Jump to content

Moto Zajednica

Crash bars servis Seba

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Trenutno mogu samo od lima da ti napravim skid plate. Pozdrav.

pozdrav majstore, interesuje me da li pravis skid plate za enduro i cross motore? Interesuje me nesto ovako?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1054 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Zdravo sebo zanima me da li mogu da se naprave cresh barovi za moje motorce qingqi 200 supermoto evo slicice pa mi reci sta mslis i koja cena. hvala :zdravo:

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/86011-prodajem-qingqi-gy200ccm-japanac/

OVO SU SLIKE DOK JE BIO NA PRODAJI ALI SAM ODUSTAO OD TOGA BAR ZA SAD :takoje: SLUZI LEPO ZA MOJE POTREBE

post-21421-0-26089000-1352484630_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1054 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Bitno mi je da stiti deklu al da bude malo izboceno da mogu da upotrebim i za noge da drzim malo :moto3: Koja cena i da li je pre svega moguce :zbunjen: To nije veliki motor a i moj ktm kineski hteo bi da bude DRUKCIJI OD DRUUUGIIH :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Pozdrav Rade. Nema bas mnogo mogucnosti za tvoj model motora. Slicna je je situaci ja kao i sa Yamahom xt, ali cu se potruditi da nadjem optimalno resenje, da bude zadovoljena forma bezbednosti kao i da se tebi svidi resenje i izgled[ Cenu ti saljem na pp . Pozdrav :takoje:

Promenio član seba011

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Montenegro-Bar
  • Motocikl: Bmw r1200c Independent , Suzuki DR 800 Big

Pozdrav,

kontaktirao sam Vas pre mesec dana putem e-maila za crash bar i rekli ste mi da dovedem svoj motor BMW r1200c kod Vas na 1 dan i da mozete da mi napravite.Posto smo daleko i nisam u mogucnosti da dodjem dali postoi neka druga solucija da to odradimo? U prilogu Vam saljem link sa slikom kako oni izgledaju a mozda ste i vec pravili takve i mozda imate sablon?Dajtemi neko resenje ako ga imate?Novac bih poslao po prijatelju koi bi preuzeo crash barove.

 

http://www.beemerboneyard.com/71607667548.html

Promenio član Pop84

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Veruj mi da bih najvise voleo kada bi postojali sabloni i samo da saljem. Sabloni doduse postoje u velikim fabrikama i to su makete ramova gde se svaka savijena cev crash bara vari na predhodno fiksirane nosace. Cak i kod njih se javlja greska u proizvodnji da kada posalju cras u prodaju , da se rupe ne poklapaju i do 5-6 mm.Ja imam za neke modele sablon za savijanje cevi ali to je nedovoljno za finalni proizvod. Izvini za ovako opsirni odgovor ali morao sam da objasnim u kratkim crtama na cesto postavljeno pitanje "sablona". Jedino resenje na daleko je imati donorski motor t.j nekoga ko bi pozajmio motor na jedan dan pa da se po njemu napravi za tebe. Pozdrav :takoje:

Pozdrav,

kontaktirao sam Vas pre mesec dana putem e-maila za crash bar i rekli ste mi da dovedem svoj motor BMW r1200c kod Vas na 1 dan i da mozete da mi napravite.Posto smo daleko i nisam u mogucnosti da dodjem dali postoi neka druga solucija da to odradimo? U prilogu Vam saljem link sa slikom kako oni izgledaju a mozda ste i vec pravili takve i mozda imate sablon?Dajtemi neko resenje ako ga imate?Novac bih poslao po prijatelju koi bi preuzeo crash barove.

 

http://www.beemerbon...1607667548.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Bez motora nisam u mogucnosti da napravim i da sve to bude u mm tacno. Pozdrav.

Ako bih ti ja poslao crash barove dali bi po njima mogao da napravis iste takve?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Hvala Letoni. Drago mi je da si zadovoljan. Pozdrav. :takoje:

Samo želim pohvaliti Sebine crash barove.Izrazito korektno odrađeno....

 

Pozdrav Seba!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1054 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

sebo prodao sam motor za koji si trea da mi pravis rolbar. Sad imam yamahu majesty sta moze za njega lepo da se pravi da nije nosac zadnjeg kofera,stender. Vec neke zastite za plastiku :takoje::moto3::Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Izvodljivo je a cenu ti saljem na pp.Pozdrav :takoje:

Pozdrav majstore! treba mi kres bar za hondu vtx 1800. Dali je izvodljivo i otprilike koilko para?

Promenio član seba011

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja