Jump to content

Moto Zajednica

BIJELJINA 17.,18. i 19.VIII, 18. MOTO FEST-DANI GRMLJAVINE

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Pa neće se valjda samo jesti ??? Ima valjda i nekih drugih 'znamenitosti' ???  ;) ;) ;) ;) ;)

 

Ima,ima...ponesite bodljikavu žicu za zadnje sjedište ;) ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Petak poslije podne izlet do Etno sela,pićence u Konobi Štanišić, www.etno-selo.comuveče prasetina i jagnjetina ( obavezno prisustvo ovih što će da prevale malo duži put )

 

Zar ada neko u Semberiji ostane gladan? ;) ;) ;)

E to je već O.K.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

A ovi što stižu u petak?

 

U petak ,nego šta,ne može se sve postići samo u subotu.

U četvrtak uveče roštiljamo u kampu,testiramo binu,ozvučenje i šatore...i pivo...  NIKŠIĆKO ( ugovorene su točilice koje su bile na koncertu Stounsa na Jazu ) pojačano JELENOM. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

......ljudi ovo ne smije da se propusti......a i svima nam je negdje podjednako udaljeno :)

....da se mene pita svaki bi skup organizovao tu oko granice pa da nema izvlakuse da je nekom daleko pa se kao nema vremena :).......

vidimo se tamo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

mene interesuje da li dolazi 1.kerber ili 2.pevac kerbera sa pratecim bendom!!?koliko ja znam oni su se bese raspali ?!

Ne vidim u čemu je razlika... Doćićeš na skup ako je opcija 1, a nećeš ako je opcija 2, ili šta već... :) :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

mene interesuje da li dolazi 1.kerber ili 2.pevac kerbera sa pratecim bendom!!?koliko ja znam oni su se bese raspali ?!

Ne vidim u čemu je razlika... Doćićeš na skup ako je opcija 1, a nećeš ako je opcija 2, ili šta već... :) :) :) :)

pa voleo bih da dodjem, a ako je 100% kerber onda ne propustam!!! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

Ima li neka web adresa na kojoj se mogu kontaktirati motoristi iz Bijeljine?

veb stranica je u izradi i vjerovatno ce nekad biti u upotrebi,ali za sve se mozes obratiti obeliksu ili meni,stojimo vam na raspolaganju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

mene interesuje da li dolazi 1.kerber ili 2.pevac kerbera sa pratecim bendom!!?koliko ja znam oni su se bese raspali ?!

Ne vidim u čemu je razlika... Doćićeš na skup ako je opcija 1, a nećeš ako je opcija 2, ili šta već... :) :) :) :)

 

Za petak je ugovoreno pet grupa : S.T.R.A.J.K,  "RED HOUSE" ,  " SVETI GRAL"  i još dvije manje poznate grupe,ali i oni dobro praše,slušao sam ih.Nama Gral svira godinama,neki će reći da su već i "dosadili",ali ( po mom mišljenju ) to je ,još uvijek,ubjedljivo najbolja niskobudžetna grupa na našim prostorima.Svi,baš svi, stranci se oduševe kada ih čuju,samo smo skloni da ,ponekad,podcijenimo nekoga ko nam je na dohvat ruke...

 

Za subotu KERBER ( e sad šta je "originalna" ili "glavna postava",to je teško reći,uglavnom GALE I NAJDA će biti ZAJEDNO za mikrofonom,već su i svirali na nekim skupovima i oni koji su ih slušali i gledali kažu da je to stvarno dobro;oni su lafovi i sa njima možeš i da ugovoriš repertoar,a mogu da sviraju šta požele ) i ATOMSKO SKLONIŠTE.

 

Ukusi su ...ukusi. Bez obzira što vidim da ovdje ima i poneki protivnik poznatih grupa,uz dužno poštovanje manje poznatim grupama ,mislim da je original ..original,i da teško neka grupa ( pominjana je Vatrena voda ,za koju i ja mislim da dooobro praši ) može svirati Jagode bolje od samih Jagoda ...ili ...

 

Mi smo na skupovima u Bijeljini ranijih godina imali NEVERNE BEBE,RIBLJU ČORBU,DIVLJE JAGODE... i tako će biti i ubuduće...sve dok imam budžet za to.Nadam se da će iduće godine "ojačati država" pa da imamo priliku čuti i vidjeti neku "pravu gupu",poznatu i u svjetskim okvirima.Ove godine nam je pomogao menadžer Gane Pecikoza i u neformalom razgovoru je provukao par zanimljivih ideja o dovođenju "bombi" na skupove.

 

Bila mi je želja da čujemo i dobar bluz, SIROVE KOŽE,ali sam zakasnio.Oni će sigurno sviratu u Bijeljini,nekom drugom prilikom,obećavam.Možete ih čuti četvrtkom u Kuglašu u Beogradu,fenomenalni su.Inače,bluz je zapostavljen na skupovima,ranijih godina par puta se pojavljivala Ana Popović i HUSH ,svirka je oduševila bluzere i ne samo bluzere.

 

Konačan program sa satnicom kačim u ponedjeljak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Ima li neka web adresa na kojoj se mogu kontaktirati motoristi iz Bijeljine?

 

Stranica je u izradi,ali će to potrajati još par mjeseci.Bijeljina ima mnogo motora,a imala ih je i mnogo godina ranije.Veliki dio će zauzeti naša arhiva,koja će obuhvatiti više od 30 godina unazad.Imali smo ovaj nesretni rat i mnogi su napustili naš grad.Ja,ne  mogu a i ne želim da budu zaboravljeni.Ne želim da nas pripadnost ovoj ili onoj vjeri podijeli u toj mjeri da neko,ko više ne živi ovdje, bude izbrisan iz moto istorije našeg grada.Želim da se,bar na ovaj način,ponovo okupimo.Mi smo ponosni na činjenicu da nas ima mnogo koji se vozimo zajedno preko 30 godina.Na našim leđima i piše 1977,a to je godina kada smo prvi put organizovano učestvovali na moto - skupu.I zbog toga nam je bitna arhiva i sada se trudimo da skupimo što više materijala,da ne izostavimo nekoga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Obelixe ima li nekog smestaja kod vas?

ima li nekih zena kod vas?

stara pazova indjija i nova pazova dolazi kod vas!pozzz!

 

Ima,ima...večeras kačim ponudu hotela i motela,sa kontakt telefonima.Ko želi da mu se rezerviše smještaj nek se javi na PP.

 

Ima žena,ali ih čuvamo ;D. Šta će ti žene...hvataj se djevojaka,toga ima i ...ima ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Umag
  • Motocikl: Honda CBR1100XX - full power Yoshimura exaust system

Molim te Žare da rezerviraš dvije sobe za nas. Dolazimo u petak u ranim popodnevnim satima. Pozdrav i vidimo se !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Ima,ima...večeras kačim ponudu hotela i motela,sa kontakt telefonima.

... daj te ponude da vidim isplati li se raspeće šatora... ili ne... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

[/img]

 

Mali ljetnikovac okružen jezerima koja su povezana drvenim mostićima. Nivo vode je zbog sušnog peroda izuzetno nizak.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Ovjde je dio ponude smještaja u Bijeljini.Nismo ubacili LUX ponude,a ni one "socijalne".Ko želi da mu mi rezervišemo smještaj neka se javi na PP do utorka .Cijene nisu konačne,možemo izvući i neki popust.

Prostora za kampovanje ima dosta,ima i hladovine,ako neko želi doći sa kamperom ili kombijem,neka javi na PP da mu obezbjedimo i ogradimo prostor.

 

NAPOMENA : Cijene su KM ( konvertibilna marka  100 evrića = 195 KM

                      U B i H NEMAMO LEGALNE mjenjačnice,novac mijenjamo kod uličnih dilera,ali U SVIM

                      trgovinama,benzinskim,hotelima,prodavnicama.svugdje u gradu, SVI  primaju evriće,a u kampu primamo i dinare.

 

[/img]

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja