Jump to content

Moto Zajednica

Rally - Makedonija - 2007

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Veles, Makedonija

U Skoplju 6.9.

Što je tu nepoznato...

 

Tacno, Gasho. Pocetak relija je 6 Septemvra, 10sati, mesto pocetka je plostad Makedonija, to je centar Skopja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: SLOVENIJA

U Skoplju 6.9.

Što je tu nepoznato...

 

Tacno, Gasho. Pocetak relija je 6 Septemvra, 10sati, mesto pocetka je plostad Makedonija, to je centar Skopja

 

E sad znam gdje se startuje u Skopju. Hvala. Dolazimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Veles, Makedonija

 

Danas sam napravio prijavu. Pa sam doznao jednu stvar koja bas i ne raduje me.

Navodno AutoMotoSavezMakedonije nece da sponzorise sa gorivom, znaci moze da ne bude tocenje goriva  >:(

E sad neki kazu " bice goriva" drugi " po svemu nece da bude,jedino ako AMSM odluci da bude opet sponzor" i tako svi kazu razlicne stvari.

Zato svi sta nameravaju da dodzu na rally prvo neka se informise, gde su se prijavile

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Beli

Nisam ja ni sumnjao u Sremce,ko ide?

 

Ne mogu sad svih da se setim,spisak je kod Krkelje,znam za Krkelju,Bobana(Ninja66),Marica,Acu P.(Aca Nokia),Vladu N. i naravno sebe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Slovenija - Kranj

prijavio sam četri motora.

beli jel si računao da sva ja i Dule iz MC Srem-a tako da vas ima više!? ;D ;D

Mislis,da  NAS  ima vise!

 

 

Da NAS naravno. Puno pozdrava za sve!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Pancevo - Bliski Istok
  • Motocikl: Yamaha XVS 650 classic

Niko ne rece kako se prijaviti. OK da odes na pocetak ili polazak i prijavis na licu mesta. Malo izvesnosti ne bi bilo suvisno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2657 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Niko ne rece kako se prijaviti. OK da odes na pocetak ili polazak i prijavis na licu mesta. Malo izvesnosti ne bi bilo suvisno

 

Jednostavno. Vratis se na prvu stranu i nadjes Sasin telefon, nazoves i gotovo. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Pancevo - Bliski Istok
  • Motocikl: Yamaha XVS 650 classic

Evo prijavih se. :D Sada malo pripreme  i da nadjem drustvo da ne putujem sam. Bilo bi lepo da mi se javi neko ko takodje ide na ovaj reli pa da se prikljucim ako moze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: SLOVENIJA

Evo prijavih se. :D Sada malo pripreme  i da nadjem drustvo da ne putujem sam. Bilo bi lepo da mi se javi neko ko takodje ide na ovaj reli pa da se prikljucim ako moze.

 

Pa načičeš društvo na putu. Mi čemo verovatno prolazit kroz Beograd oko 2 sata poslepodne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Evo...

Do 16.avgusta traje prijavljivanje.

Prezime i ime vozaca ,suvozaca ako ga ima, tip i kubikaza motora, za vozaca 15 eura a suvozac 10.

Termin je 6-7-8 septembar.

 

Kontakt osoba je jedan od organizatora, a inace veliki laf -  SASA iz Skoplja.

Tel. je +389 71 20 55 40

evo ovako zvao sam Sasu pre nekih 5 dana  i rekao mi je sledece ! da je prijavljivanje bilo do 20.08 i da je zvarseno te da je Krkelji dao informacije i upitnike koje je trebao Krkelja da postavi na nekom nasem sajtu da bih se ljudi iz Srbije mogli informisati i prijaviti blagovremeno ,Medjutim na kmoje pitanje dali mogu ipak i sada da se prijavim obzirom da sam vec bio i ranije rekao je da je kasno i da imaju jako veliki broj ljudi prijavljenih te da je i prosle godine isto bio slucaj  velikog interesovanja ali su cak imali i u jenom trenutku problem sa obrocima( mada ja to nisam primetio).E sada ko koga ''ebe tu BOga dragoga pitaj jer ,,,,,,prosle godine sam na licu mesta za vreme punjenja goriva u AMS platio kortizaciju i upisao se ! ali dosta me ljudi kontaktirlao i strah i h  je da ako odu ove godine nebudu vraceni jer nisu popunili prijavu za Rely.Krkelja nije stavio nigde taj upitnik bar ja nisam nasao na netu a ako i jeste kazite mi gde da vidim datum postavljanja jer mi debeelo tu smrdi nesto u celoj prici

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Beli

Evo...

Do 16.avgusta traje prijavljivanje.

Prezime i ime vozaca ,suvozaca ako ga ima, tip i kubikaza motora, za vozaca 15 eura a suvozac 10.

Termin je 6-7-8 septembar.

 

Kontakt osoba je jedan od organizatora, a inace veliki laf -  SASA iz Skoplja.

Tel. je +389 71 20 55 40

evo ovako zvao sam Sasu pre nekih 5 dana  i rekao mi je sledece ! da je prijavljivanje bilo do 20.08 i da je zvarseno te da je Krkelji dao informacije i upitnike koje je trebao Krkelja da postavi na nekom nasem sajtu da bih se ljudi iz Srbije mogli informisati i prijaviti blagovremeno ,Medjutim na kmoje pitanje dali mogu ipak i sada da se prijavim obzirom da sam vec bio i ranije rekao je da je kasno i da imaju jako veliki broj ljudi prijavljenih te da je i prosle godine isto bio slucaj  velikog interesovanja ali su cak imali i u jenom trenutku problem sa obrocima( mada ja to nisam primetio).E sada ko koga ''ebe tu BOga dragoga pitaj jer ,,,,,,prosle godine sam na licu mesta za vreme punjenja goriva u AMS platio kortizaciju i upisao se ! ali dosta me ljudi kontaktirlao i strah i h  je da ako odu ove godine nebudu vraceni jer nisu popunili prijavu za Rely.Krkelja nije stavio nigde taj upitnik bar ja nisam nasao na netu a ako i jeste kazite mi gde da vidim datum postavljanja jer mi debeelo tu smrdi nesto u celoj prici

 

Kazu da namerno nije hteo da postavi da se ti ne bi prijavio!!! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja