Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia 125 problem sa gasom

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova

Vec sam postovao jednu temu, skinuo sam blokadu sa cdi, rave radi uredno kao i ventil na cilindru, ali opet ima problem sa trokiranjem i snagom. Na 6-7k pocne da trokira pa ako ubodem da preskoci to onda se zakuca na 8-9k i dalje nece nikako. Stavio sam i novu svecicu, i zamenio razdelnik na sajli gasa, ponekad i na leru zakuca na 8k i nece preko iako je pun gas. Da li je neko imao slican problem? Sumnjam da je dovod goriva ili prljavstinu u karburatoru ili neka dizna, ali pomoglo bi ako je neko vec imao slicnog iskustva da se ne petljam sa karburatorom ako mozda nije to. Unapred hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

ako si povecao snagu motora,moras da povecas i diznu na karburatoru ali i da se igras sa paljenjem.koje ti je godiste rs?mogu da te uputim na momka koji se prosle sezone trkao u nasem sampionatu sa rs 125cc,moci ce sigurno da ti pomogne,u obrenovcu je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

pa sta je to nego povecavanje snage :takoje:.ako ti opet blokira obrtaje,cini mi se da je blokada jos uvek prisutna a sve ostalo radi korektno.odakle si?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Ma ja vise mislim da je nesto do gasa ili dovoda goriva, jer desi se da preskoci ponekad 9k i da izadje do 11-12k. Ili recimo kad ubacim u 5 ili 6 brzinu onda nece da dodje ni do 7k vec kako dodajem gas obrtaji padaju, kao da ne prima gorivo. Sto se blokade tice, pre skidanja nije hteo da preskoci 7k, ponekad 8k, sad ide do 9k. Zivim na Kosovu, Leposavic, i najveci mi je problem sto nema majstora za motore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: paracin
  • Motocikl: aprilia rs 125

a sta je kod mene problem kod svih koji imaju apriliju rs 125 od 18 konja kod njih ide 170 km/h a moja nece brze od 130 tu joj je kraj nema sanse da prebaci al je i kod neme neka blokada ili sta vec sta da radim pomagajte

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja