Jump to content

Moto Zajednica

Delic puta Iana Coatesa

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Pevali smo jednu pesmu od Beatles često uveče u našem domu.... "Let it be".... To je njegova pesma i njegov stil života.. Matori je kralj u životnoj filozofiji-.... Mani je jako prirastao za srce...

Nije voleo da bude dugo u hotelu.-... 200 m je moja kuća od hotela pa je bio po celi dan kod mene ali mi nije zasmetao ni jednog trenutka... Čovek odiše pozitivizmom i bio nam je kao kućni ljubimac... Nije voleo da pričamo na srpskom, nego je odmah upadao sa pitanjem "o čemu se radi" :)

Trudio se da nauči sprske reči. Piše jako obiman dnevnik.... Muka mu je bilo da zapamti "hvala" pa je rekao da će upamtiti po australijskoj Koali. Kada je bio ugošćen u BG kod Popaja i Zoke pao sam od smeha... Zoka ide napred, ja iza nje, pa Ian na nekom stepeništu... A on je hteo da se zahvali Zorici na soku pa je počeo da šapuće iza mene kako bi se setio "hvala"... Počeo je da ređa sve moguće životnje :" opsum, rino, hipo,......" i nakraju je jedva nabo' "KOALA!!!!" A zorica :" Štaaa?? Ian: " KOalaaaa!!! :jee: Ona zbunjena.,.... :D

Moram da naglasim da su ga Popaj (Dragan) i Zorica ugostili kao ambasadora. Izuzetno dobri ljudi i meni je bila čast da ih i ja tada upoznam... Jedrili smo malo po Dunavu sa njima.... Ian je bio prezadovoljan a oni su se trudili da nam svima bude lepo.... Ukazali su i meni čast i veliko gostoprimstvo na kojima sam im jako zahvalan.-..

Evo teksta pesme, koju matori voli:

Ps. redovno mi se javlja jer sam mu rekao da znam da je zatrpan poštom pa mu neću pisati. U Sloveniji je trenutno...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Studenica
  • Motocikl: Gilera Nordwest 600 FB 93'

Pevali smo jednu pesmu od Beatles često uveče u našem domu.... "Let it be".... To je njegova pesma i njegov stil života.

 

:lol:

Jednom je ostao da proverava svoju postu na kompu. Pustio sam mu neki opusteni rok i zavalio se u fotelju.

 

Kad sam se vratio nista nisam cuo :lud: . Kaze da je pocela neka muzika za one bez mozga i da je isklucio :lol: ( izgleda da je naisla neka zesca psihodelija ) :aha:

 

Pomenuo si i da se povredjivao. Da dodam na to, na Novom Zelandu je pokusao da zadrzi motor koji je krenuo da pada i tako povredio kicmu ( uvio ).

Ali eto, i dalje vozi.

 

Na pitanje kojih se zivotinja najvise plasio u Africi, odgovara sa : Crnih ljudi :lol: :lol: :lol:

 

Svaka mu cast na to sto radi u svojim godinama :care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Na NW je zapravo operisao kičmu i tu se zadržao mali duže. Savet lekara je bio da ne vozi više motor. Ali..... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Bravo domacini!Mene samo zanima,kada ste se vec toliko sprijateljili,verovatno ste pricali i o tome,na koji nacin zaradjuje i uspeva toliko godina da putuje?Kako je resio problem registracije kada vec toliko godina nije bio u svojoj zemlji,na tehnickom...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Bravo domacini!Mene samo zanima,kada ste se vec toliko sprijateljili,verovatno ste pricali i o tome,na koji nacin zaradjuje i uspeva toliko godina da putuje?Kako je resio problem registracije kada vec toliko godina nije bio u svojoj zemlji,na tehnickom...?

 

Pitao sam ga ja, kada sam ga upoznao u Beogradu. Prima penziju, a i štedeo je pola života za ovaj put. Nije konformista i sa malo para uspeva da pregura...

Koliko sam bar ja primetio, često ga ljudi ugoste, pa mu ne dozvole da plati. I to mu svakako pomaže. I treba, zaslužio je!

A registracija.... Ono mu je tablica od kada je prvi put registrovao motor. Platio je jednom i registracija je važila dok nije istekla. Od tada vozi neregistrovan i ne plaća nikom ništa :D Pa ni tehnički! CAR! :D:care: :care: :care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Bravo domacini!Mene samo zanima,kada ste se vec toliko sprijateljili,verovatno ste pricali i o tome,na koji nacin zaradjuje i uspeva toliko godina da putuje?Kako je resio problem registracije kada vec toliko godina nije bio u svojoj zemlji,na tehnickom...?

Ima VISa platnu karticu.Prima penziju....Njome plaća gorivo... Hranu kupi ali kamperski jede i spava... U Srbiji je ugošćen žestoko i tu je uštedeo ali negde mora sve sam (pustinje i nedođije).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Svaka cast njemu,a jos vise ljudima koji ga ugoscuju!

Ih kada cu ja u penziju pa da podjem njegovim stopama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Studenica
  • Motocikl: Gilera Nordwest 600 FB 93'

Bravo domacini!Mene samo zanima,kada ste se vec toliko sprijateljili,verovatno ste pricali i o tome,na koji nacin zaradjuje i uspeva toliko godina da putuje?Kako je resio problem registracije kada vec toliko godina nije bio u svojoj zemlji,na tehnickom...?

 

Sve su drugari rekli, nemam sta da dodam. :takoje:

Hvala !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

Svaka mu cast na to sto radi u svojim godinama :care:

 

Nordi svaka cast !!! Verujem da je odusevljen jednim od najlepsih mesta u Srbiji!

 

ps. kakav sam ja konj ... bilo mi glupo da pitam tada ali sam siguran da sam bio pored vas kad se islo za Mitrovicu... stajali smo sa 028 na prelazu zajedno :)

 

pps. Tuareg ( motor ) je kao lutka bio :)

 

sledeci put dodjem pivo zbog toga sto drzim jezik za zubima :) jbg nisam bio siguran ... sta znam ko ste sta ste... vidim lepi momci sede zajedno hehehe :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Studenica
  • Motocikl: Gilera Nordwest 600 FB 93'

 

Nordi svaka cast !!! Verujem da je odusevljen jednim od najlepsih mesta u Srbiji!

 

ps. kakav sam ja konj ... bilo mi glupo da pitam tada ali sam siguran da sam bio pored vas kad se islo za Mitrovicu... stajali smo sa 028 na prelazu zajedno :)

 

pps. Tuareg ( motor ) je kao lutka bio :)

 

sledeci put dodjem pivo zbog toga sto drzim jezik za zubima :) jbg nisam bio siguran ... sta znam ko ste sta ste... vidim lepi momci sede zajedno hehehe :)

 

Hvala Ranko :takoje:

 

No, kada si vec pomenuo pivo, dodjes ga u svakom slucaju :jee: i nema potrebe za sekiracijom.

Ove godine nismo isli u Mitrovicu. Doduse motor je Tuaregov samo sto ga vozi novi vlasnik. :'(

 

Bez obzira na sve ti se javi kad god si u blizini, bicemo na neka druga dva tocka :takoje:

 

 

zzzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja