Jump to content

Moto Zajednica

Zna li neko ...?

Recommended Posts

  • VKV skupljač puževa, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRABAKULA

Juče sam prošao kroz ulicu Vojislava Ilića u Beogradu i video motor kako leži i malo dalje prekriveno telo ... Zna li neko detalje , šta se desilo ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Beograd , Mirijevo

Tacno oko 16-17 h deo Vojislava Ilica od Gospodara Vucica ( desna strana ) ka Zickoj je bila gotovo zatvorena za saobracaj, stajalo je preko 30 trolejbusa...

Posao sam poslom  na ugao Ljermontove i V.tomanovica jer je takodje bio neki udes , stub EDB je udaren pa smo isli da saniramo , pritom sam upitao ekipu saobracajne patrole sta se desava u V.Ilica..............

Covek mi je rekao da je oboren PESAK !

Toliko sam cuo..........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 494 postova
  • Lokacija: Zvezdara

Oborena je zena koja je pretrcavala ulicu van pesackog prelaza ...

Drugari su mi bili u kladionici ispred koje se to desilo ... samo su culi struganje motora od asfalt , pritrcali su odmah , zena u nesvesti cela leva strana joj je otekla , da ne opisujem sada detaljno , kazu vrlo ruzan prizor je bio . Kasnije su chuli da je umrla .

Lik koji je vozio motor kaze da nije presao 50km/h ... Sto je verovatno istina posto bi ga ovi iz kladionice chuli da je jurio vishe ...

Zao mi je ...

 

Cosmossat bio sam tu kada su se ovi zakucali u banderu ... pajseri

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Beograd , Mirijevo

Lose........

Kako ljudi rezonuju, kako pesaci , kako ostali ucesnici kada vide motor , ja ne kapiramsta se desava.... ???

ja se ne skidam sa sirene ........uskoro cu na redovnom servisu da menjam i trubu........

 

Ti pajseri su pobegli iz kola i ostavili auto razlupan , i nas stub polomljen ........ kablovi uzas ......

Da li je auto kraden ili su bili pijani ........ko zna .......mada jos nije stigla prijava ako je vozilo bilo kradeno ...........

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 494 postova
  • Lokacija: Zvezdara

Ja prolazim SUP i vidim omegu kako naglo kochi i kao da se namerno zakucala u banderu posto je bila prazna ulica , cuje se jak udarac , bandera pada na ulicu , dolazim da vidim jel su svi ok , izlaze trojica pajsera i smeju se ...  >:( nisam ih ni pitao jesu dobro samo sam otisao ... debili

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja