Jump to content

Moto Zajednica

Bld kacige

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Ja se u te kacige ne bih uzdao, evo izvoda sa sajta proizvodjaca:

 

Yueqing Huabao Motorcycle Fittings Co.,Ltd. is established in 1999, which is an expert specializing on developing, producing and marking of motorcycle passenger’s helmets. The company is located in south of Yangdang Mountain---Shenhai Industry Area in Yueqing.

 

Our technological expertise is unparalleled. 3 engineers and 10 technicians who have more than 5years experience on helmets. And we also introduced the international advanced production line.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: N.Becej
  • Motocikl: /

Ja je koristim vec 2 godine i kupio sam je bas tamo u liena moto zrenjanin...uzeo crvenu crnu kombinaciju sa mat vizirom i meni je barem ok,nije bucna tiha je dosta,uzeo sam drugarovu agv kacigu i ova moja bld smece je dosta tisa od te..:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Uzdin
  • Motocikl: Hyosung GTR 250

ja inace imam nolan N61 koja je dosta dobra i tiha itd ali je pocela da ostari,pa sam hteo da kupim neku novu,ali nemam oliko para,pa sam pogledao sta bi mogao da kupim za te pare i nasao sam BLD :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Xtreme, 390 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Posto sam iz Zrenjanina i par mojih drugara je imalo te kacige reci cu ti samo jednu stvar: bolje vozi bez kacige jer ces mnogo bolje proci pri padu.. Kacige izgledaju pristojno ali su toliko krte da je to strasno. Primer 1.: drug okacio kacigu na levi retrovizor SR50,ali nije dobro postavio motor na copavu i pade skuter na levu stranu zajedno sa kacigom na retrovizoru - rezultat: pri tom slabom udarcu stitnik za bradu je pukao i zabio se u stiropor unutar kacige. Da si mu video izraz lica sve bi ti bilo jasno.. Primer 2.: u poredjenju sa mojim matorim Nolan-om N60 (koji mi je vec jednom sacuvao glavu pri ozbiljnijem padu) odaje utisak cvrsce kacige na pritisak zidova kacige po bilo kojoj osi. Da je imas u rukama stekao bi utisak da bi je polomio pri jacem stisku.

 

Sve ovo ti pisem iz prostog razloga sto imam utisak da kacigu nikada nisi video uzivo niti je drzao u rukama,a ne zelim da bacis pare. Za nesto malo vise para bi mogao da uzmes neki AGV/MDS entry model za koji gotovo da mogu da tvrdim da je 3x bolja zastita. Pritom moram dodati da oprema koju doticna firma prodaje vise ima ulogu "biker boy" imidza za klince nego zastitne opreme

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

ja inace imam nolan N61 koja je dosta dobra i tiha itd ali je pocela da ostari,pa sam hteo da kupim neku novu,ali nemam oliko para,pa sam pogledao sta bi mogao da kupim za te pare i nasao sam BLD :D

 

Pogledaj u Louis-u bilo je do skoro finih akcija za Airoh i Vemar kacige sa cenama od 50-80e da biras, batali ovaj BLD.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Uzdin
  • Motocikl: Hyosung GTR 250

najverovatnije cu kupiti preko louisa neku bolju kacigu,posto ipak je to kineska marka,vemar,mtr,streetfighter,cak i nolan imam za 100 su dosta dobre kacige :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja