Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Kawasaki ER-5, Tomos A35
Pre 20 sati, ekozelj je napisao:

Ako se rešiš za dobar polovan javi se:

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Keeway Speed 125, 2011. godište, Naked, vozilo prešlo 21248 km, Zaječar. Cena 750 € - Motori - Polovni Automobili

 

Sasvim sam slučajno u temi ali baš lepo očuvano motorče, svaka čast vlasniku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Ide tačno jedan litar 10w-40 ili 15w-50 ulja u zavisnosti od toga da li ga voziš i zimi, po hladnom ili samo leti.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 472 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: suzuki sv 650 s,kawasaki z750,honda nsr 125 f2

Pozdrav kolege nedavno sam kupio keweeay speed 150 u korektnom stanju od prvog vlasnika ,da bi necim se zabavio preko leta ,stojao je dosta dugo ima 13000 na satu,karb ociscen filter ulje radim za koji dan ali me ubi zadnji kocioni cilinder dali iko zna gde mogu naci nov polovan nebitno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Qingy sm200 SV650N
On 8/15/2022 at 10:22 AM, aleksuzuki 650sv said:

Pozdrav kolege nedavno sam kupio keweeay speed 150 u korektnom stanju od prvog vlasnika ,da bi necim se zabavio preko leta ,stojao je dosta dugo ima 13000 na satu,karb ociscen filter ulje radim za koji dan ali me ubi zadnji kocioni cilinder dali iko zna gde mogu naci nov polovan nebitno.

Cilindar je verovatno dobar, samo je jako teško da se lepo izluftira. Treba strpljenja i iskustva. Na svom kinezu nisam mogao da ga lepo napunim uljem i izluftiram dva dana. Na kraju mi to majistor završio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1268 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

To je problem i na kvadovima. Treba dosta vremena. Brze resenje je da se zadnji kraj podigne, tako da vazduh ode bas na sisicu. Ocas posla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 472 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: suzuki sv 650 s,kawasaki z750,honda nsr 125 f2
Pre 5 sati, ZoranP je napisao:

Cilindar je verovatno dobar, samo je jako teško da se lepo izluftira. Treba strpljenja i iskustva. Na svom kinezu nisam mogao da ga lepo napunim uljem i izluftiram dva dana. Na kraju mi to majistor završio.

Najveca muka je sto je zalomljena polugica u cilindru i igubljen deo tako da svakako moram uzeti .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Pozdrav kolege!

Od nedavno sam vlasnik Keeway-a speed 125. Motor je očuvan, kupljen od prijatelja. Zanima me gdje se mogu kupiti original žmigavci? Jedan mi je slomljen. 

Hvala 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Dobar dan,

 

Treba mi za Keeway Speed 125 nov filter goriva , samo ne znam dal ide u kompletu sa slavinom ili se samo skida na dole... uglavnom gde mogu da kupim nov filter goriva? Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Pozz ljudi. Dobio sam ponudu za Keeway Speed 125 2008 godiste 475 evra, ali moram zameniti karb. Ima jos malo rada, spojiti migavce, sediste je malo isparano, ali dobro to je estetski. Kaze covek da je motor odlican da slobodno povedem majstora. Isplati li se uzeti ovaj u 2024toj godini? Ipak mu je 16 god. Ali sa druge strane je jeftin. Mada opet treba karb zameniti.. Kaze da su gume stavljene proslu sezonu i da je slabo vozen, ali na njega idu ove bas tanke gume, cuo sam dosta prica da su ljudi pali s njega pri malim brzinama, da bas bas lako proklizu.. Sta velite? Hvala drugari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Smederevo - Osipaonica
  • Motocikl: apn4 T15 - CBF500

Problem su orginalne kineske gume  koje su klizavije od standardnih moto guma. Tomosi BT50 ,T15 i  electronic su nosili uske gume pa se nije padalo bas tako lako. Obicno ces tesko ti i da nadjes bas te kineske da kupis kod nas sada. E sad sto se tice tog karburatora, treba se postaviti pitanje kako je siguran da je karburator problem?  Treba pogledati koji je model pa proveriti cenu na aliexpresu ih ima kompletnih ili potraziti ovde po oglasima polovan. S druge strane kako ces biti siguran da je sve ostalo ispravno?  Bilo je speedova za takve novce i skroz ispravnih ,sto kazu sedi i vozi.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja