Jump to content

Moto Zajednica

bear navigacija ,ima li ko iskustva?

Recommended Posts

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Evo nabudzih danas od garmina nastavak i radi, problem je bio u onom delu sto ide od akumulatora do punjaca, valjda ce biti ok. Sto neko rece koliko para toliko muzike...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

I ja sam danas pazario Bear i ubacio najnoviji IGO PRIMO.Mnogo dodataka,punjača,nosača i to sve za 100 evra.Nadam se da će lepo služiti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2494 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Da li si to kupio preko onog linka koji je ovde postavljen-38 post ili negde drugde, čekam da vidim utiske posle par vožnji.:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Kako ubaciti Primo?

 

Mogu da te povežem sa ovim likom koji je meni to odradio,po preporuci kolege Cafe Racer-a.Treba ti mikro sd kartica od 4GB i instraliranje košta 1000 dinara.Karte su iz 2012.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: SUZUKI BURGMAN 650 EXECUTIV '06 , MV AGUSTA 1000 r312 '09

Meni je to odradio jedan prijatelj, ali koliko sam video , bukvalno je prekopirao fajlove sa Hard diska u moju navigaciju, zatim je ubacio najnovije mape i to je to. Probao sam sa Primom i izgled ekrana je mnogo drugaciji od 8 , laksi i jednostavniji za rukovanje, postoje i neki dodatci koji su korisni , meni se bas svidja. Mogu da proverim ovih dana pa da ti kazem i jos neke detalje ako te zanimaju.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: SUZUKI BURGMAN 650 EXECUTIV '06 , MV AGUSTA 1000 r312 '09

Da dodam da je on ceo program Primo skinuo sa neta , a nakon toga mi je skinuo i najnovije mape zemalja koje su mi interesantne za putovanja. U samoj navigaciji imate samo 2 giga prostora sto je dovoljno za Primio i odredjeni broj detaljnih mapa , nemoguce je ubaciti sve drzave recimo Evrope sa ful mapama jer je potrebno vise prostora, moguce je i to resiti kupovinom vece kartice mislim da ide micro sd i sasvim je dovoljna od 4 ili jos bolje od 8 giga. Mape se svake godine dopunjuju i postaju vece i preciznije sa vecim brojem informacija pa je moja preporuka da se kupi od 8 , ali za sada je dovoljno i 4 giga memorije.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

Raspitacu se i ja malo kod drugara...on je meni ubacivao sada neki novi iGO....

Nisam obracao paznju sta je radio...ali mislim da je isto sto rece i kolega PAUN...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Pa to bi i trebalo da bude lako... nema tu neke posebne komplikacije, ipak lakse je kada te neko uputi sta i kako....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: SUZUKI BURGMAN 650 EXECUTIV '06 , MV AGUSTA 1000 r312 '09

Evo slika od juce , kako sam instalirao navigaciju , ovo je prikaz ulica u 2d formatu, ukoliko ukljucite 3d onda je onako blize i postoje reljefi , odnosno vidi se uzbrdica, planine i sl. Ukupno ima 14 razlicitih prikaza ovih skica , u raznim bojama i kombinacijama, sad kad malo razmislim mozda sam bas naj ruzniju izabrao ali dobro videcete i sami ukoliko ubacite ovaj program.Postoje i razne fore odnosno dodatci poput potrosnje goriva ,podsetnika za servis, obavezne opreme za zemlje mislim celog sveta ( mada nisam siguran), konvertor i jos neke sitnice koje mogu da znace pogotovu negde u inostranstvu.

 

post-21949-0-81138400-1362447599_thumb.jpg

 

post-21949-0-96039200-1362447616_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Jel povezivao neko telefon i navigaciju preko bluetooth-a? Ako može pomoć,ja nisam uspeo da ih povežem! Telefon prepoznaje navigaciju ali ne mogu se povezati,a navigacija ne pronalazi nijedan uredjaj!<br><br>Jesu li potrebne bluetooth slušalice ili mogu da se povežu telefon i navigacija?<br>

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Novi Bgd
  • Motocikl: Transalp 650

Ubacio sam u ovu navigaciju iGO Primo 2.4 i desava mi se da otprilike posle minut vremena ekran smanji intenzitet osvetljenja i postane necitljiv tako da moram da dodirnem ekran da bi ponovo postao citljiv.

Gde se ovo podesava, gde se iskljucuje ova opcija? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Novi Bgd
  • Motocikl: Transalp 650

Reseno. :takoje:

Problem nije bio u navigaciji i podesavanjima nego u neispravnom prikljucku za upaljac u automobilu. :grr:

Inace navigacija fercera za sve pare. :bacikosku:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Reseno. :takoje:

Problem nije bio u navigaciji i podesavanjima nego u neispravnom prikljucku za upaljac u automobilu. :grr:

Inace navigacija fercera za sve pare. :bacikosku:

 

Ja imam problem sa punjačem za motor.Puni neko vreme i posle izgubi kontakt na onim pinovima pozadi i ugasi mi se.Stegnem navigaciju i sa onim šrafčićem pozadi ali nema vajde.Jel se ovo dešavalo još nekom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

meni se desava....

 

Gde si povezao onaj punjač za motocikl.Na akumulator ili neko drugo mesto? Ja sam uzeo struju sa grejača ručica,mislio sam da je tu problem ali je Arakis merio napon na pinovima i sve je ok.

 

Druga stvar koja mi se dešava u zadnjih par dana je da ne može da nadje satelite.Poveže se na kratko ( par sekundi) i odmah se izgubi signal??? Na ovo me je upozorio prodavac da se dešava jer nešto kao petljaju oko satelita :zbunjen:.Da ponovim da je ovo počelo da se dešava pre par dana,pre toga je radila odlično.Jel ima još neko ovakve probleme? Razmišljam da je vratim i uzmem drugu ili pare nazad ako je samo kod mene problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja