Jump to content

Moto Zajednica

v strom 650

Recommended Posts

  • Drug član, 1560 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM
:stabre: Ja ne razumem ove ljude i ove cene.Kupe motor za 6300 nov ,voze 3 sezone i traze 5500 za taj motor.cekacu da padne sneg pa kkad ih ne bude niko zvao,zvace oni mene.
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

:stabre: Ja ne razumem ove ljude i ove cene.Kupe motor za 6300 nov ,voze 3 sezone i traze 5500 za taj motor.cekacu da padne sneg pa kkad ih ne bude niko zvao,zvace oni mene.

A gde to kupe motor za 6300e nov? :stabre: Kazi i meni da i ja kupim jos jedan nov :Mina:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1560 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

2008 godine,nov je bio 6300-6400 kod svih prodavaca.Toliko su kostali i gsr 600,gsx650f,kawasaki z 750 i slicni modeli.A sad se to godiste prodaje za 5500 najeftinji pa do6000.Ja o tome pricam,a ti mi reci za koliko si ti prodao tvoj gsx650f? Ja kazem da to nije realna cena.Sada su motori skupji zbog odnosa japanskog jena u odnosu na evro( ojacao jen).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1340 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

2008 i 2009 god V strom je koštao 6800e bez ABS-a,a sa ABS-om 7400e

 

Ta cifra koju spominješ je za motocikl koji se prodaje u martu na sajmu,a iz prethodne je godine i to je cena za verziju bez ABS-a.

Takođe pouzdano znam da je bilo samo dva-tri kom.

 

Problem ili prednost kod Strom-a je što svi vlasnici uzimaju dosta dodatne opreme pošto ovaj model dodje go kao od majke rođen.

 

Sve ima svoju matematiku...možda jeste prešao neku kilometražu i vožen nekoliko sezona,ali je neko uložio ozbiljne pare na tu opremu...a to baš zna da košta.

 

Kada bih ti bacio matematiku koliko sam uložio u svoj...ne bi ti bilo dobro...a sve je na onu foru,...treba mi ovo,pa ovo,pa i ovo....i nakupi se.

Ne odjednom,ali malo,po malo...

 

Tvoj izbor.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

:stabre: Ja ne razumem ove ljude i ove cene.Kupe motor za 6300 nov ,voze 3 sezone i traze 5500 za taj motor.cekacu da padne sneg pa kkad ih ne bude niko zvao,zvace oni mene.

 

Skoro sam prodao Strom-a 1000, vozio sam ga godinu dana i prodao za (otprilike) 1500 EURA manje nego sto je mene kostao. Ako hoces da prodas nesto za KES, moras da spustis cenu. A na prolece sve po godinu dana starije, bolje sada par stotina manje nego nadati se boljoj prodaji za 4-5 meseci.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1560 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

:stabre: Ja ne razumem ove ljude i ove cene.Kupe motor za 6300 nov ,voze 3 sezone i traze 5500 za taj motor.cekacu da padne sneg pa kkad ih ne bude niko zvao,zvace oni mene.

 

Skoro sam prodao Strom-a 1000, vozio sam ga godinu dana i prodao za (otprilike) 1500 EURA manje nego sto je mene kostao. Ako hoces da prodas nesto za KES, moras da spustis cenu. A na prolece sve po godinu dana starije, bolje sada par stotina manje nego nadati se boljoj prodaji za 4-5 meseci.

 

u pravu si ,zato sam i postavio oglas.nije mi hitno uopste,prodao sam svoj motor i cekam da se pojavi nesto sto mi odgovara,a kupaca sa kesom ce biti sve manje i manje.niciji motor ne potcenjujem,ali situacija je takva kakva je.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

u pravu si ,zato sam i postavio oglas.nije mi hitno uopste,prodao sam svoj motor i cekam da se pojavi nesto sto mi odgovara,a kupaca sa kesom ce biti sve manje i manje.niciji motor ne potcenjujem,ali situacija je takva kakva je.

 

Verovato si i sam gledao, ali evo koliko košta nov: http://www.suzuki-srbija.rs/MotoTeh.aspx?ID=5

To je novi model.

 

A kolika je po tebi realna cena polovnog 2 godine starog?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Za Nikaslotera-u pravu si da sada kosta toliko, ali je pre dve godine,na zimu, stvarno kostao 6200e u eurosumaru, znam sigurno. Obozavam v-stroma i voleo bih mnogo da ga imam, ali je decko sa foruma u pravu da je kostao tada 6200e.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 629 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: crf 1000
  • Drug član, 1560 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Dečko hoće motor sa malo kilometara1jee1.gif

 

Pa svi zele motor sa malo kilometara,valjda je to normalno.Uostalom nije ni bitno,duga je zima,naci ce se vec nesto.Hvala svima na ponudama.:care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1560 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

u pravu si ,zato sam i postavio oglas.nije mi hitno uopste,prodao sam svoj motor i cekam da se pojavi nesto sto mi odgovara,a kupaca sa kesom ce biti sve manje i manje.niciji motor ne potcenjujem,ali situacija je takva kakva je.

 

Verovato si i sam gledao, ali evo koliko košta nov: http://www.suzuki-sr...toTeh.aspx?ID=5

To je novi model.

 

A kolika je po tebi realna cena polovnog 2 godine starog?

 

Danas sam zvao eurosumar,imaju jedan beli strom sa 3 aluminijumska kofera koja idu u paketu i cena je ravno 8000 eura.Prodavac mi rece da se ne moze prodati motor bez kofera i da je njihova vrednost oko 1300-1400eura.Za realnu cenu ne znam sta da kazem.Mislim da je realna cena ta cena koju je neko spreman da plati u nekom trenutku.Ja sam prodao prosle nedelje moj motor suzuki gsx 650f 2008 godiste u izuzetnom stanju sa serv,knjigom,presao 19500km za 4800eura.prodao sam ga jer je kupac hteo samo taj motor i nijedan drugi,a i nema ih nesto u ponudi.Inace me niko drugi nije zvao u vezi motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1340 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Aluminijumski koferi...700-800e max...sva tri...i to najveći.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Zasto ne zovete vector, oni bi trebalo da su jeftiniji od euro sumara.

Atila ima samo nove motore, mada mozda ima neki stari DL, trebalo bi da pozove Milan :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1560 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Samo treba biti uporan i nešto će se već naći.

Sa srećom!

 

Hvala.Ja ne zurim nigde :).Do proleca cu naci motor za mene (ako ne potrosim novce)u stanju u kakvom ja zelim.Ako bas ne nadjem takav motor,uzecu mozda neku zamenu(versys,tdm i slicno),ali strom mi je prva opcija.Malo sam se i pokajao sto sam prodao svoj motor,presao sam sa njim 15000km ove sezone i bas mi se svidjao,ali jbg.Pozdrav za stromase :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200s DVT ,Triumph Street Triple R ,Triumph Speed Triple 955i , Kawa Z 650 i ostalo

Samo treba biti uporan i nešto će se već naći.

Sa srećom!

 

Hvala.Ja ne zurim nigde :).Do proleca cu naci motor za mene (ako ne potrosim novce)u stanju u kakvom ja zelim.Ako bas ne nadjem takav motor,uzecu mozda neku zamenu(versys,tdm i slicno),ali strom mi je prva opcija.Malo sam se i pokajao sto sam prodao svoj motor,presao sam sa njim 15000km ove sezone i bas mi se svidjao,ali jbg.Pozdrav za stromase :zdravo:

jel te zanima tdm 900 iz 2008 sa abs-om ima i neku opremu,po meni mnogo bolja kupovina za te pare nego v strom 650,u oglasima je 7000,medjutim mozes da ga dobijes za 6000(motor je od mog drugara)izgleda kao nov,pozdrav

post-2247-0-52772600-1320655938_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1560 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Samo treba biti uporan i nešto će se već naći.

Sa srećom!

 

Hvala.Ja ne zurim nigde :).Do proleca cu naci motor za mene (ako ne potrosim novce)u stanju u kakvom ja zelim.Ako bas ne nadjem takav motor,uzecu mozda neku zamenu(versys,tdm i slicno),ali strom mi je prva opcija.Malo sam se i pokajao sto sam prodao svoj motor,presao sam sa njim 15000km ove sezone i bas mi se svidjao,ali jbg.Pozdrav za stromase :zdravo:

jel te zanima tdm 900 iz 2008 sa abs-om ima i neku opremu,po meni mnogo bolja kupovina za te pare nego v strom 650,u oglasima je 7000,medjutim mozes da ga dobijes za 6000(motor je od mog drugara)izgleda kao nov,pozdrav

Ako ne nadjem stroma za izvesno vreme,pogledacu i druge opcije.Motor izgleda na slikama ekstra,ali prevazilazi moj budzet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

u pravu si ,zato sam i postavio oglas.nije mi hitno uopste,prodao sam svoj motor i cekam da se pojavi nesto sto mi odgovara,a kupaca sa kesom ce biti sve manje i manje.niciji motor ne potcenjujem,ali situacija je takva kakva je.

 

Verovato si i sam gledao, ali evo koliko košta nov: http://www.suzuki-sr...toTeh.aspx?ID=5

To je novi model.

 

A kolika je po tebi realna cena polovnog 2 godine starog?

 

Danas sam zvao eurosumar,imaju jedan beli strom sa 3 aluminijumska kofera koja idu u paketu i cena je ravno 8000 eura.Prodavac mi rece da se ne moze prodati motor bez kofera i da je njihova vrednost oko 1300-1400eura.Za realnu cenu ne znam sta da kazem.Mislim da je realna cena ta cena koju je neko spreman da plati u nekom trenutku.Ja sam prodao prosle nedelje moj motor suzuki gsx 650f 2008 godiste u izuzetnom stanju sa serv,knjigom,presao 19500km za 4800eura.prodao sam ga jer je kupac hteo samo taj motor i nijedan drugi,a i nema ih nesto u ponudi.Inace me niko drugi nije zvao u vezi motora.

 

Decko, ja sam mislio da je realna cena ona za koju je prodavac spreman da ga proda, a ne koliko si ti spreman da ga platis. Vidis, ja sam momentalno spreman da novu S.Teneru xt 1200 platim 7000 E, al tesko da ces je naci ispod 15000 1lud.gif.

 

Nisi ti prodao gsx 650 da bi tom liku ispunio zelju, nego sto si resio da prodas, a nisi imao drugog kupca, zar ne?

 

Da bi opremio Stroma inako kako mu dolikuje, svom opremom da bi stvarno bio kompletan, spreman za daleka putovanja, a ujedno i lep, potrebno ti je jos oko 1500-2000E.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja