Jump to content

Moto Zajednica

Keeway 150

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Beograd -Kaludjerica
  • Motocikl: H H-Crni

Kako to kod nas biva ....dobio sam ovog mališu u nekoj kompezaciji , ali o njemu znam sve ...ja sam kumovao kupovini ovog mališe od člana foruma Uketića....

I tako......mala istorija....

 

Od trenutka kupovine do danas motor je prešao oko 800 km, prvobitna namena kupovine je bila da motor radi u auto školi za obuku A kategorije....medjutim drugar koji je to planirao nije se našao u nekim matematikama i odustao je , sam je uplatio obuku na njemu i vozio ga samo dok je imao "L " tablicu....

E sad...evo ga oglas i datum kad je kupljen.....07.03.2010

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/30995-keeway-speed-150cc-prodat/

 

 

Kiwi je registovan i dalje do 01.10.2011, ali se vodi na mog drugara , tako da prenos nije problem....promenjeno je ulje u motoru, očišćen karburator jer je stajao u garaži od Oktobra do Juna, očišćen je i rezervoar.....sve ostalo je u fabričkom stanju....

Ups...na nekoliko mesta je pokazao koroziju , od stajanja verovatno , vidi se na slikama...i uz njega ide kofer koji nije na slikama,,,,

 

post-7645-0-70026700-1311291973_thumb.jpg

 

post-7645-0-85431300-1311291981_thumb.jpg

 

post-7645-0-11841600-1311291991_thumb.jpg

 

post-7645-0-14124000-1311291998_thumb.jpg

 

post-7645-0-01835900-1311292012_thumb.jpg

 

post-7645-0-51825500-1311292005_thumb.jpg

 

post-7645-0-41447500-1311292018_thumb.jpg

 

 

 

 

Cena je 600 evrića,vozim malo bolji motor ,tako da mi ovaj ne treba , ali mi treba keš....tako da me nikakve zamene ne zanimaju....motor može da se vidi i proba , i svaki konstruktivan predlog da se analizira....šta god to značilo :neznam:

 

Telefon je: 0652102966

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Beograd -Kaludjerica
  • Motocikl: H H-Crni

Kiwi je registrovan do 02.10.2011, gume na njemu su fabričke,"Kenda",kineske pretpostavljam, sve ostalo je u fabričkom stanju...odlično koči, lepo ide , malo troši,,,,,i da, prešao je oko 8500 km....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Beograd -Kaludjerica
  • Motocikl: H H-Crni

Mala korekcija oglasa....motoru je istekla registracija, kilometraža je ista jer nije vožen,,,

I da ......nova cena.....neverovatnih 499 eura.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: 2003 Honda Hornet 600

 video sam motor na polovniautomobili.com, cuo sam se sa tvojim drugarom ispricao se malo o motoru i tako i rekao mi je da mogu da dodjem da pogledam.....objasnio mi je gde je....rekao mi je da ti znas mnogo vise o motoru, pa ja reko da pitam kad cete biti tamo da svratim da pogledam motor....i ako nije problem da mi odgovoris na 063/1163-400....hvala unapred =) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Moje bivše motorče :moto3: ,mogu da potvrdim da za nepunih 8000km koliko sam prešao sa njim nisam ni šafciger ubo u njega,znači ništa ali bukvalo ništa se nije kvarilo na tom motoru.

Verovatno je jedan od kvalitetnijih kineza to mogu da potvrde i ostali vlasnici ovog modela,

a koliko vidim on nije ništa ni vožen od kako sam ga prodao i to se i vidi po slikama.

 

Srećno sa prodajom,ovo je idealan motor za početnika i mnogo bolja varijanta od bilo kog skutera a košta kao isti,moja preporuka :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd - Jug
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s

Može, Sale sa foruma ima 190i nešto i vozi taj model. Jedino mora malo koleno da odvoji od rezervoara kada skreće, ali to nije do visine, nego do dužine nogu. :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Bivši vlasnik :moto3: kaže ne nije imao proklizavanje imao je jedan neznam kako bih ga nazvao...ćošak zida od kamena lepo zakačen u pokretu(auspuh i nožica od zadnje kočnice ako se sećam dobro) sa sve guljenjam ramena;to je sve.

Ko hoće da kupi motor neka dodje i pogleda kod čoveka kakav je kako ide i sve ostalo ja kažem da dok je bio kod mene apsolutno nikakav problem nisam imao sa njim,vozio sam ga često i na ture od 300km+ za dan, samo sipao gorivo , vozio i redovno menjao ulje :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Beograd -Kaludjerica
  • Motocikl: H H-Crni

Dobili smo odgovor.:takoje:.. ... znači nema proklizavanja,,,

I kao što rekoh...a sad i provereno,,gume su fabričke kineske, ja bih ih zamenio, istekla registracija i to je sve od ulaganja....cena više nego korektna...499 evrića...za pravi gradski motor, vozi se ko bicikla sa njegovih 120 kg,malo troši, lepo ide, pravih 8000 km, ....i poseduje istoriju na ovom forumu...znači sa pedigreom :lol:.........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja