Jump to content

Moto Zajednica

zephir 750

Recommended Posts

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: s.selo
  • Motocikl: Ducati, Kawasaki, KTM

zephir 750 tek registrovan i bio ko nov do pre sat vremena a kisa i krivina ne idu nikako 0tuzan.gif sad je lakse havarisan,far satovi,i volan,yainteresovani na tel.060 0373100, cena dogovor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 532 postova
  • Motocikl: TOMOS

koje je goodiste i dali si imao problema sa magnetom.........lanac i lancanici u kakvom su stanju ,,,,lanac bregaste jel se cuje?,,,,,,gume,,,,,,,,,,,i dali cure zadnji amortizeri,,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Veliko Orasje

druze motor je od druga, najbolje je da ga pozoves da se informises on je postavio temu ali zbog posla ne ulazi cesto na net...

 

koliko ja znam motor odlicno radi, nije imao nikakvih problema do sada, lepo se vozi, ne zvrci mu nista i nema dima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd, Banjica
  • Motocikl: BMW R1200GS / Yamaha FZS 1000 / Yamaha TDM900 / Yamaha XTZ 750 SuperTenere

Zaista lep motor. Srecno s prodajom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 532 postova
  • Motocikl: TOMOS

druze motor je od druga, najbolje je da ga pozoves da se informises on je postavio temu ali zbog posla ne ulazi cesto na net...

 

koliko ja znam motor odlicno radi, nije imao nikakvih problema do sada, lepo se vozi, ne zvrci mu nista i nema dima...

hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Motocikl: Suzuki an125

Mislim da se Alekre, ako ne gresim, jednom davno divio ovom motoru, verovatno se i sad divi, ne znam sto ga nije kupio. :D

 

Lep primerak u svakom slucaju, uvek ostavlja mnogo mogucnosti za estetsko sredjivanje, ja bar vidim milion kombinacija sa bojom, sedistem, itd...

 

U svakom slucaju, sva sreca u prodaji. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja