Jump to content

Moto Zajednica

Seoski turizam na Tari

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADV

Dragi prijatelji.

Kao sto se iz naslova vidi potreban mi je smestaj na Tari za 20 ljudi.

Najvise bih voleo da to bude seoski turizam kod pravih domacina sa docekom u pravom Srpskom stilu-domacinski.

Termin je 13.jun.Sve sto sam uspeo da vidim na netu a ima dosta toga ne znam.Zeleo bih neku preporuku od nasih ljudi,to mi je nekako najsigurnije.

E da nije bitno da to bude ekskluziva vec-domacinski.

Cekam predloge da bih mogao da zakazem na vreme.

Veliki pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Bački Petrovac
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Pogledaj ovde ponure za smeštaj...

http://www.tara-planina.com/odmor.html

 

a moja preporuka je

 

http://www.tara-planina.com/etno-apartmani-sareni-konj-sa-ergelom.html

 

Ovde sam bio već nekoliko puta. Gazda ima tri vikendice od toga jednu veliku etno kuću gde se mogu smestiti sigurno preko 20 ljudi! Sad, što se tiče 'domaćinske atmosfere u pravom srpskom stilu', mislim da i to moze da se dogovori, jer sam ja vec nesto pričao sa gazdom na tu temu, znači spremanje hrane itd... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Bajina Basta - Tara
  • Motocikl: kawasaki VN900 '08

Druze mozda ti ja mogu pomoci. Moji se ugostiteljstvom bave vec 50 godina sa dugom tradicijom.

Pogledaj sajt:

http://www.tara3m.com/

 

Objekat je tako izgledao do jesenas sruseno je skoro sve i renovirano... Odmah da ti kazem apartmani su novi i tek sredjeni. A samo spoljasnji izgled, nije uradjena fasada to tek na jesen... Ako te zanima nesto vise informacija pozovi na broj.

 

Sve u svemu mozemo napraviti i lepo druzenje uzivaj pa ako odgovara ti zovi! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Bački Petrovac
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Druze mozda ti ja mogu pomoci. Moji se ugostiteljstvom bave vec 50 godina sa dugom tradicijom.

Pogledaj sajt:

http://www.tara3m.com/

 

Objekat je tako izgledao do jesenas sruseno je skoro sve i renovirano... Odmah da ti kazem apartmani su novi i tek sredjeni. A samo spoljasnji izgled, nije uradjena fasada to tek na jesen... Ako te zanima nesto vise informacija pozovi na broj.

 

Sve u svemu mozemo napraviti i lepo druzenje uzivaj pa ako odgovara ti zovi! :zdravo:

 

Added to Favorites :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADV

Zahvaljujem postovane kolege,na svim predlozima.

Vec sam kontaktirao profesora i krecemo u realizaciju projekta.

Video sam kompletnu ponudu Tare,ali ovo kad nasi ljudi preporuce,to vec ima tezinu.

Jos jednom zahvaljujem i pozdravljam ekipu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADV

Utisci su dosta dobri.Grupa je bila poveca,nas 21 tacno.Tada smo nasli ovu etno kucu,koja je mogla da primi sve nas na jednom mestu.Sto se tice smestaja,etno fazon-nista luksuz.Vlasnik objekta zivi u Bg-u,tako da hoce da dodje samo za veliku grupu.Dogovor koji smo imali telefonom nije bas ispostovan-sto se tice klope,ali nismo to zamerili-nije to najbitnije.Cena je bila 35e po coveku i to uz debelo cenkanje.Sto se tice ergele konja,ima ih tri i zive u blatu do kolena.Malo mi ih bilo zao.

Zavrsno-mislim da odnos placeno-dobijeno,nije bas izbalansiran.Kako god,nama je bilo bitno da smo zajedno svi a bogami bilo je dovoljno da se popije,tako da posle ove vremenske distance-OK.

Veliki pozdrav.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Utisci su dosta dobri.Grupa je bila poveca,nas 21 tacno.Tada smo nasli ovu etno kucu,koja je mogla da primi sve nas na jednom mestu.Sto se tice smestaja,etno fazon-nista luksuz.Vlasnik objekta zivi u Bg-u,tako da hoce da dodje samo za veliku grupu.Dogovor koji smo imali telefonom nije bas ispostovan-sto se tice klope,ali nismo to zamerili-nije to najbitnije.Cena je bila 35e po coveku i to uz debelo cenkanje.Sto se tice ergele konja,ima ih tri i zive u blatu do kolena.Malo mi ih bilo zao.

Zavrsno-mislim da odnos placeno-dobijeno,nije bas izbalansiran.Kako god,nama je bilo bitno da smo zajedno svi a bogami bilo je dovoljno da se popije,tako da posle ove vremenske distance-OK.

Veliki pozdrav.

ukratko, sjebo vas je.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja