Jump to content

Moto Zajednica

Kragujevčani!(i okolina) hajde da se okupimo,upoznamo, i vozimo!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Na ivicu je naterala Ivicina voznja  ;D

 

Hehehe. Dok se vozila sa mnom, bila je uvek uz mene. A zasto bezi od Vladimira je, bojim se pitanje bez odgovora. :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino
... Poseban pozdrav i postovanje easyrider-u koji je dosao iz [glow=red,2,300]Krusevca[/glow] da vozi ovaj mali izlet sa nama. Vladamir mu se zahvaljuje i unapred najavljuje dolazak sa ekipom  ;D

 

hehe... Vladamire iz tvog posta bi neupuceni mogli da izvuku zakljucak da je Krusevac negde otprilike kod Vladivostoka :D ...a ja se samo malo provozao do KG-a ::)

 

Bilo mi je zadovoljstvo da se vozim sa vama , bio je to bas lep izlet... i ocekujem vas uskoro u Krusevcu , nije to bas toliko daleko... ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Kao sto je siroj javnosti poznato, Vladamir ne komunicira pa zato na ovim paparaco slikama (covek nema mira ni ispred crkve ::) ) nema telefona  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

... Poseban pozdrav i postovanje easyrider-u koji je dosao iz [glow=red,2,300]Krusevca[/glow] da vozi ovaj mali izlet sa nama. Vladamir mu se zahvaljuje i unapred najavljuje dolazak sa ekipom  ;D

 

hehe... Vladamire iz tvog posta bi neupuceni mogli da izvuku zakljucak da je Krusevac negde otprilike kod Vladivostoka :D ...a ja se samo malo provozao do KG-a ::)

 

Bilo mi je zadovoljstvo da se vozim sa vama , bio je to bas lep izlet... i ocekujem vas uskoro u Krusevcu , nije to bas toliko daleko... ;)

 

 

 

Pazi sta zelis druze, mozda ti se ostvari pre nego sto se nadas  ;) Vladamir ovim putem predlaze voznju do Krusevca (i okoline) u nedelju, dana 22.7. sa mestom okupljanja (i polaska) u Batocini na trgu, istog dana u 10 casova. Bilo bi lepo da easyrider ili neko drugi ko poznaje okolinu Krusevca napravi plan obilaska neke znamenitosti ili prirodne lepote. Naravno svi ljudi dobre volje su dobrodosli da nam se prikljuce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Uf. Velike su sanse da ja bude zauzet u nedelju. Mada nisam siguran. Praticu razvoj situacije, pa ako dodjem, dosao sam (normalno). A i bolje ce vam biti bez mene  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Uf. Velike su sanse da ja bude zauzet u nedelju. Mada nisam siguran. Praticu razvoj situacije, pa ako dodjem, dosao sam (normalno). A i bolje ce vam biti bez mene  ;D

 

Nemoj tako, ako nedodjes imas neopravdani izostanak. Necu mene osice da napadaju, znaci dolazak obavezan  :D Jos kad pomislim da Boki nece da dodje ako ti ne ides spade knjiga na dva slova. Ajmo lepo na vreme da se ovaj put organizujemo a ne kao prosli put zadnjeg dana i noc pred polazak. Znaci ljudi JAVITE SE oglasite se da sve lepo isplaniramo na vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

vlado, ja bih voleo da se provozamo do krushevca... taman imam nekog tamo da vidim :)

samo na vreme da se organizujemo pa josh nekog da pozovemo pa da nas bude bar 7-8...

 

P.S. neka neko otvori novu temu vezanu za krushevac, naravno ako easy pristaje da ga smaramo ceo dan  ;D

easy, chekamo tvoj pristanak!!  :)

 

pozdrav  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Posto je ustanovljen termin za novi izlet (nedelja 22.07. ) , evo i nekih predloga za turu...

S obzirom da prognozeri najavljuju paklene vrucine do kraja ove nedelje , predlazem da bezimo u planine gde su temperature barem 10-ak stepeni nize.

 

Predlog 1.

Krusevac - jezero Celije - Brus - Brzece - Kopaonik . To je oko 85 km u jednom pravcu + nazad do Krusevca = oko 170 km .

 

Predlog 2.

Krusevac - Ribarska Banja - Jastrebac - Krusevac . Ovo bi bila kraca voznja , otprilike oko 100 km ukupno .

 

Ivice nemoj da zabusavas , pali GPZ-a i dolazi ovamo sa ekipom da ti ne pisemo neopravdani ;)

 

P.S. Boki ajde otvori novu temu za ovaj izlet , mene mrzi da smisljam naslov...  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5343 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Stizem u KS i ja za vikend, vfr-om. Aj dajte neki plan kad i gde biste isli, da vidim ocu li moci da se uklopim :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

O ne! Hoce i Pablo sa nama ;D.

Vladamire, ne znam zasto ti ne odgovaraju Easy-jevi predlozi. Meni, ako budem uspeo da se organizujem i da dodjem, odgovaraju. Cak ovaj do Kopaonika mi zvuci primamljivije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Ne bih da kvarim ali jel postoji i neka treca varijanta sa obilaskom nekog manastira ili crkve u blizini Krusevca?

Postoje dva manastira u okolini (Naupare i Djunis) i obilazak istih se moze ukljuciti u gore predlozene ture.

A naravno tu je i crkva Lazarica u samom Krusevcu .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

O ne! Hoce i Pablo sa nama ;D.

Vladamire, ne znam zasto ti ne odgovaraju Easy-jevi predlozi. Meni, ako budem uspeo da se organizujem i da dodjem, odgovaraju. Cak ovaj do Kopaonika mi zvuci primamljivije.

 

meni ova tura odgovara extra! ja sam za to da organizujemo i mali roshtilj tamo!

otvaram novu temu - Krushevac 22.07.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja