Jump to content

Moto Zajednica

YOSHIMURA RS-3 CARBON!!!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

samo sto to na tvom motoru je neki divlji auspuh sa nalepnicom sa buvljaka. A slika pored jeste Yoshimura. :zbunjen:

Gresis druze. Ovo na Yamahi jeste sigurno RS3 i ovo nije nalepnica nego plocica sa nitnama. samo sto je na yamahi bolt-on, a na slici slip-on!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova

samo sto to na tvom motoru je neki divlji auspuh sa nalepnicom sa buvljaka. A slika pored jeste Yoshimura. :zbunjen:

Gresis druze. Ovo na Yamahi jeste sigurno RS3 i ovo nije nalepnica nego plocica sa nitnama. samo sto je na yamahi bolt-on, a na slici slip-on!

 

ne bih rekao da gresim, nema atesta utisnutog na izlazu, varenje je lose, nema utisnuta slova takodje na izlazu. Lici na rad Shustera iz Ade

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

samo sto to na tvom motoru je neki divlji auspuh sa nalepnicom sa buvljaka. A slika pored jeste Yoshimura. :zbunjen:

Gresis druze. Ovo na Yamahi jeste sigurno RS3 i ovo nije nalepnica nego plocica sa nitnama. samo sto je na yamahi bolt-on, a na slici slip-on!

 

ne bih rekao da gresim, nema atesta utisnutog na izlazu, varenje je lose, nema utisnuta slova takodje na izlazu. Lici na rad Shustera iz Ade

Ne poznajem decka koji prodaje auspuh, al sam spreman da se opkladim sa tobom da je original Yoshi 8)

Sta kažes?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

ajmo opkladu u pice, simbolicno :P

Ma može :takoje:

Samo da vlasnik postavi nove slike pločice i izlazne cevi gde bi trebao da se nalazi zig yoshimurin.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Stvarno mi nije jasna tolika potreba da se ofuje bilo ciji oglas.Oces kupis neces kupis,svidja ti se,nesvidjati se.To je tvoja stvar,oglas korektan cena adekvatna,bas me nesto zabole dali je ili nije orginal.I onaj iz ade nije suster nego majstorcina iz ade.A verujem i da auspuh ima odlican zvuk,da nemam na motoru izduv odmah bi ugovario kupovinu.

Ako ti je dosadno otvoris novu temu o bilo cemu.Postavis pitanje sta mislite o tome i tome i imaces da se nakuckas do mile volje

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBRF4i, KLX650, TT600S

Stvarno mi nije jasna tolika potreba da se ofuje bilo ciji oglas.Oces kupis neces kupis,svidja ti se,nesvidjati se.To je tvoja stvar,oglas korektan cena adekvatna,bas me nesto zabole dali je ili nije orginal.I onaj iz ade nije suster nego majstorcina iz ade.A verujem i da auspuh ima odlican zvuk,da nemam na motoru izduv odmah bi ugovario kupovinu.

Ako ti je dosadno otvoris novu temu o bilo cemu.Postavis pitanje sta mislite o tome i tome i imaces da se nakuckas do mile volje

 

 

Ne bih se slozio sa tobom. Iako je ovo sekcija prodajem, generalno je forum. Zasto ne komentarisati? Sta ako neko prodaje falsheve, a ti se ne razumes, mislim da bi ti komentar poput: "nema atesta utisnutog na izlazu, varenje je lose, nema utisnuta slova takodje na izlazu. Lici na rad Shustera iz Ade", mnogo pomogao.

 

Ja ne kazem da je ovo "falsh", ali ako bih se odlucio za kupovinu, obratio bih paznju na te stvari.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

-.- ... boze kakvih ljudi ima sve na ovom forumu?! Ovde koliko vidim samo neko nekome spusta i zavlaci ga ,..?!??? :stabre:

Ja sam otvorio temu da prodam auspuh,a ne da citam vasa prepucavanja!

Motor je uvezen s tim auspuhom!

Ako neko oce da kupi ,nek se javi u pm , da zatvorim temu da mi se ne svadjate!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: vfr rc36

Stvarno mi nije jasna tolika potreba da se ofuje bilo ciji oglas.Oces kupis neces kupis,svidja ti se,nesvidjati se.To je tvoja stvar,oglas korektan cena adekvatna,bas me nesto zabole dali je ili nije orginal.I onaj iz ade nije suster nego majstorcina iz ade.A verujem i da auspuh ima odlican zvuk,da nemam na motoru izduv odmah bi ugovario kupovinu.

Ako ti je dosadno otvoris novu temu o bilo cemu.Postavis pitanje sta mislite o tome i tome i imaces da se nakuckas do mile volje

 

 

Ne bih se slozio sa tobom. Iako je ovo sekcija prodajem, generalno je forum. Zasto ne komentarisati? Sta ako neko prodaje falsheve, a ti se ne razumes, mislim da bi ti komentar poput: "nema atesta utisnutog na izlazu, varenje je lose, nema utisnuta slova takodje na izlazu. Lici na rad Shustera iz Ade", mnogo pomogao.

 

Ja ne kazem da je ovo "falsh", ali ako bih se odlucio za kupovinu, obratio bih paznju na te stvari.

a sta kad se taj sto komentarise ne razume? sta onda? bas kao sto je sad slucaj!

daj sliku auspuha od nazad

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Never drive faster than your angel can fly, 108 postova
  • Lokacija: Louisville KENTUCKY; EU
  • Motocikl: Harley Davidson, cbr 1000 rr

To što nema utisnuta slova i brojeve na izlazu (Ex xxxx) ne znači da nije original, već znači da nije "street legal", tojest da nema evropsku homologaciju. Navodno je pravljen za pistu. U zemljama EU (bar u većini) sa motorom sa ovakvim topom ne smiješ u saobraćaj, ne znam kako je za strane registracije. Npr u Sloveniji je kazna 500 eur, a mogu i privremeno da oduzmu motor.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

JAVI SE NINO!!! JAVI SE NINO!!! :lol::lol::lol: Pa kud na Gojka da udaris???

 

Nego koliki je raspon izmedju srafova i kog je precnika sama prirubnica? Kacenje lici na ono koje imam na Ninji pa ako se jos i mere poklapaju da trgujemo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

JAVI SE NINO!!! JAVI SE NINO!!! :lol::lol::lol: Pa kud na Gojka da udaris???

 

Nego koliki je raspon izmedju srafova i kog je precnika sama prirubnica? Kacenje lici na ono koje imam na Ninji pa ako se jos i mere poklapaju da trgujemo!

 

Raspon izmedju rupa je 7.8 cm..

Evo precnik http://cdn.bjbikers.com/images/404.jpg

Sad kad sam ga skidao po prvi put,video sam da se jedan sraf odkinuo (donji sraf),. mada moze da se navari sraf preko njega i kljucem odvije i slobodi navoj.. widi se na slici..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Шабац,Србија
  • Motocikl: Suzuki DL1000 K4

samo sto to na tvom motoru je neki divlji auspuh sa nalepnicom sa buvljaka. A slika pored jeste Yoshimura. :zbunjen:

Gresis druze. Ovo na Yamahi jeste sigurno RS3 i ovo nije nalepnica nego plocica sa nitnama. samo sto je na yamahi bolt-on, a na slici slip-on!

 

ne bih rekao da gresim, nema atesta utisnutog na izlazu, varenje je lose, nema utisnuta slova takodje na izlazu. Lici na rad Shustera iz Ade

 

Suster iz Ade.... e blago tebi vide se da se razumes ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

To što nema utisnuta slova i brojeve na izlazu (Ex xxxx) ne znači da nije original, već znači da nije "street legal", tojest da nema evropsku homologaciju. Navodno je pravljen za pistu. U zemljama EU (bar u većini) sa motorom sa ovakvim topom ne smiješ u saobraćaj, ne znam kako je za strane registracije. Npr u Sloveniji je kazna 500 eur, a mogu i privremeno da oduzmu motor.

 

Decko vam je objasnio...

:zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja