Jump to content

Moto Zajednica

KUPUJEM CBR 954

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 954

Pozz svima drugari!Pre 2 dana sam prodao 900 RR-a isada sam u potrazi za CBR-om 954!

Ako neko ima nekog ko prodaje tako nesto bio bih mu izuzetno zahvalan da da neku informaciju.

Prednost dajem crveno-crnoj varijanti ali.....ako ne nadjem ko zna....mozda bih pazario i zutu verziju!

Inace zanima me samo u extra stanju,i 100% regularno jer cesto putujem za Madjarsku.

Pod tim extra mislim da nije lomljen,lepljen i slicno.Ogrebotine i ostalo nije bitno.

Jos jednom hvala unapred za bilo kakav koristan info!

Puno vas sve pozdravljam!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova

2008, Honda 1000rr, 183-187ks (ne postoji tacan izvor), crvena boja, Leo Vince izduv, presla cca 10000 , u izuzetnom stanju, nisam pao sa nje nikad, jako brza (300kmh bez problema ), mnogo lepo se vozi . Gume su u veoma dobrom stanju, odrzavana redovno. Dajem uz njega i fabricki auspuh, i auspuh onog dundjera iz Ade (Race bla bla )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

Atila lepo je videti te, pa makar na forumu :takoje:

Ima kod nas u Obrenovcu odlicna 954RR, 2003, crveno-crna, 26000km, Ixil izduv, teflon creva Hel, nove nissin plocice, ksenon...

Motor je bukvalno neogreban!! 4500e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2469 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, SV650N

Drugar ima zuto-crnu, rekao mi je da bi je prodao jer je stalno po inostranstvu i nema kad da je vozi. Stoji skuplja prasinu u garazu.

 

Mozda odem veceras do njega pa cu je slikati. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

evo ti od SAVA clana sa foruma(moj drug)prodaje zuto-crnu u extra stanju vredi videti..evo bi broj tel 063/237-657

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 954

Drugar ima zuto-crnu, rekao mi je da bi je prodao jer je stalno po inostranstvu i nema kad da je vozi. Stoji skuplja prasinu u garazu.

 

Mozda odem veceras do njega pa cu je slikati. :)

 

Ok druze,hvala svakako unapred.Ako imas vremena ti slikaj pa mi daj samo neki kontakt pa da se cujemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 954

evo ti od SAVA clana sa foruma(moj drug)prodaje zuto-crnu u extra stanju vredi videti..evo bi broj tel 063/237-657

 

Hvala druze za info!Pozz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 954

Atila lepo je videti te, pa makar na forumu :takoje:

Ima kod nas u Obrenovcu odlicna 954RR, 2003, crveno-crna, 26000km, Ixil izduv, teflon creva Hel, nove nissin plocice, ksenon...

Motor je bukvalno neogreban!! 4500e

 

Hej,Gojko,brate moj!I meni je drago cuti te iako se u zadnje vreme bas slabo vidjamo!

Valjda ce se to promeniti pa cemo se videti,ako ne pre onda za nas moto skup!

U vezi ove Honde sto si spomenuo,zainteresovan sam,jos ako bio bio ljubazan pa imao vremena da mi posaljes par slika bilo bo extra!

Jedino sto mi je cena malo jaca,pa mi reci,ima li sanse da to bude malo korigovano.

Imam kes za par dana ali ne toliko pa ako znas decka koji prodaje mozda moze da spusti malo cenu.

Hvala inace tebi,brat moj,angazovanje!Ko zna,mozda i napravimo neki dil ako se uspemo dogovoriti.

Pozz te puno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 954

2008, Honda 1000rr, 183-187ks (ne postoji tacan izvor), crvena boja, Leo Vince izduv, presla cca 10000 , u izuzetnom stanju, nisam pao sa nje nikad, jako brza (300kmh bez problema ), mnogo lepo se vozi . Gume su u veoma dobrom stanju, odrzavana redovno. Dajem uz njega i fabricki auspuh, i auspuh onog dundjera iz Ade (Race bla bla )

 

Hvala puno druze,ali trenutno sam zainteresovan iskljucivo samo za 954!Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja