Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Qingqi QM200

 

 

Nesto sam razmisljao zadnjih 2 dana ali nikako da smislim odakle da pocnem pa mi treba vas savet da li je to pametno uopste i pokusavati uraditi.. Hocu da ugradim na Pulsera pokazivac goriva pa makar ubacio samo lampicu da sija kad je pri dnu. E sad posto nikad nisam video na kom principu to radi da li neko ima iskustva sa time?  :zdravo:

http://forum.motoduragon.com/tiekh._dnievnik_ili_moi_mototsikl/pochti_chiernyi_drakon_200ss_18438.0.htmlimas ovaj lik je svasta radio pa pogledaj ima negde i to.

 

E too mi treba, hvala ti

 

Jel si nasao na kojoj je strani :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • We make noise, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Pulser 125 Honda 80

 

 

 

Nesto sam razmisljao zadnjih 2 dana ali nikako da smislim odakle da pocnem pa mi treba vas savet da li je to pametno uopste i pokusavati uraditi.. Hocu da ugradim na Pulsera pokazivac goriva pa makar ubacio samo lampicu da sija kad je pri dnu. E sad posto nikad nisam video na kom principu to radi da li neko ima iskustva sa time?  :zdravo:

http://forum.motoduragon.com/tiekh._dnievnik_ili_moi_mototsikl/pochti_chiernyi_drakon_200ss_18438.0.htmlimas ovaj lik je svasta radio pa pogledaj ima negde i to.

 

E too mi treba, hvala ti

 

Jel si nasao na kojoj je strani :D

 

Nisam druze, odustao sam. Nasao sam na ovom forumu nesto u vezi toga i kad sam video digo sam ruke od te ideje jer je dosta rizicno igrati se oko rezervoara  :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • We make noise, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Pulser 125 Honda 80

Nije lose imati, cisto da znas koliko jos mozes da predjes km ako ides na dalje staze da ne bi ostao na putu bez goriva

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Ne znam, ja dok sam vozio, zapamtim na koliko sam km sipao pun rezervoar, tako da sam uvek znao koliko km mogu preci pre nego sto dodjem do rezerve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

@Supermoto200 pogledaj koji ti je korak lanca i vidi dimenzije lancanika, ja sam trazio svuda i na kraju uzmem na http://www.motodelovi.com/za Suzuki DR 125 (prednji), za 200cc valjde nije taj isti, a pre nego sto sam saznao za taj sajt sam uzeo u Sprintu zadnji...a za lanac prebrojis clanke i narucis koji hoces (samo da bude isti korak)

 

@Fantom ne bih se zajebavao oko rezervoara i meraca :D Sto @Vuk kaze znas otprilike koliko si nasuo i nemas problema, a i rezerva ti je dobra, moze da se predje lepa kilometraza :D

 

U ponedeljak je bilo tacno 2 godine otkako je Pulser kod mene, na satu preko 16300 km, ja ga uzeo sa 1600 :D 

 

Pre par nedelja je bila i voznjica do Madjarske, ukupno 340 km, prosecna putna brzina 90 km/h, potrosio 9.5l (sto bi bilo 2.8l / 100km) Makina isla opusteno, ko da ga vozim do prodavnice...ni ja se nisam nesto umorio, komotno bih mogao jos toliko  (al bih morao da dosipam gorivo :D) Sve u svemu jedan rezervoar (1400 din), vinjeta za koriscenje puta u Madjarskoj (650) din i malo da se pojede, popije i kupi nekih sitnica :D  Sad posle ovog opasno razmisljam da idem na more...

 

DSC02866_zps0hgelgur.jpg

 

 

DSC02899_zpsweucmb7j.jpg

 

DSC02901_zps2pek3x7r.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat
Pre par nedelja je bila i voznjica do Madjarske, ukupno 340 km, prosecna putna brzina 90 km/h, potrosio 9.5l (sto bi bilo 2.8l / 100km) Makina isla opusteno, ko da ga vozim do prodavnice...ni ja se nisam nesto umorio, komotno bih mogao jos toliko  (al bih morao da dosipam gorivo :D) Sve u svemu jedan rezervoar (1400 din), vinjeta za koriscenje puta u Madjarskoj (650) din i malo da se pojede, popije i kupi nekih sitnica :D  Sad posle ovog opasno razmisljam da idem na more...

 

Мађарска нема море.

 

 

 

 

:na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • We make noise, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Pulser 125 Honda 80

@Marko1995 slazem se sa ovime u vezi rezervoara, odustao sam od toga  :lol:  inace svaka cast za predjenu kilometrazu a i sto se tice motora (mislim na pulsera) stvarno je dobar i izdrzljiv :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • We make noise, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Pulser 125 Honda 80

Da li neko zna gde mogu da nadjem zice za felne u Beogradu?I nekoga ko zna da uplete i centrira felnu?

Originalne zice ne mozes da nadjes u BG-u, ili bar ja nisam imao srece sa time. Inace moja ti preporuka da kontaktiras naseg forumasa 

PeterPan -a on je meni sredio zadnji tocak na Pulseru: centrirao, promenio zice i prezadovoljan sam 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Da li je neko do sada kupovao Continental ContiTwist SM gume za pulsera? 

 

Za apollo-a jeste i zadovoljan je istim.

Jel pitaš zbog guma ili zbog motora?  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova

Evo najzad i mene, pa kao sto sam i obecao da postavim slike :) Pazario sam motorce pre nekih mesec dana ,nov, bio je na popustu, doduse 2011 godiste . Posle uspesno predenih 1100 km odradjen redovan servis, ulje , svecica , filteri , detaljno dotezanje svih srafofa i podmazivanje ostalih sitnica :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova

stajao je kako kazu na suvom i toplom , uvezen je pre godinu dana u Srbiju uzeo sam ga preko firme u Subotici , a uvoznik je Massetehnic iz NS , motor radi savrseno , nadam se da ce tako i nastaviti :D Placen je okruglo 1300 e :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Pitam se zašto su ti stavili felne u toj boji, takve felne su imali samo stari modeli iz oko 2008 godine, pulser 2 (2010-2011) treba da ima crne felne.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Pošto kažeš da si prešao 1100km obavezno našteluj ventile, na pulseru se ventili prvi put šteluju na 1000km pa sledeću put na 5000km, a nakon toga na svakih 5000km.

 

Edit: Sad tek vidim, felne ti se slažu uz boju psa :jee1:

Promenio član <Vuk>
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova

hhaha e jesi blesav :) ja sam mu kompletan servis sam odradio a u servis sam otisao po pecat, a sto se tice ventila mislim da nema potrebe da se steluju posto se necuju ni malcice , ali videcu jos to sa njima posto to nikada nisam radio, a koje su mere stelovanja ventila da li mozda znas ? procitao sam celu temu i naleteo sam na taj podatak ali ne secam se tacno gde pa da ne listam ponovo ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Usisni 0,06-0,08mm izduvni 0,10-0.12mm.

 

Fabrika kaze da se steluju prvi put na 1000km, mada mozda i ne moras ako se ne cuju uopste a motor lepo radi.

 

Ja sam isto bio kupio novog pulsera i vec na nekih 600km predjenih su poceli da se cuju ventili.

 

Nadam se da ce te motor sluziti kako treba, ako budes hteo vise snage mozes izvaditi katalizator iz auspuha.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja