Jump to content

Moto Zajednica

Izbor motora za povratnike

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova

Pozdrav svima! Vec dugo sam bivsi vozac motora. Svi zanmo da se od voznje motora jako, jako tesko leci! To ostaje u krvi, imam podosta godina i dan-danas se okrecem za motorima kao za lepom devojkom! Kad cujem zvuk motora odma mi radi adrenalin. Da ne duzim, posle skoro ;etvrt veka resio sqam ponovo sebi da priustim to zadovoljstvo - motor. Ipak, osecam se kao pocetnik. Poslednji ozbiljni motor koji sam vozio bio je Kawasaki GPZ550 i od tada je proslo jako puno remena. Sada mi treba nesto laganiji motor (tada je KGPZ550 bio jako napucan). Voznja koja me zanima je od grada do grada. U neki uzi izbor usli su :

1. YamahaYBR125

2. Suzuki GSX250

3. BMW F650

4. Yamaha SRX600

Ono sto mi je bitno je upravljivost (voznja), ekonomicnost (cena, potrosnja i odrzavanje) i udobnost. Molim vas za misljenje i savete pri kupovini o ovim motorima ali i misljenje i predloge kao i kritike za kupovinu bilo kojeg drugog dvotockasa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ovo su teme za predstavljanje samo, prepravi poruku a deo koji je pitanje u vezi motora postavi u Forum MOTORI i tamo ce se vec naci hiljadu ljudi koji ce ti pomoci oko ovoga :takoje: ]\

Dobrodosao na forum :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

Pozdrav svima! Vec dugo sam bivsi vozac motora. Svi zanmo da se od voznje motora jako, jako tesko leci! To ostaje u krvi, imam podosta godina i dan-danas se okrecem za motorima kao za lepom devojkom! Kad cujem zvuk motora odma mi radi adrenalin. Da ne duzim, posle skoro četvrt veka resio sqam ponovo sebi da priustim to zadovoljstvo - motor. Ipak, osecam se kao pocetnik. Poslednji ozbiljni motor koji sam vozio bio je Kawasaki GPZ550 i od tada je proslo jako puno remena. Sada mi treba nesto laganijia vožnja motora (tada je KGPZ550 bio veoma napucan), seyona je tu i nadam se da cu vas uskoro poydraviti sa slikom novog dvotockasa. Pozdrav svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: xtx660,xjr 1200

Mogu ti reci jedino za ybr 125 da je ono sto trazis.Pouzdan,neverovatno ekonomican ali sa max brzinom od 100 kmh.Ako ti je novcana strana na prvom mestu onda je to motor za tebe-nevidjeno mala potrosnja i mala registracija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja