Jump to content

Moto Zajednica

Nekoliko sitnih problema

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600

Dakle, posto sam estetki deo skoro zavrsio, dosao jer red da se malo zategne mehanika.

Od pre neki dan imam mali problem, motor radi normalno na leru, prima turazu do kraja, nema dima i tako to ali u voznji kada predjem preko neke rupice ili neravnine, zastuca, kao da na pola sekunde izgubi struju i onda dobije ponovo. Proveravao sam prekidac na nozici da nije on problem.. Nije.. Da li iko ima neku informaciju ili iskustvo oko toga? Kontam da je neki spoj negde popustio ali nemam pojma gde da trazim..?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 378 postova
  • Lokacija: Beograd-Jajinci

Posto si radio na estetici, pretpostavljam da je bilo i raskacinjanja neke instalacije ili dela iste. U svakom slucaju proveri sve konektore i naprskaj kontakt sprejomi proveri buksne na bobini ili sta vec imas tamo. Ako je uopste zbog struje problem.

 

SRECNO!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600

mislim da je neki kontakt u pitanju jer motor u mestu radi najnormalnije i sve ok do skora. Znaci sve ide kako treba samo kad predjem preko neke rupe ili tako nesto.. zastuca na pola sekunde i opet sve normalno i tako svaki put kada predjem preko necega slicno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja