Jump to content

Moto Zajednica

Vlasic Planina i dolina rijeke Ugar/ Bosna

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Banja Luka-Srpske Toplice
  • Motocikl: AFRICA TWIN RD 03

ko zna, ja nisam bio, isao sam autom i pjeske par puta, stvarno su extra krajevi. Vlasic je posebna prica zaista.

Ne znam sto ne picite sad, ne znam kakve gume imate? Imate u gradisci firmu energy i prodaje super jeftine cross gume markle mitas,Predlazem Modele C22 i C14 mislim da bi za dt 50 par bio dobro manje ispod 100 evra. Ajoj spicit na vlasic kroz snijeg s kroserima pa to mi je zivotni san, samo se dobro obuci :) Ovi nasi su teski i nezgrapni za teski off ali su super za krstarenje na duge staze....tako da prizeljkujem cross neki pa.......ko zna :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prošao, 184 postova
  • Lokacija: Kotor Varoš (Republika Srpska)
  • Motocikl: Kawasaki Ninja 250R

Ne bi isao sad je je stvarno hladno a ja nemam opremu za to... a gore pogotovo a u drugu ruku gore na Visevicama ima mecka :) a za gume...moram ih mijenjati na njemu su pirelli polu kros to tako ko i kod vas na velikim motorima a za kros gume ili polukros nisam odlucan jer vozim dosta i po gradu a kros gume nestabilne a njih bi vise volio... pa sad... nego kupi ti sebi neku 125-icu krosera pa da idemo u planine jer tamo nema zime :D samo da nabavi dovoljno opreme a i planiram sljedece god ubaciti motor od 125-ice u svoj da bolje vuce...:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Banja Luka-Srpske Toplice
  • Motocikl: AFRICA TWIN RD 03

Proce i ova zima, sreca imam malo bebce pa mi nije toliko dosadno biti u kuci i gledati afriku kako spava u garazi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prošao, 184 postova
  • Lokacija: Kotor Varoš (Republika Srpska)
  • Motocikl: Kawasaki Ninja 250R

Proce i ova zima, sreca imam malo bebce pa mi nije toliko dosadno biti u kuci i gledati afriku kako spava u garazi :)

 

Ja svoj vozim bez obzira na godisnja doba ali ne puno nego samo po gradu.... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Ruta je u medjuvremenu opisana u novom broju Moto Pulsa kao reportaza za vikend destinacije :) .

 

 

E stvarno cu da kupim jos jedan motor da se druzim sa vama, ubi me ljubomora.:nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja