo provedete kao sto obicno biva i da vas vreme posluzi kao na poslednjem okupljanju (oko nas je padala kisa a mi ostali suvi)! Vidimo se negde vec Bože zdravlja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Šumi tebi se posebno izvinjavam,znam da ceš biti odličan domacin i veoma mi je žao sto nemogu prisustvovati ovom skupu dragih mi ljudi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova

hahaha pa ljudi jesmo li mi bajkeri ili secerleme ,nece biti ni prvi a fala bogu ni poslednji skup da je kisa padala ,evo vam ohrabrenje posle oluje sta se desava ,pa opet skup nije otkazan,ja dolazim pa makar sekire padale ,da ja upoznam tu sisatu pekarku sto se svi bojite da idete kod nje ,motor je vec upaljen samo da se sitne stvari popakuju i gassssssssssssssssssssss

post-8985-0-06757700-1337845102_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

sto se mene tice kisa mi ne smeta, ako sam nesto odlucio nece me kisa spreciti u tome. Pre 10dana isao iz Bg-a do Arilja po kisi, samo 15tak km nije padala.. 1moto3.gif

 

Nego!!! Pijac sutra(ako bude) traje od 06h do 10-11h to je prilika da se kupi prase/jagnje, cene su 280/250din 1zvizduk.gif

 

Moj predlog je da pravimo rostilj, i kuvamo kotlic(riblju corbu, gulas... ) 0takoje.gif da se ne zezam sa pecenjem, jer: zivuljka kostace 7-8.000 + ciscenje + pecenje = najmanje 10-12.000 1zvizduk.gif po trenutom stanju nemam toliko novca u rukama...

 

Mislim da je bolja prva opcija, posto su jos i kisu najavili za sutra ceo dan!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

hahaha pa ljudi jesmo li mi bajkeri ili secerleme ,nece biti ni prvi a fala bogu ni poslednji skup da je kisa padala ,evo vam ohrabrenje posle oluje sta se desava ,pa opet skup nije otkazan,ja dolazim pa makar sekire padale ,da ja upoznam tu sisatu pekarku sto se svi bojite da idete kod nje ,motor je vec upaljen samo da se sitne stvari popakuju i gassssssssssssssssssssss

 

Pokisao sam 3-4 puta kad sam isao na MZ Skup u NS(Kisac) 1moto3.gif (3 puta dok sam dosao, i 1 kad sam se vracao Valjevo - Arilje)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja