Jump to content

Moto Zajednica

Sudar kod Vuka

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

Negde oko 20h, na raskrsnici kod Vuka, doslo je do zesceg ''picvajza''.

Golf 2, SK....registracije skretao je iz bulevara Kralja Aleksandra u Ruzveltovu, a u desni bok (tacno na mesto suvozaca), zabio mu se neki crveni motor. Predpostavljam da je vozac automobila hteo da nekako prodje ''na zuto'' u punoj brzini, a motorciklista ''zavrnuo'' pun gas kad mu se pojavilo zeleno, posto su i kola i motor zesce sjebani (delovi motora, neka kaciga i sl. bili su razbacani na sve strane, a golf izgleda ko da ga je FAP udario).

Iskreno se nadam da je motorciklista preziveo i da se oporavlja.

Nesto slicno (naravno ne pri toj brzini) doziveo sam prosle godine na Terazijama, pa sam se bas ''strecnuo'' kad sam video onoliki ''krs'' na asfaltu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

video sam to bas kada sam krenuo sa PA prosao sam kolima milicija je josu uvek bila tu motor je odvaljen pored njega makedonski golf poprilicno ulubljen kaciga negde pored a plastike je bilo i na suprotnoj strani ulice PRODJE ME NEKA JEZA.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Kurir:

 

Saobraæajka kod Vuka

NASTRADAO MOTOCIKLISTA

 

BEOGRAD - Miloš Danojloviæ (21) teško je povreðen u saobraæajnoj nesreæi koja se dogodila sinoæ oko 19.30 na uglu Bulevara kralja Aleksandra i Ruzveltove ulice. Do udesa je došlo kad je vozaè automobila marke "golf 2" makedonskih tablica, skretajuæi iz Bulevara u Ruzveltovu, presekao put motoru kojim je upravljao Danojloviæ.

 

Ekipa Hitne pomoæi ubrzo je stigla na mesto dogaðaja i onesvešæenog motociklistu prevezla na odeljenje reanimacije Urgentnog centra. Do zakljuèenja broja nismo uspeli da dobijemo informaciju o stanju povreðenog Danojloviæa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Kurir:

 

Saobraæajka kod Vuka

NASTRADAO MOTOCIKLISTA

 

BEOGRAD - Miloš Danojloviæ (21) teško je povreðen u saobraæajnoj nesreæi koja se dogodila sinoæ oko 19.30 na uglu Bulevara kralja Aleksandra i Ruzveltove ulice. Do udesa je došlo kad je vozaè automobila marke "golf 2" makedonskih tablica' date=' skretajuæi iz Bulevara u Ruzveltovu, presekao put motoru kojim je upravljao Danojloviæ.

 

Ekipa Hitne pomoæi ubrzo je stigla na mesto dogaðaja i onesvešæenog motociklistu prevezla na odeljenje reanimacije Urgentnog centra. Do zakljuèenja broja nismo uspeli da dobijemo informaciju o stanju povreðenog Danojloviæa.[/quote']

Daj boze da bude sve kako treba, ali .........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR
Do udesa je došlo kad je vozaè automobila marke "golf 2" makedonskih tablica' date=' skretajuæi iz Bulevara u Ruzveltovu, presekao put motoru kojim je upravljao Danojloviæ.[/quote']

 

koliko mi se puta desavalo da me vide, i ono, boli njih qrac znas... oni su u autu, pa su "jaci" i tako mi presijeku put... a onda kad ih stignem rep pod noge.

ovo je strasno, definitivno osim 6og cula trebas imat srece u neogranicenim kolicinama da prezivis kretenizam pojedinaca...

zna li se kako je nesrecni momak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa nista novo, nazalost.. ovo se desavalo sto puta i desavace se jos sto puta zasigurno.. sta ces, tako ti je to.. kombinacija nedostatka saobracajne kulture i elementarnog mozga kog vozaca i eto...

 

Zao mi je momka sto je tako nastradao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Uzas,,,Uzas!

 

Ja sam sinoc izasao u voznju, vozim ulicom Brace Jugovica ka Kalissu, i na raskrsnici sa DOBRACINOM, VOZILIMA IZ DOB. STOJI stop ZNAK, CAK ne NI NAILAZAK na put sa prv prolaza nego STOP!

 

...ja ipak malo prikocim pred raskrsnicom, znajuci da ulicama voze APSOLUTNI IDIOTI, NEZNALICE, SILEDZIJE I SLICNI NJIMA i u tom trenutku neka budaletina u golfu 2 sa bosanskim tablama bukvalno prolece od gore iz Vasine sa jedno 80 - 2 metra ispred mene, kroz STOP znak...

 

Nije ni pogledao desno, nije me ni video , ni mene ni znak....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

sta reci osim: PREDVIDJAJTE NEPREDVIDIVO I OCEKUJTE NEMOGUCE! hmmm, ovo bi mogao da bude i savet godine. Pablo reaguj, vidis da sam u kreativnom zanosu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
sta reci osim: PREDVIDJAJTE NEPREDVIDIVO I OCEKUJTE NEMOGUCE! hmmm' date=' ovo bi mogao da bude i savet godine. Pablo reaguj, vidis da sam u kreativnom zanosu![/quote']

 

Bice ubaceno za savet dana, to je sigurno :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)
sta reci osim: PREDVIDJAJTE NEPREDVIDIVO I OCEKUJTE NEMOGUCE! !

nazalost pocelo je ...kao i svake godine ...pre pocetka same sezone izgine ih ....... surovo al istinito..... momci stvarno kao sto rece djura.... pazite se ...ja kapiram i zelju i sve al nemojte da vas sanjam ...pa onda ste tek ugasili ...nadam se da je decko ostao u jednom komadu ....ljubi vas sve vasa duca

:cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Na pravcu gassccina, al na raskrsnicama u gradu...uvek kao da Vam je Stop znak...ja znam puno puta da coveg gleda u mene iz kola ali ME NE VIDI?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
Na pravcu gassccina' date=' al na raskrsnicama u gradu...uvek kao da Vam je Stop znak...ja znam puno puta da coveg gleda u mene iz kola ali ME NE VIDI?![/quote']

 

Vidi te ali ne reaguje, ili zavist ali slaba procjena tvoje brzine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd
sta reci osim: PREDVIDJAJTE NEPREDVIDIVO I OCEKUJTE NEMOGUCE! hmmm' date=' ovo bi mogao da bude i savet godine. Pablo reaguj, vidis da sam u kreativnom zanosu![/quote']

Bas to.

 

Mene je u npr. subotu zaista facinirao kreten koji se u omladinskih brigada setio da hoce da se iskljuci na auto put 10 metara pred skretanje, i to u tenutku dok je isao najudaljenijom trakom (mislim da ima 3 trake na tom delu). Jos uvek mi nije jasno kako je u toj brzini uopste uspeo da smota i ne izleti sa puta, a pre svega mi nije jasno kako nije nastao OPSTI karambol. Vidjao sam svakakve reakcije ali ovakvu ne pamtim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja