Jump to content

Moto Zajednica

WRF 250 F / WR 450 F

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: kragujevac

Pozdrav svima, puno sam citao i kupio bih yamahu wr250f ili eventualno wr450f ,mada mislim da jos nisam dorastao za drugi pomenuti.nikada je nisam vozio (250f) ,ali koliko sam mogao da procitam i utvrdim svi hvale taj motor i to bi mi trenutno najvise odgovaralo.vozio sam samo 2t full cros ktm 125 mx ,yz 125 ,i resio sam da predjem na 4t motor.vozim cisto rekreativno,nije mi potrebna registracija ali ne bi mi skodilo,pa me i u ostalom zanima da li se wr250f moze registrovati?nisam nasao ni jedan kod nas ,planiram na jesen da kupim,mnogo su retki,samo sam nasao jedan yz450f tj preravljen na wr450f(svetla ,zmigavci).ono sto me najvise zanima je razlika izmedju yz 250f i wr 250f sto se agregata tice,dolazi i u obzir da kupim pun kros ali 4t tj yz250 ili yz 450 ali me zanima koliko su oni setljivi i koliko se trose,naravno ne kao 2t? na ktm-u sam na svakih 30,40 sati voznje radio klip i servis. dosta mi je toga !ako neko moze da mi pogomne i da mi objasni a sigurno moze,unapred hvala .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

250 4t jako malo traju zato sto su nasvirani do kraja to vazi za YZ 250 F. Wr 450 traje puno vise.

WR 250 je slab brzo ce ti dosaditi. (125 2t su munje za WR 250F.)

UZI 450 i bit ces srecan i dugovecan!!! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Iamo sam i 250 i 450. Malo je ljudi koji to znaju da voze kako valja pa da im mogu nešto. Izgore ih uglavnom budale kojima je žao zamijenit 1,3 ulja na svakih 1000 -1500 km i koji mu dušu vade na pravcima. Tako će crć svaki jednocilindraš.

Na terenu mi se slađe vozila 250tica i ima za rekreativne vozače više nego dovoljno snage i manje me umarala. 450 ima previše snage i malo je onih koji to umiju da iskoriste i kontrolišu. Ako nađeš dobro očuvan primjerak kupuj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: kragujevac

250 4t jako malo traju zato sto su nasvirani do kraja to vazi za YZ 250 F. Wr 450 traje puno vise.

WR 250 je slab brzo ce ti dosaditi. (125 2t su munje za WR 250F.)

UZI 450 i bit ces srecan i dugovecan!!! :zdravo:

[/q

Mislis da uzmem wr 450 ili yz 450 ,gledao sam karakteristike i uporedjivao ta dva motora,rekao bih da nema tu neke razlike u agregatu osim stepena kompresije ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: kragujevac

a sto se tice odrzavanja, koliko traju u proseku? ja bih ipak 250cu to mi je dovoljno .naravno da nije problem zameniti ulje, i ja zivim na selu tako da nema nista osim off voznje sa drustvom pored Morave ili po brdima .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

WR se moze registrovati a YZ ne.

WR 250 F ima 30 ks, za neki rekreativni OFF je super ali za malo zahtevnije terene bas i nije. Nek je sa srecom kupovina !!! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja