Jump to content

Moto Zajednica

Poginuo motociklista u Temerinu - jel zna neko nesto o ovome ?

Recommended Posts

  • Drug član, 2143 postova

ZEM-NOVI SAD-NESRECHA

Motociklista poginuo, suvozacc povredjen u nesrechi

 

NOVI SAD, 16. avgusta 2007. (Beta) - Motociklista Nikola C. (24) iz

Temerina poginuo je, a njegov suvozacc Dussan B. je zadobio laksse

povrede u saobrachajnoj nesrechi, saopsstila je danas novosadska

policija.

 

U saopsstenju se navodi da se nesrecha dogodila kada je vozacc, zbog

prebrze vozznje, motociklom sleteo sa puta u jarak.

 

Obojica su se na motoru vozili bez zasstitne kacige, navodi policija.

 

Dodaje se da je materijalna ssteta procenjena na 100.000 dinara.

 

(Kraj) dgh/vok/vbr

 

 

Saucesce porodici i orijateljima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Danas sam cuo nesto, ali ne i detalje. Cim saznam nesto, napisacu. R.I.P. Nazalost i ovde je isto kao i svuda po drzavi. Bez kacige, opreme, itd... Mislim da bi mogli da prebrojimo vozace motocikala kao sto smo quasaar i ja u Temerinu na prstima ruku.  :( ??? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • VKV skupljač puževa, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRABAKULA

Dokle bre više !!!!!!  Da li može da prođe makar jedna nedelja da niko ne izgubi život ?

 

Moje saučešće porodici !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Udes se dogodio na pravcu Gospodjinci-Temerin

 

Imam prijatelja koji je dobar sa suvozacem, a bio je dobar i sa vozacem. Suvozac kaze da se ne seca kojom su brzinom isli, cak ne zna ni da li su isli brzo ili polako. Navodno ih je jako zaslepilo dugo svetlo iz supronog smera! Bez obzira na to, oni koji su ga znali kazu da nikad nije nosio kacigu (a o ostaloj opremi da ni ne pricamo), volio je brzinu, a vozio je neku zescu trkalicu vece kubikaze.

 

Sve u svemu, sleteli su sa puta, vozac je poginuo momentalno od preloma vrata. Suvozac se zesce ugruvao, ima sitnijih preloma. Bio je neko vreme bez svesti, ali se ne zna koliko. Za sve to vreme niko nije stao da pogleda o cemu se radi!!!!!!!!!!! Cak sta vise, kada je momak dosao sebi, izasao je na sred puta i pokusavao da zaustavi nekog. Kaze da je bar 10 vozila proslo a da se nije zaustavilo. Na kraju je stao pred jedan sleper koji ga nije mogao obici, pa se zaustavio. Preko radio veze je obavestena policija i hitna pomoc.

 

RIP, ali nazalost vise ne mogu da osetim preteranu zalost. Sve nesrece se uglavnom desavaju zbog iste stvari: nema opreme + brza voznja. Jedini moj zakljucak je da ko trazi djavola, na kraju ga nadje. Mozda deluje surovo ali mislim da je tako.

 

Ono sto ne mogu da shvatim je kako ljudi mogu da budu tako samozivi da ni ne uspore kada vide da se desila neka nesreca, a kamoli da se zaustave. Barem moze da se okrene hitna pomoc ili policija preko mobilnog. Ti pozivi su besplatni!!! Mozda bi se neciji zivot tim pozivom moze spasiti. Kako moze da nastavi neko da vozi mirne duse i bez ikakve grize savesti!!! Sutra se njemu moze nesto desiti i sta ce onda? Da pizdi iz zguzvanog automobila prikljestenih nogu sto niko ne staje!?!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Potpuno se slažem sa Quasarom... Onaj ko traži, taj i dobije...

 

U Novom Sadu mi se tzv. face na semaforu smeju kad me vide na 30 i kusur sa šlemom na glavi, a stignu me i obiđu sa 120km/h jer ja vozim do 60 max i to na bulevaru kada se vidi od mosta do stanice.

 

Samo, da znate, bata je doživeo 36. godinu i namerava bar još toliko. Bila bi to nemoguća misija kada bih vozio kao 80% novosadskih "motoraša".

 

Svaki dan i u tako opreznoj vožnji bar dvaput u proseku za dlaku izbegnem budalu koja pretrčava ulicu, polukružno okreće preko duple pune, ne koči na raskrnici iako nema prvenstvo... sve do onih pametnih koji iz leve trake ugledaju parking mesto i momentalno motaju da se uglave u njega ne dajući ikakav znak prethodno...

I nikad mi nije jasno, kada matorac od 50-60 istrči između parkiranih vozila na sred puta... kako je uopšte doživeo svoje godine?! O čemu misli "mama" koja gura kolica sa bebom trčeći preko bulevara... ima li ta beba šanse da doživi neke godine?

 

Međutim, nemojmo se zavaravati... čim sednemo na motor, znajući kakva je džungla oko nas, i mi isto tako tražimo đavola... Ako sediš kući, ne mođe ti se desiti da te zgazi tramvaj (osim u crtanom filmu)

 

Saučešće porodici i prijateljima svih žrtava proteklih nedelja...

 

Neko kaže: dokle? Ko zna? Nekada su ljudi ginuli u ratovima, a danas adrenalin traže u brzoj vožnji. Bilo bi zanimljivo videti statistiku koliko je 90 tih poginulo mladića između 18 i 30 godina u ratu, a koliko ih sada gine godišnje samo na motorima...

 

Nemojte mi zameriti što sam se raspisao, ali i meni je već dosa tih crnih vesti... i smrt je deo života, onaj poslednji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja