Jump to content

Moto Zajednica

алоха

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

нови закон о саобраћају, очигледно није донео ништа ново (свест грађана наше државе како о својој безбедности, тако и о туђој), већ практично применљиво, уместо 1000 динара, сада 2 и више иљада за подмићивање полицајаца :/

погибија Дарка Радовановића, лака му црна земља...

хтедох да метнем нешто на фејсбук у фазону, одузми гас, а сетих се билборда на коме је писалао ,,Сада је касно за кацигу''. унесох у претрагу и налетех на овај сајт, конкретније тему: http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/49544-kaciga-ili-ne/page__st__80 прочитах свашта. мало сам се смејао, мало се тресао, за мало се и исповраћао (од оних слика), ал реалност је реалност и не треба је избегавати

 

написах ја доста, пре свега како сам вас нашао, а сада нешто о мени:

зовем се Алекса Живковић, ђак Пиротске Гимназије (немојте вицеве о Пироћанцима, зато што их знам много више од вас).

не возим двоточкаше на моторни погон (мама се плаши, па ми не дају да купим), ал зато слободно могу да кажем да сам професионални бициклиста (професионални, од оног тренутка кад сам добио прву плату за прво место на петом Царибродском МТБ маратону).

шта ја тражим овде?

еее....

бицикла и кацига? сад ће неко да каже: ,,Можда, ал у Швајцарској'' . и ми, из БК Бике М смо до скора тако мислили. приликом тренинга кациге смо користили само на већим и дужим спустевима, где смо достизали и 70 км/х . једном приликом, изазваном јаким сунцем, онесвести се другар у сред вожње и лупи главом, није био асфалт, ал исто му дође

од тад без кациге на тренинг никако

свестан сам да је саобраћај опаснији од природе, али до сада сам имао доста среће, мада у последње време више спавам него што сам будан (уништи ме ноћни живот)

 

увек сам отворен за разговор, дебате и расправе. не волим насиље и сматрам да као људи, може све лепо причом да се реши (наравно ако лик није скренуо у десно без жмигавца, или отворио врата без да је погледао дал неко иде )

 

е да, друг је скоро на трци пао, сломио кључну кост и на сву срећу само кацигу од 8000 ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja