Jump to content

Moto Zajednica

Teflon creva i jos neki delovi za Kawasaki ZX6R 2008 godiste

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Kao sto naslov kaze prodajem creva od svog trkackog motora koji sam vozio prosle sezone (motor sa avatara).

Creva su skoro nova, presla nepunih 1000km i i imam creva i za prednji i zadnji tocak.

Cena za creva je 80e.

 

Takodje su mi ostali jos neki delovi od ovog motora, stranice u zelnoj fabrickoj boji sa zmigavcima i unutrasnjim plastikama, korito motora, plasticni okviri oko farova, desni retrovizor i rezervni trkacki oklop sa karbon-kevlar ojacanjima u sebi u zelenoj boji.

 

Takodje prodajem i Biketec grejace za gume koje ove godine nisam stigao da upotrebim zbog pada i nece mi biti potrebni do sledece sezone stoga ih prodajem da mi ne stoji zarobljen novac.

Cena 220e.

 

Posebno cu zamoliti administratore da oglas ne brisu jer nije postavljen u komercijalne svrhe vec je sve od licno mog motora koji sam vozio cele prosle sezone kao i sto sami znate. Hvala.

post-1340-0-79161100-1307484566_thumb.jpg

post-1340-0-71665900-1307484662_thumb.jpg

post-1340-0-35482700-1307484686_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Jos uvek u opticaju :)

Jel imash tu neku sedmicu da vidish da l' su iste duzhine creva? Chisto sumnjam da ce da mozhe al vredi probati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Nemam ali mozes da izmeris tvoja creva pa da vidimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Nemam ali mozes da izmeris tvoja creva pa da vidimo.

Ne vidim da li se dele creva ili su odvojena. Ako su odvojena onda je samo duzhina bitna, sad cu svoja da premerim pa shaljem pp.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Donji glavni i duzhi deo je oko 33cm ali se crevo deli na jednom mestu i gore ima josh oko 10cm creva, ne znam da li ti imash samo donji deo ili i donji i gornji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja