Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: MK CRNA REKA
  • Motocikl: Hayabusa

Malo zaksnih oko guma. NE uzimaj Bridgestone 023 ni u kakvoj kombinaciji. Trenutno je imam na motoru pozadi. Klizaviju gumu nisam vozio. Da sam je kupio ovde pomislio bih da je neka zavera. Donešena iz Nemačke. Moja preporuka je Michelin Pilot 2-3-4 .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 546 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Beverly 300 i.e. Suzuki GSX650F/GSXR600

Trebalo bi danas da stavim Dunlop roadsmart 2.

 

Koliko sam gledao na netu trebalo bi da predstavlja odličan odnos cena/kvalitet, odnosno uloženo/dobijeno.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7106 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Malo zaksnih oko guma. NE uzimaj Bridgestone 023 ni u kakvoj kombinaciji. Trenutno je imam na motoru pozadi. Klizaviju gumu nisam vozio. Da sam je kupio ovde pomislio bih da je neka zavera. Donešena iz Nemačke. Moja preporuka je Michelin Pilot 2-3-4 .

Battlax BT 023 su odlicne gume, imao sam ih na motoru i super su, i na suvom i po kisi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 701 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

 

Malo zaksnih oko guma. NE uzimaj Bridgestone 023 ni u kakvoj kombinaciji. Trenutno je imam na motoru pozadi. Klizaviju gumu nisam vozio. Da sam je kupio ovde pomislio bih da je neka zavera. Donešena iz Nemačke. Moja preporuka je Michelin Pilot 2-3-4 .

Battlax BT 023 su odlicne gume, imao sam ih na motoru i super su, i na suvom i po kisi.

 

 

Ovo da BT023 kliza kao luda prvi put čujem??? Ja sam 2 seta potrošio, putovao po Evropi (često i po ljusku), vozio je više puta na navaku i jednom na euroringu u Mađarskoj i držala je odlično. A ne vozim baš lagano.

 

47468_459212022517_768041_n.jpg

 

IMG_2704.jpg

 

 

Ili je star DOT ili nešto sa gumama nije u redu?

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Samo da pohvalim Dunlop, ja sam prezadovoljan njima. Odgovaraju mi, cak sam solidne kilometraze pravio po kisi sa njima, do mora po pljusku i sasvim su zadovoljavajuce za moj stil voznje. Pocetkom sezone planiram novu zamenu, dvoumim se izmedju michelin road 3 i Dunlopa, probao sam oba seta i mrtva je trka cena/kvalitet  :sampion:  
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Samo da pohvalim Dunlop, ja sam prezadovoljan njima. Odgovaraju mi, cak sam solidne kilometraze pravio po kisi sa njima, do mora po pljusku i sasvim su zadovoljavajuce za moj stil voznje. Pocetkom sezone planiram novu zamenu, dvoumim se izmedju michelin road 3 i Dunlopa, probao sam oba seta i mrtva je trka cena/kvalitet  :sampion:  

 

Samo da kažem za Michelin rod 3 extra ti je guma. Ja sam je imao na predhodnom motoru i oduševila me je. Takođe sam čuo dosta pohvala za Dunlop ali moje mišljenje i prvi izboj je Michelin. Mislim da je za nijansu izdržljivija guma. Ali ipak ovo je moje moje mišljenje i poštujem tuđa ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Uverio sam se u Michelin, i to bas u road 3, i slazem se da su vrhunske gume! Samo cini mi se da odnos ulozeno/dobijeno kod Dunlopa uopste nije los, tako da koje god od navedenih kolege da obuju na motore mislim da nema greske  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Meni ovo lici na Dunlop Roadsmart 2, gde si uzeo, koji su dot i koliko € posto i sam trazim opanke za moj moped isto sport turing i Dunlop mi je u uzem izboru..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Јел бољи тај Данлоп од Мишелиновог пилот роада 3? Пошто су приближно исте цене.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Јел бољи тај Данлоп од Мишелиновог пилот роада 3? Пошто су приближно исте цене.

Po meni bolji Michelin 3. Vrhunska guma. Ja sam ih na prošlom sajmu set platio 25500 din. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 546 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Beverly 300 i.e. Suzuki GSX650F/GSXR600

Gume su kupljene u Pilot Sport radnji. Zvao sam momka da pitam, ali mi je rečeno da je to bila, eto, drugarska cena i da ih nema više, odnosno da moraju da se poruče i čekaju.

 

Mada nazovite ih, pa proverite.

 

 

Izgleda da sam ja imao sreće. :)

 

Isto kad sam, pre kupovine, zvao Euro sumar da dovedem motor na proveru, rekli mi da to kosta 4.000din.

 

Ja dovezao motor, oni ga ispregledali i nisu hteli da naplate. :) Rekli da sam prvi motor ove godine koji im je ušao u servis i da je pregled gratis. :)

 

:happy: :happy: :happy:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 546 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Beverly 300 i.e. Suzuki GSX650F/GSXR600

Јел бољи тај Данлоп од Мишелиновог пилот роада 3? Пошто су приближно исте цене.

Ono što sam ja čitao po netu, nijanse su u pitanju u korist Michelina.

 

Ja sam izabrao Dunlop jer sam mogao odmah da ih stavim na motor (nije moralo da se ceka 20 dana da stignu) i jer su bile jeftinije nekih 50e.

 

https://youtu.be/n4uj4eDTOQI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Drugar zvao za gume kod lika koga je uzimao ranije, dobio ponudu Pilot Road 3 za 238e set, a za Dunlop road smart 2 217e.. I jedna i druga cena su mi ok, ovih dana cu i ja sebi resavati preko njega, najverovatnije u korist Miselinki, Dunlopa sam se navozao, 4 sezone samo Dunlop gazim, red je da se naskoci na Miselin malo  :na_glavi:
Ako nekom treba, nek' se javi na pm pa cu poslati link od sajta firme sa brojem telefona  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1378 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Postavi ovde link , nije ovo obicna reklama vec upucujes kolege gde ima jeftinih guma.

 

Послато са GT-I9301I

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Evo i ostalim kolegama da javim,slobodno mi se javite na PM, prosledim vam info a i posto sam danas pricao sa jednim od vlasnika, koji je inace bajker (porodicna firma) i zaduzen je za komercijalu, dao sam mu predlog da se prijavi na forum i malo angazuje oko reklame kada ima vremena. Do tada, slobodno se javite, dacu vam link od sajta firme i od njihovog naloga na KP, cak smo pricali da bi bilo super kada bi dao neki popust za nas forumase sto je uzeto na razmatranje i verovatno ce se i ostvariti, zato i necu pre svega zbog cenzure javno da reklamiram jer niste isto vi forumasi i ovi sto googlaju pa naidju na link pa se pozovu na forum,eh bre kolege :sampion: !
Eto, bice mi drago da se svi obuju dobro za sto manje novca, visak cemo lako popiti u kafani  :takoje: 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Danas sam vozio motor i primetim neko zujanje na 4000 obrtaja. Na svim drugim obrtajima se ne cuje nista ali na 4000 se cuje neki rezak zvuk. Da li neko zna o cemu se radi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja