Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSXR 600 K5

Recommended Posts

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Suzuki GSXR 600 K5

Godiste: 2005;

Snaga: 600 cm3, 88 KW;

Kilometraza: 24.000 km.

 

Vodi se na moje ime, registrovan do 22.06.2012. godine, posedujem sve papire od carinske deklaracije do saobracajne dozvole. Kod mene je dve sezone i za to vreme nisam imao nikakvih problema s motorom. Ove godine sam isao i na more s njim. Ulje je zamenjeno pre 2000 km., zadnja guma jos moze da ide a prednja bi trebalo da se zameni ali to nije problem jer se uz motor dobijaju dve nove gume. Znaci bez ulaganja.

 

Oprema na motoru:

- Alarm sa daljinskom komandom;

- MRA vizir;

- Ksenon svetlo;

- Silikonske rucice;

- Amortizer volana;

- Sportski kocioni diskovi;

- Otvoren sportski auspuh;

- Reflektujuce trake na tockovima;

- Dva kljuca.

 

Uz motor se dobija:

- Dve nove Dunlop qualifier RR gume (prednja + zadnja);

- Nitro kaciga, velicina L;

- Stender za zadnji tocak;

- Originalni vizir;

- Sportski poklopac za zadnje sediste;

- Kratki nosac tablice sa karbon migavcima (original suzuki, samo skracen);

- Sprej za ciscenje lanca;

- Sprej za podmazivanje lanca.

 

Cena: 4300 e. Kontakt tel.:064/14 19 810.

 

Razlog prodaje motora i celokupne opreme je taj sto resavam stambeno pitanje i trudim se da skupim sto vise kesa kako bih uzeo sto manje kredita. S obzirom da ulazim u kredit na najmanje 20 godina ne verujem da cu moci priustiti sebi zadovoljstvo da opet imam motor pa zato uz ovaj dajem i stender i sprejeve i sve ostalo.

 

P.S.

Zbog svega gore navedenog prodajem i auto. Golf IV tdi, 2001. god. sa dosta dodatne opreme. Sigurno je jedan od boljih u Srbiji. Za njega je fiksna cena 5.500 e.

post-13370-0-02880300-1316282777_thumb.jpg

post-13370-0-74336700-1316282789_thumb.jpg

post-13370-0-19144800-1316282804_thumb.jpg

post-13370-0-89596300-1316282814_thumb.jpg

post-13370-0-05015100-1316282827_thumb.jpg

post-13370-0-57612600-1316282838_thumb.jpg

post-13370-0-07747000-1316282852_thumb.jpg

post-13370-0-98810300-1316282863_thumb.jpg

post-13370-0-21664600-1316282876_thumb.jpg

post-13370-0-58087500-1316282887_thumb.jpg

post-13370-0-58700600-1316282898_thumb.jpg

post-13370-0-45686000-1316282912_thumb.jpg

post-13370-0-23261200-1316282927_thumb.jpg

post-13370-0-79767600-1316282957_thumb.jpg

post-13370-0-54705600-1316282967_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Nije valjda da niko ne trazi R-a niti cak da nema nikakav komentar o motoru, ceni ili bilo cemu drugom. Nisam napisao ali smatram da se podrazumeva da je cena podlozna dogovoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Znam brate da nije skupo, oprema koja ide uz njega vredi oko 500 e, ali sta cu kad mi je frka za kes. Velika je kriza i ovako ima malo zainteresovanih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Kazu da je i ova cena ispod svakog minimuma ali zato sto mi je bas frka i sto me covek ceka za pare i ova cena je podlozna dogovoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Stvarno je sramota prodavati ovakav motor sa ovoliko opreme po ovoj ceni ali sta cu kad se mora. NOVA CENA: 4000 e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Nisam hteo da ti kvarim oglas ali nisi morao da lazes. 8)

Voleo bih da mi das pojasnjenje za ovakvu izjavu. Sta sam ja to slagao?

Ja sam siguran da nisam nista slagao zato cu u najblazu ruku reci da treba da se stidis. Rekao bih ti jos svasta nesto ali mi godine i kucno vaspitanje to ne dozvoljavaju.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Kad me neki ludak prozove bez razloga onda ja mogu samo se :stabre: i da se >:( a posmatraci ce da uzivaju uz :Mina: . Ako covek argumentuje da sam njega ili bilo koga drugog slagao nesto u vezi ovog motora ja cu mu ga pokloniti.

Verovatno mu smeta zato sto sam ja spreman da prodam svoj motor za 4000 e ili manje jer onda njegov srad iz 98 god. postaje mnogo skup sa cenom od 2400 e.

Meni je zao sto moram da dam motor ispod cene ali sta da radim, ja znam da odredim prioritete u zivotu.

 

P.S.

 

Mislim da sam ovim dovoljno rekao i izjave ove persone necu vise komentarisati. Tome na ovom forumu nije mesto a ako on nastavi da se pravi pametan imam nacina da mu pokazem da se ljudi ni na netu ne mogu vredjati bez posledica.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Member Title, 254 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: S1000RR
  • Never drive faster than your angel can fly, 108 postova
  • Lokacija: Louisville KENTUCKY; EU
  • Motocikl: Harley Davidson, cbr 1000 rr

A problem je što je slagao za jednu sezonu više ili ima još nešto?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Trenutno bez

. Ako covek argumentuje da sam njega ili bilo koga drugog slagao nesto u vezi ovog motora ja cu mu ga pokloniti.

 

Ae sad,ispadni baja pa pokloni coveku!

U svakom slucaju ne vidim potrebu za laganjem ili preuvelicavanjem,u bilo kom smislu. Pogotovo ako znas da ti je motor dobar.

Kao sto verujem da jeste,i dobra je kupovina,stvarno jeste,sa svim dodatcima i opremom,al sta sad prosecan srbin da misli :D

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: HONDA CBR 500

Cim pocnes da vrdas sa datumima oko kupovine-oni te razotkriju, kad nesto prodajes,a postovao si na ovom forumu oko toga,pazi sta pises jer barem 80% ljudi okrene tvoj profil i zadnje postove da bi video sa kim ima posla ili odakle si itd.itd.Ali kad jednom slazes, izgubices poverenje pa nikog nece interesovati da posluje sa tobom.I ne zaboravi da je to puno para u danasnje vreme,ne zaradjuju se lako pa se i ne daju lako. :zdravo:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

ne vidim nista lose sto je smedic rekao da si uzeo motor u februaru,isto tako ne vidim razlog kada neko kaze motor je kod mene

vec par sezona a ono motor kod doticnog nekih petnaestak dana

sta je tu tako strasno da se kaze istina jer onaj koji hoce da kupi motor on ce ga uzeti vozio ga ti dve godine ili dva meseca...

 

 

zato se momci okanite decka on je samo izneo ono sto je uvideo

nije smedic kriv sto ima oko koje zapaza,kriv je nosioc posta tj.vlasnik motora

 

 

Sretno sa prodajom :takoje:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Smedic je razotkrio neistine u navodima Roninovog oglasa i bacio rukavicu u lice ............

Sta ce se dalje dogoditi,da li ce se Ronin izvinuti Smedicu za pogrdne reci ili vec smislja izgovor citajte na drugoj stranici oglasa.......

 

 

Salu na stranu malo je neumesno ovako minirati oglas i ako je miner upravu ili ne,covek prodaje polovan motor u vidjenom stanju pa sad ko se nameraci neka gleda,zagleda i proverava,a mislim da je cena vise nego povoljna za prepucavanje o takvim detaljima..........

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Never drive faster than your angel can fly, 108 postova
  • Lokacija: Louisville KENTUCKY; EU
  • Motocikl: Harley Davidson, cbr 1000 rr

Baš tako...istina da ga je uhvatio u laži, čovjek danas i treba sve da provjeri kada su pare u pitanju, ma da meni lično ne bi smetalo što ga ima 7 ili 17 mjeseci, bitno je da je motor ok, zato sam i postavio ono pitanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

Smedic je razotkrio neistine u navodima Roninovog oglasa i bacio rukavicu u lice ............

Sta ce se dalje dogoditi,da li ce se Ronin izvinuti Smedicu za pogrdne reci ili vec smislja izgovor citajte na drugoj stranici oglasa.......

 

 

Salu na stranu malo je neumesno ovako minirati oglas i ako je miner upravu ili ne,covek prodaje polovan motor u vidjenom stanju pa sad ko se nameraci neka gleda,zagleda i proverava,a mislim da je cena vise nego povoljna za prepucavanje o takvim detaljima..........

 

 

ali brate ne pije vodu to kod svakoga ne kazem da je prodavac los covek nego nije trebao reci motor je kod njega dve sezone

opet kazem ,,Onaj koji hoce da uzme motor on ce ga uzeti,ne moramo da pricamo motor vozila zena nikad tockiran

cuvan u sobi svaki dan ga brisale dve cice sa peruskom da ne padne prasina,, itd..

 

u danasnje vreme je jako tesko kupiti pravi motor mislim onaj koji nema manu,svi znamo gde ima onih koji nemaju tacku

naravno u prodavnici aili takodje nemamo svi te mogucnosti

vecina od nas se odlucuje da uzme polovan motor.

 

Po meni ovaj motor je u dobrom stanju i cena je sasvim korektna

i zato vlasniku zelim da ga sto pre proda i resi svoje stambeno pitanje i da skuplja pare ze drugu masinu :takoje:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Stvarno je sramota prodavati ovakav motor sa ovoliko opreme po ovoj ceni ali sta cu kad se mora. NOVA CENA: 4000 e.

 

po tvojoj izjavi toliko si ga ti platio :nanana::moto3:

 

ala ima drame po nekim oglasima :care::Mina:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Spanska serija :))))

 

 

Ja mislim da je sad red da ispunis obecanje i da poklonis motor smedicu. Rekao si da ako si slagao nesto u oglasu poklanjas motor. On je svoju tvdnju potkrepio dokazima tako da....

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja