Jump to content

Moto Zajednica

MZ ETZ 251 na prodaju

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 833 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

prodajem MZ ETZ 251

-1989 god

-registrovan na mom imenu do aprila 2011, tj jos dvadesetak dana...da li cu ga ja registrovati ili kupac zavisi od medjusobnog dogovora...

-presao nesto manje od 9000 (nakon generalne, pre toga ne znam jer nije imao km sat)

-uradjena je puna generalna, masina je skroz obnovljena...

-nov lanac i lancanici

-treba zameniti akumulator sto cu najverovatnije i uraditi u toku ove nedelje, najkasnije do isteka registracije...

-cena 600 eura, podlozna je dogovoru ali samo licno, nista preko telefona... znaci kad kupac vidi motor onda mozemo da pricamo o ceni jer mislim da je tako najbolje...

post-1520-0-07157200-1300193688_thumb.jpg

post-1520-0-88244900-1300193784_thumb.jpg

post-1520-0-24861100-1300194025_thumb.jpg

post-1520-0-18802900-1300194145_thumb.jpg

post-1520-0-58213200-1300194570_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 833 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

malo da osvezim oglas...

 

s`obzirom da mi sestra dosadjuje da joj kupim skuter, moze i neka zamena za skuter...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 833 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

malo da osvezim oglas (opet :) )...

kupljen nov akumulator (garancija 1god), zamenio sam semeringe i ulje u prednje vile, motor je odjavljen...

zamenio sam i stop svetlo... slike u toku dana...

 

cena 480eura (podlozna dogovoru)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

prijatelju,,,,,,gledam kako se zlopatis pa mislim eto skoro godinu ipo dana da prodas taj tvoj MZ.Pitam se a bilo je pametnih komentara ovde na temu tvoga motora u smislu da ga ti lepo vratis u standardno stanje jer pravi ljubitelj i kupac MZ-a ce da kupi i trazi samo motor u ORIGINALNOM VIDJENOM stanju.......stoga ti drugarski predlazem a ti opet porazmisli malo sto ga za tako male pare za sve ovo vreme nisi prodao a drugi mz-ei su otisli?? Ne sumnjam u to da je TEBI lep ali vidis i sam da ljudi sve vise taze originalnost ,,,,,molim te ne shvati me pogresno i ovo ti ne pisem iz razloga da samo tebi pomognem nego vise iz razloga sto je taj legendarni motor obelezio i zaceo jednu citavu generaciju sadasnjih bajkera ,a samim time i nostalgicna ljubav prema tom motorciklu

 

pozdrav :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja