Jump to content

Moto Zajednica

10.moto festival MK Indjija 2003 17.-19. jun 2011.

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Indjija

E4B2CE02-33DB-CF45-8054-F99D906459D8_thumb.jpg

 

10. moto festival MK Indjija 2003

 

Dragi prijatelji bajkeri !!!

 

Ove godine je naš jubilarni 10. moto festival za koji smo napravili posebno iznenadjenje. Pored dobre muzike i bendova, lepih Indjinčanka, dobrih domaćina i bajkerskih igara, ove godine Vam nudimo besplatan ulaz jer ste to i zaslužili.

 

U subotu 18.juna je AUTOCROSS trka, gde ćete uživati uz ludu vožnju.

 

Šta još reći, sem DOBRO DOŠLI !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Motocikl: SV 650

Lepo je kad organizatori moto skupova sredstva od sponzora podele i na zadovoljstvo gostiju i sponzora, a ne kad vecinu tih sredstava smotaju sebi u dzep!

Svaka cast jos samo da vas (i nas vreme) posluzi i Indjija ostaje u lepom secanju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Motocikl: SV 650

Stizemo u subotu :moto3: .Posto je ulaz besplatan, ima li organizovana klopa ? :Bokilic:

A taman sam ih nahvalio, ali izgleda kada se ulaz ne plati 400din nema ni onog pasulja koji vredi 100 din. 8)

Koliko sam ja cuo od zajednickog fraj rucka nista, sem ako me neko u medjuvremenu od organizatora ne demantuje, a voleo bih :jok: !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Indjija

Stizemo u subotu :moto3: .Posto je ulaz besplatan, ima li organizovana klopa ? :Bokilic:

 

Klopa ove godine nece biti organizovana, ali ima stand sa rostiljem pa ko sta voli....

 

Vidimo se u subotu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Motocikl: zx9r, zxr750

Stizemo u subotu :moto3: .Posto je ulaz besplatan, ima li organizovana klopa ? :Bokilic:

A taman sam ih nahvalio, ali izgleda kada se ulaz ne plati 400din nema ni onog pasulja koji vredi 100 din. 8)

Koliko sam ja cuo od zajednickog fraj rucka nista, sem ako me neko u medjuvremenu od organizatora ne demantuje, a voleo bih :jok: !

 

 

Lazo brate, posmatram tvoje postove i iz ove, a i iz drugih tema i ne mogu da verujem koliku zmiju imas u dzepu.. Prvo ti smeta sto se na skupovima naplacuje ulaz, a kad ga ne naplacuju, onda se bunis sto nema pasulja. E pa vidis, da bi se taj pasulj obezbedio, mora ulaz da se plati, a to tebi vidim ne odgovara.Mozda bi organizatori trebali da ti plate da im dodjes na skup, to bi ti verovatno vise odgovaralo... Za tebe bi najbolje da ne vozas motor, jer su delovi jako skupi i ne daj Boze da se nesto pokvari, ko zna koliko bi te to kostalo...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Stizemo u subotu :moto3: .Posto je ulaz besplatan, ima li organizovana klopa ? :Bokilic:

 

Klopa ove godine nece biti organizovana, ali ima stand sa rostiljem pa ko sta voli....

 

Vidimo se u subotu.

Upravo tako... Ako ste gladni, kupite sebi neku pljesku ili eto recimo, otidjite u neki restoran pa jedite tamo pasulj... Posto necete platiti ulaz, taman cete imati para za jelo... Strasno koliko ljudima sve smeta... Umesto da ljudi dolaze na skupove da se druze i upoznaju jedni sa drugima, izgleda da je nekima bitnije koliko ce to sve da kosta i koliko ce omastiti brke za dzabe...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Motocikl: SV 650

Nije stvar u parama, fala Bogu za sada ih ima, nego u naplacivanju, a na moto skup se ne ide samo zbog rok koncerta (onda idem tamo gde slusam prave bendove), moto skup je i taj zajednicki fraj ili jeftin pasulj, jeftin ili besplatan ulaz. I nije mi slatko da me neko odere za poljanu i tribute tributa nekog benda, a od sponzora je dobio za organizaciju besplatnog ili jeftinijeg moto skupa, a ne da deo para turi u svoje dzepove. Zato cu se uvek zalagati da druzenje i zvanje u goste bude sto jeftinije jer ni svojoj kuci ne zovem u goste prijatelje da bih zaradio na njima!

 

 

 

Kad radis neki posao trudi se da ga uradis posteno ljudski i kako treba pogotovo ako ti to nije zanat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha XS360 (1977) , BMW F650GS (2001)

Pitao sam za organizovanu klopu (a ne besplatnu) zbog satnice odnosno da znamo kada da krenemo, ako je organizovana klopa da mozemo da dodjemo na vreme, i to je sve, uvek sam bio i uvek cu biti za BESPLATAN ULAZ, a klopu da kupuje ko hoce i gde hoce, mislim da je tako najpostenije :zdravo: , vidimo se u Indjiji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Motocikl: zx9r, zxr750

Nije stvar u parama, fala Bogu za sada ih ima, nego u naplacivanju, a na moto skup se ne ide samo zbog rok koncerta (onda idem tamo gde slusam prave bendove), moto skup je i taj zajednicki fraj ili jeftin pasulj, jeftin ili besplatan ulaz. I nije mi slatko da me neko odere za poljanu i tribute tributa nekog benda, a od sponzora je dobio za organizaciju besplatnog ili jeftinijeg moto skupa, a ne da deo para turi u svoje dzepove. Zato cu se uvek zalagati da druzenje i zvanje u goste bude sto jeftinije jer ni svojoj kuci ne zovem u goste prijatelje da bih zaradio na njima!

 

 

 

Kad radis neki posao trudi se da ga uradis posteno ljudski i kako treba pogotovo ako ti to nije zanat.

 

 

Kad je vec takva stvar i kad pare nisu problem, ti lepo organizuj jedan skup sa besplatnim ulazom i besplatnim rostiljem i mi cemo doci i nemoj svaku temu sa skupovima da ofujes sa pricom da je cena ulaza skupa, jer sve vise mi se cini da imas zmiju u dzepu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Motocikl: SV 650

evo da ti odgovorim ovako telefonski direktno sa skupa, imam zmaja u dzepu, a da nije drugara bajkera sa svih strana, ovo cekanje na koncert ne bi bilo nesto za cega bi i ti davao pare - ziveli, pivo je hladno!

 

Samim tim sto je ulaz besplatan ovaj skup je bolji od drugih, a sto ne bi iblo i bolje!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Zamolio bih Vas da se drzite teme, o naplacivanju ulaska na skupove vec je dosta pisano.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova

Bilo vise nego ok, blizina bazena iako nisam nahvatao besplatnu kartu ali lep gest svakako, sreo sam mnogo vise drugara nego bilo gde mozda i zato sto je ulaz bio slobodan, eventualno da je bilo negde koje drvo za hladovinu ali sve u svemu kao sto neko napisa bili ste vidno bolji od drugih!

Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Jagodina

Ja nevidim nista menjaj link.... Inace skup je bio extra,bazen takodje bajkerske igrice svirka ma sve je bilo OK pozdrav za organizatore.....:takoje: Vidimo se i sledece godine .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha XS360 (1977) , BMW F650GS (2001)

Скуп је био одличан, највише захваљујући мом феноменалном домаћину Синиши (Сингер) :takoje: , дочекао ме људски, упознао са екипом из Инђије, прича, пиће, и све уз то, ко да се знамо хиљаду година, врућина је смарала, ал издржало се, боље него киша...... ВЕЛИКИ ПОЗДРАВ свима са којима сам се дружио у Инђији, сигурно долазим опет, а ево и неколико фотографија са скупа...........на линку испод.

KAMP.jpg

 

ИНЂИЈА 2011

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja