Jump to content

Moto Zajednica

BJB moto-skup

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Pancevo - Bliski Istok
  • Motocikl: Yamaha XVS 650 classic

Ovakav skup ili susret( kako vam volja) moze da bude bolji ili mozda i veci od mnogih MC skpova. Ideja sa Fruskom je odlicna. Treba dobro razmisliti o datumu i vremenu odrzavanja. Ako se svi budemo potrudili po malo i ponovili skup(susret) par puta, velike su sanse da dolazenje na BJB susrete bude uvek ili skoro uvek u prednosti u odnosu na druge skupove. Treba da budemo samo pametni vredni i lepi  ;D kao sto jesmo

Na svakom susretu se moze dogovarati i planirati sledeci. Onda dogovor na forumu uz ideje i predloge forumasa, malo dobre volje, malo zelje za lepim provodom i ..eto...mozemo mi to! Posto je predlog  Dexterr-ov mislim da ima pravo da potrazi pomoc od svakog zainteresovanog forumasa. Sebe ubrajam u te zainteresovane i evo me.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

slazem se ,mislim da ce biti bolji od vecine moto skupova opet mi smo svi jedna velika porodica...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Pablo a jel' bi mogli da napravimo skup negde na Kanarskim OStrvima taman jednako daleko od Beograda i Chicaga;.

 

Hehe, moze, al kako cemo motorima preko vode? :)

 

 

 

pa na skelu ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

30. na 1.....oš neš Bangladeš  >:(

 

Ko oće na moto skup nek pali, sretno mu bilo. Kome je pak draža ova BJB priča nek krene na F. Goru i gotovo.

Mislim da vise ne treba polemisati oko datuma, covek lepo kaze, oš neš, gotovo.

Dajte nam samo nesto preciznije, kad gde koliko kako i gotova prica, ovako mozemo da prdinjamo do 30.-og i da ne bude nista...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

ko o cemu baba o ustipcima a Misirac o Ceru i eto ja slikao malo danas

404.jpg

ncJWJ_21062007001pc2.jpg

O0JNW_21062007002hn4.jpg

404.jpg

siVZY_21062007004jz0.jpg

MZ68L_21062007006yv9.jpg

HWkAV_21062007007bn5.jpg

nEaJY_21062007008fa0.jpg

ysfxX_21062007009oc6.jpg

f8zCp_21062007011eh8.jpg

2KkZW_21062007012pi6.jpg

b3JYA_21062007013ty2.jpg

qD49z_21062007014cp7.jpg

e sad da zajebemo lokal-patriotizam a dodamo malo zdravog razuma ili WHAT IF razmisljanja ,

vidim da ima jako veliki broj zainteresovanih za BJB okupljanje sto mi je veoma drago kao clanu ove moto zajednice, pa eto i prvog

WHAT IF pitanja ili sta ako nas dodje preko 50 ili chak stotinak(sto bih ja prvi voleo) ko ce spremiti hranu za toliku gomilu gladnog sveta ?

#2 sta u sluchaju nekog ne daj Boze kijameta ?

#3 na Kvarkovim fotografijama nisam primetio da ima negde H2O u blizini ,meni je drazi spricer ali ipak voda je voda

#4 *ebaji ga druze ucitelju nemaju svi chadore a mozda bi voleli i da nastave druzenje i u nedelju ali ... + Hellena reche povedite zene a njima treba i bar nesto sto lichi na toalet

e sad mislim da je zato Cer resenje za prethodne 4 What if varijante #5 Godzila izadje iz okeana, #6 kometa spuca u zemlju , tu mislim da nema pomoci :) ili ako Austrijanci udare preko Drine :), ne bih voleo da me neko dozivi kao PARTYBREAKER-A , ovo je chisto moje razmisljanje a ja dolazim gde i kad god bude okupljanje , pa se vidimo .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

Ja bi dao jedan predlog ali da me ne kamenujete, ako može da se, kada se konačno dogovori datum i mesto, objavi u posebnoj temi, da ne moram da čeprkam po brdu postova, i naravno ako postoje neka zaduženja za nas koji smo blizu, voljan sam da pomognem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: BG

Racunajte na mene  ;) Datum mi manje vise nije bitan, vazno je samo da se ipak desi ovo okupljnje pa makar bilo samo 10 ljudi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

e sad da zajebemo lokal-patriotizam a dodamo malo zdravog razuma ili WHAT IF razmisljanja ,

vidim da ima jako veliki broj zainteresovanih za BJB okupljanje sto mi je veoma drago kao clanu ove moto zajednice, pa eto i prvog

WHAT IF pitanja ili sta ako nas dodje preko 50 ili chak stotinak(sto bih ja prvi voleo) ko ce spremiti hranu za toliku gomilu gladnog sveta ?

#2 sta u sluchaju nekog ne daj Boze kijameta ?

#3 na Kvarkovim fotografijama nisam primetio da ima negde H2O u blizini ,meni je drazi spricer ali ipak voda je voda

#4 *ebaji ga druze ucitelju nemaju svi chadore a mozda bi voleli i da nastave druzenje i u nedelju ali ... + Hellena reche povedite zene a njima treba i bar nesto sto lichi na toalet

e sad mislim da je zato Cer resenje za prethodne 4 What if varijante #5 Godzila izadje iz okeana, #6 kometa spuca u zemlju , tu mislim da nema pomoci :) ili ako Austrijanci udare preko Drine :), ne bih voleo da me neko dozivi kao PARTYBREAKER-A , ovo je chisto moje razmisljanje a ja dolazim gde i kad god bude okupljanje , pa se vidimo .

 

*1 - mislim da je za kuvanje / pecenje ako se sakupi (daj boze) mnogo ljudi da se napravi vise rostilja, vatrica, lomaca,... pa da se pece i kuva na vise mesta, mozda cak na jednoj krmetina, na drugoj pragnjetina, na trecoj riba,...

*2 - ako bude kijameta, ili pod satore ili navucemo kisna pa zapalimo negde gde ce biti suvo, ali da budemo optimisti pa da kazemo da ce biti idealno vreme

*3 - predpostavljam da ce biti verovatno nekog ko ce doci kolima, pa mozemo da se organizujemo i da sakupimo dvolitarki ili vecih balona i da odemo do nekog izvora ili do hotela norcev pa da ih napunimo

*4 - toalet - ne znam, ak je bas tolika kriza i tolika potreba, mozda da ponesemo vojne asovcice i satorska krila pa da napravimo nesto, ima onih koji su sluzili vojsku, nisam valjda jedini koji je sluzio

*5/*6/*7 - ebaj ga, za ovo nemam resenje, upalimo svi motore napravimo dim i pogusimo se pre nego sto nas pogodi katastrofa vecih razmera

 

ajde sad, dajte datum i podelimo poslove. sta i kako za hranu i pice? hocemo svi nositi ili cemo skupiti kintu pa se srolati do grada da kupimo nesto?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Kvarisa donosi kotlic (za 20ak ustiju) bice pasulj sa suvakom, ne bi bilo lose da se pojave jos bar dve ekipe za rostiljanje... Voda i mokri cvorovi su na 200m odatle, cak postoji mogucnost uvaljivanja u bungalove/kolibe u blizini... ;D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Posto smo i quasaar i ja u neku ruku domacini, i ja cu gledati da ponesem kotlic za jos 20-tak osoba  ;D da ne zafali.

Za rostilj i za kuvanje ne mogu da pomognem  8) ( mislim da je i bolje za sve :D)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

Hej Misirac, to se zove "studija izvodljivosti"... respect sa moje strane 8)

   Prava stvar  ;)

  "Nema zbora bez bold'ora"

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

  "Nema zbora bez bold'ora"

 

He, he, he, ovo zasluzuje da se zalije pivom....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

Ja cu najverovatnije doci kolima u subotu pa ako bude trebalo nesto da se prenese na raspolaganju sam

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Dolazim obavezno makar pesaka pozdrav vidimo se datum kako se vecina slozi svakako mi odgovara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2720 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Dolazim obavezno makar pesaka pozdrav vidimo se datum kako se vecina slozi svakako mi odgovara.

 

Sta se vise desava sa tvojim motorom ?!

Imam utisak da si davno oborio moj rekord u iznosu od 99 dana . Toliko je motor stajao na carini , ali u Titino vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

  ja cu spremiti pasulja za dva osrednja kotlica koja bi trebala da narane dvadesetak ljudova, jedan ce da bude bez dodatnih oljutujucih sredstava, dok ce drugi biti muski pa ko oce moze da kombinuje. Bilo bi dobro cim se tamo dodje neki rostiljcic raspaliti, al to vec kakav dogovor bude. no to bi bilo za subotu, sad mislim da bi ondak trebalo da se organizuje neka vecera, mada pored tolkih kotlica, mislim da cemo se na licu mesta lako dogovoriti, mitrovica je tu, ruma je tu... Za nedelju cu ja vec iskopati neku ruticu po kojoj bi moglo da se provoza (naravno svako nek osmisli ako ima ideja pa cemo se dopunjujemo), a mislim da bi bilo dobro ondak otici na neki rucak na Dunavu, da se ne ide kucama bez rucka...

 

sto se tice vode, mi cak ni ne moramo otici na livadu koju sam ja direktno predlozio, svega 200m dalje je livada pored odmaralista sa vodom, WeselimCentrom i smestajem (za koji bi uzgled neko trebalo da proveri da li funkcionise, ja cu probati u sredu-cetvrtak kad se vratim u mitrovicu da vidim u agenciji), to je ono igraliste sa kosarkaskim terenom i najverovatnije uvek pokosenom travom, no moguce je da ce biti drugih ljudi (no verujem da cemo ih brzo rasterati).

 

Takodje mislim da bi trebalo da se dogovori sastanak na iriskom vencu, posto cemo se tamo najlakse naci, a do livada nije dug put.Znaci datum ce biti 30-1, a ako bude kijameta, jednostavno pomerimo nedelj dana kasnije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja