Jump to content

Moto Zajednica

Plavsko jezero - Prokletije

Recommended Posts

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Evo samo da sklopim karburator i spakujem se pa krecem :) Taman ujutru oko 10 :moto3: Jel cekam nekog i gde?

Ja cu prvo stajanje u Kosijeri, da pokusam oruzanu otmicu Kapetana Kepe!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

da pokusam oruzanu otmicu Kapetana Kepe!

 

Od toga nema nishta odma da ti kazem, kapetan okuplja vojsku na Maljenu u Subotu ujutru :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Na zalost kapetan radi subotu, sa tendencijom slobodnog vremena tek posle podne. Ako se negde u blizini parkirate u petak vece, javite se da svratim na pivo.

Kvarni, cekam te....

Zoki, nema brate sanse. Pocela sezona mog posla i jos sto drugih okolosti.

Lepo se provedite i cuvajte track logove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Junaci ako Bog da i sreca junacka dolazim u Plaf u petak , e sad prije podne ili popodne pitanje je na koje jos nemam odgovor.

 

Ja bih predlozio ovakav raspored radova :moto3:

 

Petak krug oko Hridskog

Subota Prokletije ili od Plava do Cakora

Nedelja dorucak pakovanje Andrijevica Kom-Stavna-Bjelasica-Lisa i ispratim Vas do volja vam Berana , Kolasina, Mojkovca, Bijelog Polja i vi kuci laganooooo. poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Junaci ako Bog da i sreca junacka dolazim u Plaf u petak , e sad prije podne ili popodne pitanje je na koje jos nemam odgovor.

 

Ja bih predlozio ovakav raspored radova :moto3:

 

Petak krug oko Hridskog

Subota Prokletije ili od Plava do Cakora

Nedelja dorucak pakovanje Andrijevica Kom-Stavna-Bjelasica-Lisa i ispratim Vas do volja vam Berana , Kolasina, Mojkovca, Bijelog Polja i vi kuci laganooooo. poz

 

A ako neko hoce da se spusti na primorje....nema pratnje a 1lol.gif1lol.gif Nego , jel prohodno preko Durmitora i Žabljaka 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Predlog: Pregazite Prokletije i siđete u Leshe (AL primorije). U Leshu zabodete kamp (Pishina Riviera) prve klase za 5 evrića i odmorite ko kraljevi. ;)

 

pishina.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 215 postova
  • Lokacija: livno bih
  • Motocikl: xt600

Predlog: Pregazite Prokletije i siđete u Leshe (AL primorije). U Leshu zabodete kamp (Pishina Riviera) prve klase za 5 evrića i odmorite ko kraljevi. ;)

 

pishina.jpg

nista osobno al tebi bi bilo bolje da završiš štaa si počeo :zvizduk: :zvizduk: :jee: :jee: :P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

OK ...kapetane imas opravdan izostanak 0takoje.gif

Na zalost kapetan radi subotu, sa tendencijom slobodnog vremena tek posle podne. Ako se negde u blizini parkirate u petak vece, javite se da svratim na pivo.

Kvarni, cekam te....

Zoki, nema brate sanse. Pocela sezona mog posla i jos sto drugih okolosti.

Lepo se provedite i cuvajte track logove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

E pa, lep provod vam je zagarantovan. Ostaje mi samo da vam pozelim lepo vreme i sretan put! :zdravo:

 

Zavidim vam... eh... cekamo fotke! :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1423 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pančevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

Ceta mala ali odabrana..srcemo kavu pa u voznju..ima celih 5 stepeni i magla je ko testo..

 

Srknite vi jos nesto pored te kave, dobro ce vam doci na tih 5 stepeni ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Niksic
  • Motocikl: KTM 990 Adv, KTM 350 Freeride

dan prvi:

 

copy/paste sa nlb foruma

 

Uspjeh nekako uzeti par dana slobodno, i razmisljam kako ih iskoristiti...

da uzmem kajak, sator, vrecu, malo cokolade i kokte i odem nedje na neku plazu da se naspavam... hm... ako odem sam mnogo je veca vjerovatnoca da ce me neka ajkula usput pojesti...

i u sred razmisljanja, enduro bogovi su bili na mojoj strani...

 

http://www.nolimitbikers.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=5371

 

Enduro tura je u pitanju i pakujem samo najosnovnije (less is more), noz, selotejp traku (ako neki problem nijeste rijesili to samo znaci da nijeste iskoristili dovljno selotejpa :) self tape ili duck tape...), zimsku postavu, red bul, dva snikersa i duksericu.

Prvi dan krecem iz Kotora preko Bara, tamo pogledam neki Caponord... dobar motor ali previse putno orjentisan... idemo dalje, dako bude neki ktm, majku mu :)

 

Posto sam vec tu, mogao bih preko Ostrosa na Virpazar pa polako put Nk, tako i bi... Dan je bio fenomenalan, i jos sam imao aparat ali ni sad mi nije jasno zasto ne stah da napravim par fotografija kad sam vec bio sam, mora da je moto apstinencija uradila i svoje i nikako da pustim onu rucku od gasa :)

 

Stajem u Virpazar, na malo osvjezenje

 

2012-10-04153101.jpg

 

 

Sledeca stanica Nk, kratak pregled teme, vidim ima zainteresovanih, definitivno ce biti dobro... kratak dogovor sa NikGoldom, i pravac spavanje.

Dogovor je bio da se mozda krene oko 4 popodne, budim se ujutro oko 8 i nesto poslije 3-4 propustena poziva, uzimam telefon, vidim Nik, i plus par poruka, ajde reko dok mi se glas ne povrati da vidim sta pise :)

 

vrijeme poruke 7:00 ujutro (NikG): "Okinuh ventil na prednju a nemam rez" - razmisljam, a u pm!

sl poruka(od istog autora) vrijeme 07:09: " Ja bi da krenemo oko 8 ali sa u potrazi za prednjom, idem kod Vujacica" - razmisljam, 8 i po je, A u pm!

sl poruka opet Nik 07:43: "Kupljena unutrasnja, jos montaza 9" - bez razisljanja trk u wc, ruksak kaciga i na motor.

 

stizem u pg, kratko se zadrzavamo i krecemo put Plava, Vedza, Janko i ja.

 

IMG_6288.jpg

 

 

prvobitan plan je bio da se nadjemo sa ostatkom ekipe oko 12 i da se krene sto ranije, malo prasinja po komovima ali nijesmo imali vremena, tj kao nijesmo vremena :)

Iz pg skretanje ka Lijevoj rijeci i onda peglanje onim uskim putem, put i priroda nevjerovatni jedino sto je tempo bio malo zesci pa nijesam imao puno vremena da uzivam a definitvno je put za tako nesto...

 

prvo skretanje makadamsko i eto nas tamo, dusenje guma i nastavak. opet je tempo bio dobar i nijesam imao kad izvaditi aparat. priroda kao stvorena za enduro, gusta suma, lokve, blato, nikakvi putevi... baaas odlicno :)

pratimo Janka nekom puteljcima i sve razmisljam kako je uspio da zapamti ove precice :) mislim da bi ga oni sto krijumcare balvane unovcili dobro :)

ubrzo izlazimo ispod Koma i pravimo minut dva pauze, e tu se ja latih aparata konacno :dance:

 

IMG_6289.jpg

 

 

Kilimandzaro

 

IMG_6293.jpg

 

 

svajcarska ljepota

 

IMG_6294.jpg

 

 

balkanske precice :mrgreen:

 

IMG_6295.jpg

 

 

raj...

 

IMG_6296.jpg

 

IMG_6298.jpg

 

 

Vedza

 

IMG_6300.jpg

 

IMG_6301.jpg

 

 

Nik

 

IMG_6302.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja