Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki RG80 GAMMA

Recommended Posts

  • Xtreme, 390 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Potreban mi je link ka sajtu bilo koje firme koja se bavi nabavkom delova za motore manje kubikaze. Motor je u voznom stanju,ali zelim da ga osvezim i dovedem u sto pribliznije fabrickom stanju. Delovi tipa "pasuje od IMT-a" me apsolutno ne zanimaju te bih voleo da se takvi odgovori izbegnu :D

 

Sta mi je potrebno:

 

- lanac i lancanici

- klip sa karikama

- set dihtunga

- fabricki ili aftermarket auspuh jer je ovaj na njemu zreo za zamenu

 

Ima tu jos koji sitniji deo za zamenu,ali sam uspeo da izbunarim sta pasuje za njega (potrosni materijal pretezno). Najveci problem je auspuh jer retko sta pasuje na njega,a cak i kad se nadje nesto normalno prati nenormalna cena (trazili su mi 180e za Giannelli Street 2T)

 

LM odlicno bi bilo da naletim na sajt koji ima katalog delova medju kojim ponesto pasuje i za ovo moje cudo kako bih mogao da uporedjujem brojeve delova i bacim sve na papir te sagledam koju sumu treba da izdvojim. Ako neko ima link sajta takve firme neka podeli :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Xtreme, 390 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Dobro, i to je nesto za pocetak :) A sto je najgore vec sam nasao sajt neke firme ovde na forumu pre metar dana i sad ko za inat ne mogu da se setim tacne internet adrese,a ni visecasovna pretraga nije urodila plodom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja