Jump to content

Moto Zajednica

Odlazak u Rimini na V.N. San Marina

Recommended Posts

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Već duže vreme želim da odem na neku MotoGP trku i nikako da mi se poklopi. Ovo se konačno čini kao prava godina za to, i to i iz više razloga ali krenimo redom.

 

Isplanirao sam letovanje i trku u jednom. Otišli bi (pošto idem sa lepšom polovinom tj. ženom) u Rimini na letovanje, pogledali MotoGP trku (kupili bi karte za sva tri dana), obišli San Marino (koji je veoma blizu), Tavulliu (ima li potrebe da pišem o ovom mestu?), Cattolicu (mesto gde se Valentino operisao posle pada u Mugellu prošle godine), Pesaro...

 

Našli smo zanimljiv aranžman za letovanje u Riminiu od 27.08. do 07.09. (V.N. San Marina se vozi od 2 do 4 septembra) preko Argusa u hotelu Prestige 1/2 pp iznosi 309 sa njihovim prevozom, ali pošto idemo sopstvenim prevozom tj. motorima cena pada na 254 eura po osobi! Pogledajte ovaj link.

 

Dalje, karte za ceo vikend V.N. San Marina iznose 130 eura (po osobi), ne mislim na tribinu već na stajalište. Karta koja važi samo za dan kada se voze trke odnosno nedelju iznosi 90 eura (po osobi).

 

To je otprilike to, ima li zainteresovanih?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6391 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Rimini je italijanska prestonica zabave.

 

More je tu ono kao.....tu je jbg.

Necu da te odvracam od planova,ne znam sta ti pravi zabavu,meni je iskreno na toj strani more totalni bedak,a ako ti je do nocnog zivota.....toga ima i u Beogradu koliko ti dusa hoce.San Marino,Tavullia...to je skroz o.k,a i putevi u okolini.Ja nisam nesto preterano daleko odatle pa postoji mogucnost da se sa jos par drugara pojavim na dan trke.To je jos u razradi,jer je to doba neposrednog povratka sa odmora pa je situacija sa vremenom i "vremenom" uvek pod ?

Na pisti nema trunke 'ladovine,pa samim tim rizik od laganog gorenja pod Suncem je prilicno velik.To imajte svakako na umu.Kremice,sesiric,core,moze i lagana svetla majca dugih rukava.

U tom smislu,a i ovako meni je Mugello mnogo bolji trip.Mozes i da se prosetas okolo,pista je u sumi,itd...

Probajte da se namontirate ispred nekog od video-beamova,ono malo trke sto prodje ispred vas nece vam biti dovoljno da ispratite sve kako valja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Hoćemo Pronto, hvala puno na savetima. Ko zna, možda se i vidimo? Svakako bi bilo lepo.

 

Ne želimo samo na more, to nam je usput. Želimo da se vozimo tim krajem, šetamo, slikamo, gledamo trku, sve po malo.

 

Znam da je Mugello bolja varijanta ali nam ne odgovaraju oba 'vremena'. Mugello je bio naša prva varijanta ali smo odustali iz navedenih razloga. Možda sledeće godine ako bude prilike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: BG Vozdovac

...drugari su bili prosle godine na trci, smestaj su nasli na licu mesta i platili oko 20-25eu nocenje sa doruckom po osobi. Na samoj obali ima gomila 'hotela' u nizu i svugde su slicne cene. Sama plaza je velika ali more nista posebno, nocni zivot bogat :)

...cene za samu trku i treninge su 'malo' jace nego ostale u evropi, npr. u ceskoj to sve za nekih par desetina eu manje !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja