Jump to content

Moto Zajednica

RESAVA III DEO

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Petak se planira vožnja do Resave. Ponavljamo Lalajkvu destinaciju . Ako se krene u petak ostaje se i u subotu , ako se krene u subotu onda ostajemo i nedelju.

WICE sa devojkom i ja (LABAND) sa devojkom idemo 90%, svi zainteresovani su dobrosošli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

pa.ispalo je neplanirano,nisam znao dali cu dobiti slobodan dan u subotu....:(

verovatno se u subotu poslepodne vracamo nazad....

ja krecem iz obrenovca oko 4 sata,nadjem se sa goranom u lazarevcu i palimo preko arandjelovca..ako neko hoce tu smo....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Momci (i devojke) se smestili kod Race. Domacin je spremio kacamak. Kazem Goranu da mi se javi sutra kad dodje kuci, odgovor je:"Ko kaze da cemo mi sutra kuci??" Imam utisak da im se svidelo tamo... Krivo mi je sto nisam mogao (opet) u onaj zeleni raj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

Evo ovako,bili smo I bilo je suuuper….:)

I petak oko 4 sata iz obrenovca krenuli sneza I ja put lazarevca gde su nas chekali goran (Laband) I milica,popakovali ostatak stvari I krenuli oko 5 sati…..

Naravno uzput svratili do lalajka po potrebne instrukcije

 

Picture005_resize.jpg

 

pa preko arandjelovca ,natalinaca, topole, I svilajnca stigosmo do despotovca,gde smo pitali kuda za strmosten,i nastavismo dalje,naravno zastajali smo par puta na push pauzu…..stigosmo u centar strmostena,gde se informisasmo kuda do Racinog rancha,I tako malo po malo stigosmo I do prasnjavog sokaceta koje vodi ka Raci,,,,Mrak vec poceo da pada stizemo na imanje raca nas sa osmehom doceka ,pozdravi se upita nas za zdravlje I kako smo prosli u putu?mi odusevljeni ,I ubedjeni da se on chuo sa lalajkom… kad nam rece da mu tel ne radi I da nije imao pojma da dolazimo…tek tada sam se jos vise odusevio njegovom gostoprimstvu ,sobzirom da nas nije ocekivao…postavismo satore na brzinu ispod drveta sa crkvenim zapisom I odosmo kod race na kafu,a kafa….to je prica za sebe….kafa je izuzetna…ponudi nas covek I sa chorbom koju nismo odbili,I ona je naravno odlicna…vec skoro pola 10 kad raca rece  da ce da nam spremi kacamak…..a kakamak…ukusan extra….i tako smo se prezdrali najstrasnije.

IMG_0104_resize.jpg

IMG_0114_resize.jpg

IMG_0118_resize.jpg

IMG_0107_resize.jpg

Posle toga nismo mogli doci sebi jedno dva sata…..

Prespavasmo nekako,bese malo straha,,,prvo kampovanje ,ali naspavasmo se lepo….

IMG_0130_resize.jpg

 

Ujutro opet kod Race na kaficu…pa malo u voznju po okolini…obisli smo nekoliko da kazem restorana

IMG_0135_resize.jpg

,neznam kako ni da ih nazovem,bili do vodopada

 

IMG_0148_resize.jpg

IMG_0144_resize.jpg

IMG_0136_resize.jpg

IMG_0143_resize.jpg

IMG_0152_resize.jpg

IMG_0157_resize.jpg

IMG_0153_resize.jpg

IMG_0150_resize.jpg

,,,,I oko 3 sata spakovali kamp I krenuli putem resavske pecine…obisli resavsku pecinu

IMG_0174_resize.jpg

IMG_0173_resize.jpg

pecinu pa u manastir Manasiju..i odatle preko jagodine,kregujevca topolo ponovo u lazarevac…sve u svemu lepa tura I bezbedno predjenih 400-500 km

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

ubacicu i slike chim se snadjem kako,,,, :-[

drugari izvinite za povelike slike ali zaista neznam kako drugacije da ubacim,znam da negde na forumu ima uputstvo ali nemam vremena sada da ga trazim....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

U svakom slučaju predivna tura , imalo  je još dosta toga videti, ali ne i vremna za to .

Za Racu i njegovu ženu se mogu reći samo reči hvale , ono su retki ljudi u današnje vreme.

Ko god da tamo ode biće ugošćen kao i mi , a to je više nego odlično.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja