Jump to content

Moto Zajednica

jel ima ovog kod nas

Recommended Posts

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Nema kod nas Lifana, a nemam pojma zašto... Radi se o jednom od kvalitetnijih kineskih proizvođača, dosta su popularni u Americi, Australiji i npr. Britaniji, mislim da ih ima dosta po Rumuniji i Mađarskoj kada je naše okruženje u pitanju, Youtube je prepun snimaka ovh V mašina od 250 i 400ccm (ovaj od 400ccm je, osim same kubikaže, kopija Viraga 535, sa sve kardanom itd., dok je 250cc kopija Viraga 250 otprilike "šraf na šraf")... Mislim da su na žalost i nešto skuplji od ostalih naizgled istih "kineza" (što je sve u skladu sa nešto višim kvalitetom) i da zbog toga ovi naši jebezeri od uvoznika nemaju neki preteran interes da ih uvezu i ponude na našem tržištu.

 

Evo ovde 400-tke lepo islikane sa svih strana: http://www.motorbike-warehouse.co.uk/productdetails.php?pid=42

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

У "Хамачијевом" (та македонска фирма која их продаје) флајеру пише да је 250-ка 1800, а 400-тка 2500 евра.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: beograd/vracar
  • Motocikl: suzuki gsx 550

steta so ih niko ne uvozi odavno sam citao o njima i jako su dobri oni cak prave i automobile i kamione.....cuo sam mada ne znam koliko je to tacno da prave masine za neke hondine modele

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Regal Raptor 125dd

Mal kasnim sa odgovorom :) ima u Zrenjaninu firma koja prodaje (barem ima u izlogu) Lifan Cruser 200 ccm. U pitanju je Linea Moto. Motor je inace 2008 prodaje se kao nov i kosta nekih 1800 evrica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja