Jump to content

Moto Zajednica

HARD ENDURO VOŽNJE

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Kako nas četvorica(Koma, Boža Ristić, Goran menjač i ja) skoro svaki vikend idemo na neku vožnju, a čini mi se da smo izvozili skoro sve po Srbiji, tražimo neke nove terene, pa ako neka ekipa ide na neku zahtevniju vožnju, ili može da nas uputi na neke terene, tu smo. Nama su se pokazali najbolji tereni na Tari pa uglavnom tamo vozimo, a ako je neko raspoložen, može da nam se pridruži. Kao što sam u naslovu napisao, hard enduro tj samo neki zahtevniji tereni tipa pešečkih staza po planinama ili nešto slično dolaze u obzir.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Mozete da probate pescaru kod devojackog bunara ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Ne zaboravite da dođete za KV 26-og. Biće terena interesantnih sigurno i vama. Ako vam dosadi blato, prelasci potoka, makadam u svim oblicima uvek možete da se odvojite u jedan od onih jedva vidljivih šumskih puteva. Pa ćemo da vas tražimo ako bidne frke. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Ja sam Komu par puta zvao kod mene, na Majevicu. Mi cesto vozimo i mislim da bi i vi bili zadovoljni.

Jedini razlog zašto ne idemo u Bosnu je što nemamo svi registrovane motore, pa nam je složena procedura i mnogo vremena gubimo na granici kada je prelazimo sa ata-karnetom. Takvu zajebanciju istrpimo samo kada idemo preko na neku trku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Ne zaboravite da dođete za KV 26-og. Biće terena interesantnih sigurno i vama. Ako vam dosadi blato, prelasci potoka, makadam u svim oblicima uvek možete da se odvojite u jedan od onih jedva vidljivih šumskih puteva. Pa ćemo da vas tražimo ako bidne frke. :D

 

cek cek Ugac jel voznja 26 ili 25??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Lopare, BIH

Ja sam na prikolici par puta vozio motor preko granice i nisam imao problema, bitno je samo da motori imaju carinske papire iz drzave iz koje dolaze i ne bi trebalo biti problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Ljudi, vozi li još neko hard enduro u Srbiji, ima li nekog negde da nam pokaže neke terene? Kako mi Koma kaže od Kraljevčana i vožnje ove subote na Goču nema ništa, pa tražimo nešto drugo, Taru preskačemo ovaj vikend, dosadila nam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Video sam Srkija...pricajte kako je bilo

\E Doco,

Bila je super voznja. Srle na visini zadatka kao i uvek. Ima JAKO puno dobrih terena tamo samo je potrebno na jesen da se skupimo, svi po macetu i da istrasiramo malo planine. I ovo je super a moze da bude MNOGO bolje uz malo truda.

Super je bilo, gostoprimstvo na nivou kao i uvek.

Dolazimo opet sigurno !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

Ljudi, vozi li još neko hard enduro u Srbiji, ima li nekog negde da nam pokaže neke terene? Kako mi Koma kaže od Kraljevčana i vožnje ove subote na Goču nema ništa, pa tražimo nešto drugo, Taru preskačemo ovaj vikend, dosadila nam.

Ja sam juce bio na Rudniku, kod drugara koji je rodom iz Crnuce gornje. Prepesacio sam komad sumskog puta (bilo bi previse za Afriku)koji bi vam odgovarao. Zemlja je uglavnom izmesana sa peskom i kamenjem, a ispod je stena.Postavicu fotke da se stekne prvi utisak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja