Jump to content

Moto Zajednica

oprema za ronjenje

Recommended Posts

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

prodajem svoju opremu za ronjenje. kupljena nova, korišćena na tridesetak zarona do 24m. cena 950e. prodaje se samo u kompletu. može da se pogleda u beogradu. zaintereovani -> pp.

 

odelo7mmvelicina42.jpg

 

odeloledja.jpg

 

debljina 7mm , veličina 42

odelo.jpg

 

seacsub-kapuljaca.jpg

 

shortiskapuljacom7mm.jpg

 

shorti.jpg

 

maresmaska.jpg

 

mares-rukavice-velicina-S.jpg

 

cizmevelicinaM.jpg

veličina M

 

mares-peraja.jpg

 

pojas-i-7kg-u-tegovima.jpg

 

mareshub2.jpg

 

mareshub1.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Mene zanimaju sitnice poput BC-a i tegova, pa ako budes prodavao van kompleta napisi cene. Moze na PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

zamena za

- motor (nejkid), ili

- foto opremu (blic glave, modifikatore svetla, speed light-ove, objektive za nikon ), ili

- trogodišnji pristup opremljenom foto studiu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

čiko,čiko, imaš neki studio?

daaaaj čiko, siročečetu, bog ti dao zdravlja i sreće i decu ti poživeo! daaaj čiko, kad ga imaš a ne treba ti! siročečetu oće i ume a neeeema.... samo smrdi u ćošku, suze lije niz blatnjave obraze, ljudi prolazu, svaki svoga sladoleda liže a na siročečeta ne pogledavu! daaaaj čiko!!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR 7 S

seacsub?

 

Ja dok sam trenirao ronjenje sam imao full opremu od seacsub.... Odelo, maska, peraja, džeket, tegovi čak i ronilačka torba i meni su te njihove stvari bile odlične... Posle prestanka treniranja (skup sport) sam rasprodao i bocu i džeket i skoro sve od opreme a imam idalje torbu (ogromna je) koja je preživela jedno barem 10 letovanja i zimovanja vucaranja i idalje mi je nezamenjiva....P.s. super oprema

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XXX, 464 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS

Mali offtopic, ako ne zameras :zvizduk:

 

 

Kako si zadovoljan sa HUB-om?

 

Uvek mi se svdidjala prakticnost ali su me svi odvracali bez nekog dobrog objasnjenja zasto da ga ne uzmem... i ja ih poslusao ;)

 

na kraju ipak uzeo klasican BC i regulatore... koji su bili znacajno skuplji :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

odličan je hub. mogo se brže lakše i bolje izbalansiraš s njim. sve je integrisano (i okto i manometar) pa nemaš zilion creva da vučeš tamo amo kad se pakuješ i raspakuješ. boce imaju svoja ležišta i odlične vezove tako da se u zaronu ni ne osećaju. znam da sam sa regularnim bc-om redovno udarala temenom u ventile. ovde toga nije bilo. nazujem odelo, ovo sve zajedno bacim u vodu i samo uplivam u njega. čak ni tegove ne moram oko pasa da vezujem jer imam posebna ležišta za tegove u hub-u. mislim da jedino ima ograničenje u pogledu dubine na koju možeš s njim al ja svakako nisam išla dublje od 34-5 metara i na toliko nisam imala nikakav problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Beograd

Todore ne kazem da je losa firma seacsub ,nego odelo je scuba ,a kapa od seacsuba ,vidim samo na poodelu kapu,pa mi cudno.ronio sam ja davno sa gumenim odelima i bio sam zadovoljan i opremom i ronjenjima.poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja