Jump to content

Moto Zajednica

Точкови ендуро тјублес 21"

Recommended Posts

  • XL, 460 postova
  • Lokacija: Београд, југ
  • Motocikl: BMW F800GS, HONDA XL200R, HONDA SH125i

Предњи 21" са диском и гумом Метзелер Ендуро 3, задњи 17" са добошом :) и Метзелер Ендуро 4. Гуме су у солидном стању.

Не поседују унутрашње гуме, сходно таквим фелнама, на пут са њима носите мање главобоље, могуће је чеповање код вулканизера или крпљење спрејом. Мени се догађало да ексер приметим тек након неколико дана и после пар допумпавања гуме. Ко користи унутрашње, зна какве главобоље може да проузрокује ексер...

У точковима су нови Коуо лежајеви.

 

Цена је око 80€ за комплет...

 

Бата 062/223-463

post-1512-0-94762800-1306588379_thumb.jpg

post-1512-0-65231200-1306588409_thumb.jpg

post-1512-0-30843700-1306588430_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Dal može na malog domina nx 250 isto ima doboš nazad disk napred jedino su mu fabrički točkovi 16 cola zadnji i 19cola prednji ,za prednji sam skoro siguran da može al zadnji nisam :stabre: u kom si delu grada da dodjem ja motorom najbolje da pogledam i premerim na licu mesta.pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XL, 460 postova
  • Lokacija: Београд, југ
  • Motocikl: BMW F800GS, HONDA XL200R, HONDA SH125i

Dal može na malog domina nx 250 isto ima doboš nazad disk napred jedino su mu fabrički točkovi 16 cola zadnji i 19cola prednji ,za prednji sam skoro siguran da može al zadnji nisam :stabre: u kom si delu grada da dodjem ja motorom najbolje da pogledam i premerim na licu mesta.pozz

 

Не'ам појма, јави се, дођи, пробај...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1466 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

>>>"Мени се догађало да ексер приметим тек након неколико дана"<<<

 

Mene interesuje otkud znash kada si ekser "nahvatao" gumom (nekoliko dana ranije), ako si isti primetio sa zakasnjenjem, tek nakon nekog vremena...??? :stabre::neznam:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XL, 460 postova
  • Lokacija: Београд, југ
  • Motocikl: BMW F800GS, HONDA XL200R, HONDA SH125i

>>>"Мени се догађало да ексер приметим тек након неколико дана"<<<

 

Mene interesuje otkud znash kada si ekser "nahvatao" gumom (nekoliko dana ranije), ako si isti primetio sa zakasnjenjem, tek nakon nekog vremena...??? :stabre::neznam:

 

Купи тјублес, па ћеш да сазнаш 1Mina.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1466 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Mislim, nemo' se ljutish... Otkud znas da si ekser pokupio nekoliko dana ranije, ako ne znas kada si gumu probusio??? Zar to nije logicno???

Ja te shvatam u potpunosti, jer i ja sam jednom pokupio ekser u Bg-u nekoliko dana ranije... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XL, 460 postova
  • Lokacija: Београд, југ
  • Motocikl: BMW F800GS, HONDA XL200R, HONDA SH125i

Mislim, nemo' se ljutish... Otkud znas da si ekser pokupio nekoliko dana ranije, ako ne znas kada si gumu probusio??? Zar to nije logicno???

Ja te shvatam u potpunosti, jer i ja sam jednom pokupio ekser u Bg-u nekoliko dana ranije... :takoje:

 

Просто, ако ти је лош лепак турио вулканизер кад је монтирао гуму, она хоће на сунцу да мало испусти, па ми је тако испустила, а ја је надувам, не проверивши да ли има ексер, па опет после пар дана видим она испумпана...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1466 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Mislim, nemo' se ljutish... Otkud znas da si ekser pokupio nekoliko dana ranije, ako ne znas kada si gumu probusio??? Zar to nije logicno???

Ja te shvatam u potpunosti, jer i ja sam jednom pokupio ekser u Bg-u nekoliko dana ranije... :takoje:

 

Просто, ако ти је лош лепак турио вулканизер кад је монтирао гуму, она хоће на сунцу да мало испусти, па ми је тако испустила, а ја је надувам, не проверивши да ли има ексер, па опет после пар дана видим она испумпана...

 

 

...I onda posle nekoliko "pari dana' dopumpavanja gume, vidis da si ekser pokupio nekoliko dana ranije, jel??? A u stvari uopste i ne znas kada si gumu probusio ekserom... :lol::lol::lol: AAA, sada mi je vec jasnije. Onda cu sledeci put i ja primetiti da sam gumu probusio nekoliko dana ranije, da ne bih ostao sa ekserom u njoj na putu. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja