Jump to content

Moto Zajednica

VN - zimske igrarije..

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Luzern
  • Motocikl: Kawasaki VN800A

Prelep motor :takoje:

Samo mi uskace u oci ona mreza na rezervoaru. Jeste prakticna, al' po mom misljenju gre'ota za bajk.

 

Ja sam na moju Yamahu stavio apehanger-e, ali one "medium" jer nisam imao 00 da uzmem one vislje - sada me dusa boli jer ovako izgleda fenomenalno.

 

I jedno pitanje: jel' je komplikovano ispolirati vile, kako si to uradio i kako se ponasaju (prasina, kamencici sa puta, muve, bubamare i sl.)?

Hvala ljudi, uskoro mu radim zadnji gangsta branik, pa će biti i slika uskoro

 

Što se mrežice tiče stavio sam je onako, da vidim kako će stojati i odma' sam čuo pozitivne komentare, i tako je ostala. Skidao sam je povremeno al' mi je nekako izgledao prazno, što ne znači da će uvek biti tu ;):D

 

Ja sam oduvek voleo ape, to da zamara ruke i ramena u vožnji možeš da čuješ samo od ljudi koji nisu vozili ape ili su probali jedanput pa im se učinilo teško, tako da slobodno cepaj :takoje:

 

Koristio sam "purol" pastu, (čuo sam da postoje i bolje ali sam zaboravio kako se zovu) jedna vila mi je oduzela ceo dan trljanja, ali vredelo je.

Preko zime izgubi sjaj, tj. maaalo matira, ali je potrebno protrljati je 3-4 min da bi se povratio i eto je opet nova sezona.

E da, prilikom poliranja prvo sam skinuo debeli matirani sloj nekom srednjom šmirglom, to je neka zaštita debljine kao dva lista papira, mislim da to ima svaka starija vila.

Muhe i ostali insekti i njihovi proizvodi se skidaju pranjem, čak i lakše jer je površina glatka

To je to.

Pozdrav :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Luzern
  • Motocikl: Kawasaki VN800A

Sad ga ima link ispod slike...nije mi jasno zašto me zebava :neznam:

"Taj format slike nije dozvoljen na forumu"

A 320x240 je :zbunjen:

Neće ni 150x113 :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Luzern
  • Motocikl: Kawasaki VN800A

Nema veze, radim ovih dana zadnji gangsta blatobran pa rekoh da je osvežim sa jednim snimkom "starog" mopeda :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2542 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Boja je 1care.gif

U momentu me je ta boja, i sam izgled motora ( i zvuk sa klip-a) asociralo na samo jednu stvar ... 1zvizduk.gif

NATPIS koji bi ja stavio na rezervoar da je moj!

0takoje.gif

 

Prelep motor, pratim dalji razvoj 1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 287 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kawasaki ER-5

Svaka cast na projektu, a boja je stvarno mnogo dobra. Sve je uradjeno sa ukusom i bez preterivanja, mislim da je za sve ukuse ukusan 0takoje.gif

 

 

Boja je 1care.gif

U momentu me je ta boja, i sam izgled motora ( i zvuk sa klip-a) asociralo na samo jednu stvar ... 1zvizduk.gif

NATPIS koji bi ja stavio na rezervoar da je moj!

0takoje.gif

 

 

 

Kad smo vec kod toga evo taman da se uklopi jos jedna stvar 1zvizduk.gifhttp://www.hocuto.rs/poklon/bad-mother-fucker-novcanik/130

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Svaka cast na projektu, a boja je stvarno mnogo dobra. Sve je uradjeno sa ukusom i bez preterivanja, mislim da je za sve ukuse ukusan 0takoje.gif

 

 

Boja je 1care.gif

U momentu me je ta boja, i sam izgled motora ( i zvuk sa klip-a) asociralo na samo jednu stvar ... 1zvizduk.gif

NATPIS koji bi ja stavio na rezervoar da je moj!

0takoje.gif

 

 

 

Kad smo vec kod toga evo taman da se uklopi jos jedna stvar 1zvizduk.gifhttp://www.hocuto.rs/poklon/bad-mother-fucker-novcanik/130

 

 

Tooooooooo, brate! :care: :care: :care: :care:

 

Bas sam se pitao gde bih mogao da kupim ovaj novcanik! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Black Adder F4isport

Sto volim kad vidim da se neko ovako lepo i sa ukusom igra. Ja nesto ne volem ovaj tip motora,al ovaj bi rado video uzivo,svaka cast i bravo na umerenosti, sve je na svom mestu (naravno za ovakav tip motora) 0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Luzern
  • Motocikl: Kawasaki VN800A

Fala Gobline, možda je to prejaka reč, ja bi' rek'o jedan od lepših VN-a ;)

 

Pa komšo, još malo pa da se prošetamo jedan do drugog na kafče :takoje:

Ostaje mi samo još ova nalepnica :zvizduk:

http://desmond.imageshack.us/Himg9/scaled.php?server=9&filename=photo0318z.jpg&res=landing

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2542 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Ha ha! Super si odradio, još mi se više sviđa što je natpis tu a ne na rezervoaru, sad će moći da ga čitaju kad ih pretekneš (ili dok stojiš u gužvi u gradu...)

Neverovatno kako tebi ovaj motor zapravo leži uz stajling... svima nama ostalima bi bilo pozerski, a tebe ni ne mogu zamisliti na čemu drugom.... sampion.gif

Keep up the good work.

...ako ikad budeš navraćao u ovaj kraj, svrati na kavu i rakiju, da se upoznamo kad sam ti već krstio ljubimca...

2cirka1.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja