Jump to content

Moto Zajednica

Pokupio me auto...

Recommended Posts

  • 24/7, 42 postova
  • Lokacija: Maradik
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K8, Yamaha MT03

Ulica je bas bas prometna u to doba, zato sto je skola preko puta i sva deca prelaze tu ulicu. Mogao je i dete tako pokupiti...

Al jos gore je sto svi stanu sa strane zbog pekare, i preostaje samo sredina puta. Kad sam video ogrebotine po kacigi nisam verovao da je to moglo da bude na mojoj glavi.... Tako da cu od para koje dobijem, ako dobijem kupiti opet kvalitetnu kacigu...

Ja sam vozio 30km/h. Da sam vozio brze bilo bi svega... Hvala svima na podrsci i cuvajte se ! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 1092 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Ma je.o ti nas,kad krene sezona ubiše nas,mora da mu je izgovor bio "nisam te video",ili tako nesto....Sve nove djelove zahtjevaj,i pare za servis,predracune samo od ovlaštenih servisa!! brz oporavak ti želim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 24/7, 42 postova
  • Lokacija: Maradik
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K8, Yamaha MT03

da se pridruzim zeljama za brz oporavak!

 

ps imao sam slican pad , jesi video sad koliko znaci kaciga!

 

 

Ma kad budem kupovao novu, nista ispod 200e..

 

Hvala svima na lepim zeljama.. Danas sam bio na previjanju, sve je ok! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3622 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Budi sretan jer si dobro prošao. A to da nas baš toliko ne vide nekako mi neverovatno. Čini mi se ipak da nas vide ali nas ne "konstantuju" (ne jebavaju). Prethodnih nekoliko dana gotovo da mi niko nije "ispoštovao" prednost koju sam imao! Jednostavno me ignorišu! Danas (na otvorenom putu), u situaciji gotovo bez saobraćaja, tip u kombiju jednostavno (bez najave-migavaca) skrenu ulevo (na tridesetak metara ispred mene) i ode na neki sporedan put. Išao sam sa oko 90-100 km/h i nije postojala šansa da se zaustavim. Sreća da je leva traka ostala delimično slobodna pa sam tamo pobegao. A tragedija je u tome što nije postojala ni najmanja šansa da me taj vozač nije uočio! Dakle, neki vozači jednostavno ne žele da nas vide! I ne verujem da će po tom pitanju bilo šta da se promeni (na bolje).

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 550 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Nemam ništa :(

bitno je da nisi ništa slomio i da su brzine male tako da samo lagano sve se sredi al zdravlje najteže tako da ne sekiraj se za motor kupiće se novi popraviće se uvek se nešto odradi a da nismo ni svesni toga.Nedaj se i tuži ga da plati za sve

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco

Batana brz oporavak, Sta reci a ne zaplakati? Mislim da u srbiji ima dosta vozaca koi slabo vide ili ne vide uposte. Eto covek iz automobila nije video bajkera, kao i 26. ovog meseca oko 22h covek iz dzipa nije video 2 motora sa dugim svetlima pa je iz istog razloga oborio mene i brata. Sta da se radi, imamo *slepaca* za izvoz, mislim da bi smo za mesec dana probili trziste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

SELJAČINA u vw pasatu karavanu sa kukom i zatamljenim staklima i misli da je bog pa moze kako hoce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KEEWAY SPED 150

Ne deluje mi kao prometna ulica... Mora da mu je jutarnje sunce tuklo pravo u oči a ti došao iz kontre... tako jedino mogu da shvatim njegovo "slepilo"...

Brz oporavak želim...

Koliko ja vidim sa slika, motoristi je sunce islo u oci. Ovog jednostavno mrzelo da gleda 2 puta...

 

Kolegi brz oporavak zelim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Шта се дешава људи....сваки дан неко....???? :staa2: Хајде да мало престане "сезона лова и падова"....чувајте се људи...а ти Боже помози мало нама свима да уживамо у овоме што волимо а да останемо читави...

 

Теби друже желим што лакши и што бржи опоравак!! :zdravo:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 24/7, 42 postova
  • Lokacija: Maradik
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K8, Yamaha MT03

Danas sam bio na pregledu, i kaze doktor kao ajde da snimimo jos jednom zato sto je noga i dalje otecena i ne mogu da stanem na nju. I tako sam dva puta danas snimao nogu i na kraju se ipak pokazao prelom (Fractura calcanei)...

Nalazi se na peti. Operacija kazu nije potrebna a ni gips. E sad ono "Brz oporavak" mogu da zaboravim... Skolu i susrete takodje... Ne znam kad cu stati i kad budem stao moracu da sepam jedno vreme.

A mogu vam reci da nisam siguran dal cu sesti na motor nakon ovoga.

 

Pozdrav drugari i cuvajte se! :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 474 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XV 250

Od loma pa do potpunog oporavka noge trebace ti 2 meseca.

Ja sam imao naprsnuce stopala, pa evo i posle mesec dana shepam.Naravno, svakim danom je sve bolje, ali tajna je imati strpljenja i ne forsirati nogu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 24/7, 42 postova
  • Lokacija: Maradik
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K8, Yamaha MT03

Ma ja se bojim za nogu zato sto nisu stavili odma gips ( a nisu ni sad, kazu ne treba ni operacija ni gips ) Jer tad nisu videli prelom. A i sad se ne vidi jasno na slici posto je mali izgleda... Noga me bolela samo prvi dan, drugi vec nije, tako da se nadam da cu stati normalno na nogu jednog dana... :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja