Jump to content

Moto Zajednica

MZ Kupujem - prodajem

Recommended Posts

  • MZ Rider, 4130 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

koliko sam primetio bilo je tu lomova,  vidi se nekoliko opiljka metala

ma na ovom menjacu ima mana i viska delova.. kao naprimer ona dva lima izmedj tu ide distancer... ali neko je oko ovoga igrao ja imam ovo radi sebe ako mi nekad kojim slucajem nedaj boze zatreba neki deo od menjaca. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Podgorica, Crna Gora
  • Motocikl: Honda Dominator

Da da, vidi se da ima lomova, kopca je i varena koliko moguda vidim na slikama, ali zupcanik trece ne izgleda lose.

Ali,eto nastavlja se moja  potraga za djelovima.

Pozdrav!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

ljudi, imam da prodam jedan obrtomer sa nosacem, nije za MZ , ali pasuje na MZ,

kilometar sat sam namontirao sebi.

Prodajem i prednji tocak za onoga ko ima dobos napred.

uskoro slike i detaljne informacije ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Stitar;Sabac
  • Motocikl: izh planeta 4;izh planeta 5;apn 6

prodao bih svoj motor, ili menjao za skuter. ako ima zainteresovanih postavicu i slike ili broj mobilnog

ima samo prvo da vidimo slike i koliko evropejaca kosta ova masina

mozda ako ti nije problem da ubacis jos poneki podatak(jel registrovan,koje je god.,koliko je presao,itd)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Posle prerade mog MZ-a 250 u custom stil ostalo mi je nekolicina delova koje bih prodao. A mene zanima zadnji tocak 16-ca ako neko ima u ponudi jer ja bih ga stavio umesto moje zadnje 18-ce. Svaki dogovor je moguc.

post-9721-12879094905965_thumb.jpg

post-9721-12879094907296_thumb.jpg

post-9721-12879094908207_thumb.jpg

post-9721-1287909490907_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Posle prerade mog MZ-a 250 u custom stil ostalo mi je nekolicina delova koje bih prodao. A mene zanima zadnji tocak 16-ca ako neko ima u ponudi jer ja bih ga stavio umesto moje zadnje 18-ce. Svaki dogovor je moguc.

 

  Ja bi trebao da imam tocak od 16 coli od TS-a, al moram proveriti. Kakvo ti je kacenje lancanika za tocak ?  Da li u tocku imas onu veliku gumu - ublazivac trzaja sa tri rupe u njoj il onesto drugo ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Ako mi verujes jos nisam skidao do sada tocak tako da stvarno neznam kakvo je kacenje. Skinucu ga pa cu videti ali cim se dokopam malo slobodnog vremena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Evo mog tocka koji imam. Zbice su korodirale, mada uz malo truda bi se to moglo srediti. Vidi se i kacenje kakvo je , te tri izbocine upadaju u odgovarajuce rupe na gumi koja se nalazi na zadnjem lancaniku.  Ja sutra prolazim kroz Pancevo, al prolazicu i iduce subote, pa imas vremena da pogledas kako je na tvom motoru i dal bi pasovalo .

 

2dmdndf.jpg

 

i1mw0o.jpg

 

2ylmudu.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Kikinda

Agregat od MZ TS150. U perfektnom stanju. Stavljen nov cilindar i klip, standard, nova radilica. Samo ovo dvoje je bilo 200e. Svi novi lezajevi i semerinzi. Vozena 30-ak KM, znaci novo, a tako i izgleda, kao iz fabrike. Zato sto motor nije puno ni vozen a i cuvan je. Sto se tice cene, mozda ce neko reci da sam lud, ali za pocetak 200e, pa gde se nadjemo. Jel sta je ulozeno stvarno vredi. Cene nije fixna, moze dogovor naravno. Pozz... 065/581-63-74

 

AGUwF_photo111x.th.jpgAcwLj_photo112h.th.jpgmfcUe_photo113c.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Kikinda

Agregat i papiri... Imam jos i ram, zadnji blatobran i neke sirnice. Uglavnom sve sem tockova i vila. Stim sto je ram udaren i napred su neke sitnice iskrivljene, tima far, i tako..., zakucao se direktno u kamion pa je malo nabijen, ali bi se mogao ispraviti, tj da se izvuce, posto nije sa strana otisao nego pravilinijski. Dao bi i sve ovo i malo spustio cenu, oko 180e...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Kikinda

Agregat od MZ TS150. U perfektnom stanju. Stavljen nov cilindar i klip, standard, nova radilica. Samo ovo dvoje je bilo 200e. Svi novi lezajevi i semerinzi. Vozena 30-ak KM, znaci novo, a tako i izgleda, kao iz fabrike. Zato sto motor nije puno ni vozen a i cuvan je. Sto se tice cene, mozda ce neko reci da sam lud, ali za pocetak 200e, pa gde se nadjemo. Jel sta je ulozeno stvarno vredi. Cene nije fixna, moze dogovor naravno. Pozz... 065/581-63-74

 

zw1Rv_photo111x.th.jpg9uLkG_photo112h.th.jpgmsy4L_photo113c.th.jpg

 

 

Aktuelno, + jos sve sto imam od njega, ima u posto posle ovoga, 160e, mozemo se jos dogovoriti. Hitno....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

@ ludidzora - jel bi ti mogao sve to da skupis na gomilu pa da sve slikas da vidimo sta sve ima ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne vozi brze nego sto tvoj andjeo cuvar moze leteti., 113 postova
  • Lokacija: vs-ns
  • Motocikl: ,yamaha tzr 125

Kupio bi MZ 250/251 u neispravnom stanju sa papirima (znaci nemora da bude registrovan, što je i normalno s'obzirom da je neispravan, samo da budu papiri uredu)

 

I ja sam kupac modela ETZ 250 istog opisa.

MZ 250 (1988), generalno sređen, neregistrovan, 450 EUR. 063/726-3630

ovo sam nasao u halo oglasima

 

druze jel bi mi mogao poslati info u pp za taj mz ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja