Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem pistolj, trazim preporuke za kalibar

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Ko tebe kamenom, ti njega hlebom (ukoliko ostanes citav)...

 

Sto,hleb vise boli  ;D?

Ma,mi smo takav narod (svaka cast izuzecima) koji bas i ne razume reci,pogotovu ne lepe,sve dok ne dobije takve batine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Mislim da se situacija neće promijeniti sa povećanjem broja motora, već da će biti upravo suprotno... I to iz istog tog razloga koji je igor-gs naveo "šta ti imaš da se mangupiraš na motoru"...

 

Smatram da su odgovorni oni koji pišu zakone, ali isto tako i oni koji kontrolišu sprovođenje istih, tj. milicija. Pardon, policija. Da se ne nađu uvrijeđeni... ;) Isto tako, krive su i auto škole, jer se novopečenim vozačima ne stavlja dovoljno jasno do znanja da smo punopravni učesnici u saobraćaju i da oni nas trebaju da paze više od svog auta, jer lakše izginemo od njihovog auta.

 

Ali, IPAK SMO MI KOJI VOZIMO TA DVA TOČKA NAJODGOVORNIJI... Dobro je što se broj članova povećava, jer je na taj način više ljudi u kontaktu sa onime za šta se većina članova foruma bori - bezbjednost na putu. A kad počne svako o sebi i o onome nekome drugome da vodi više računa, onda će se primjetiti i napredak u stanju saobraćaja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ja izbegavam da vozim kada sam nervozan i rastrojen. Odmah osetim da to nije to, motor nesto nece da me slusa, proklizava gde nikada nije, ljudi iskacu sa trotoara, kamikaze izlecu iz sporednih ulica... Vratim se kuci i parkiram motor, voznju odlozim za neki drugi put.

 

Potpuno se slazem.

 

Mene juce taxista 2 ! puta namerno sece, i to na Zeleznickom mostu preko Save iz pravca NBGD.

Kao da sam trotinet, guzi mi se u MOJOJ  traci tik pored mene, kao da je drogiran, ja pokusavam da  se sklonim od budale, onda ladno stane pored mene u sve mojoj traci opet i kaze mi kroz otvoren prozor: "ti ces brate negde da izginesh kako vozis".

 

Ja dignem vizir, i pomislim na to kako sam coveku koji je, pre samo mesec dana, dok sam imao saputnika, na 3m ispred mene krenuo u polukruzno - odvalio ceo retrovizor kacigom!

 

Setih se svoga kajanja, progutah knedlu , spustih vizir i nastavih svojim putem.

 

Kada sam dosao kuci, bio sam i dalje nervozan, ujutru i dalje, zasto??, zato sto nisam odreagovao. S druge strane, drago mi je sto sam ostao dosledan onome sto sam sam sebi obecao - da cu se obuzdavati koliko god mogu.

 

(To naravno ne vredi za sve prilike).

 

Cini mi se, a i danas sam to pricao drugarima koji nemaju veze sa motorima, da su ljudi nekako postali LOSI i ZLI a da su Dobri odnosno normalni - izuzetak. Razbijaju mi iluzije svakodnevno, i nazalost, mislim da jesmo, kao nacija -  postali losi ljudi, zli, pokvareni, siromasni, jadni i bedni. Ovoga je sve vise, nazalost a kultura nije bolja-naprotiv - sve je gore i gore kako smo bedniji i bedniji. Kao zemlja i kao pojedinci (ne mislim na nas svijetle tacke ovde naravno).

 

Jako jako tuzno.....

 

(Da sam imao pistolj, pucao bih taksisti ukroz haubu u blok motora.

Dakle-minimum .38 specijal ili 0.45 magnum. Sve manje se odbija od glave motora.)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Beograd-Lazarevac
  • Motocikl: BMW R 1200GS

Hvala na recima podrske.

Niste me dobro shvatili nisam bio rastorjen kad mi se desio bliski susret sa retrovizorom, nakon toga sam saznao za nemio dogadjaj, a nisam ni krenuo u preticanje izmedju vozila, nego sam vozio svoju voznju i nisam hteo da divljam dok sam preticao. Onaj pametnjakovic sto je isao u mene i jos dvojca vozila su naisla negde  kad mi je ostalo malo manje od pola kamiona da obidjem

E prijatelju moj sta ja da kazem, svaki dan sam na Ibarskoj magistrali, mene bre niko ne jebe sto vozim sanitet a kamo li kad vozim motor, nece bre namerno da se sklone, pocecu bensedine da pijem pre nego sto krenem za Bg.

Kao sto sam jednom napisao: karali nas Turci 500godina tesko se to iskorenjava, SRBIJA je ovo :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd

Sta reci igra sudbine,bilo joj dosadno.Ne salu na stranu izgleda da stvarno ima takvih dana u zivotu.

hvala bogu pa je to samo jedam a traje kao ceo zivot.

a sto se tice puce PPK mali a jebitacan.

;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Izuzetno mi je drago da smo razmenili iskustva o kalibrima, gerilama i tekilama, LOCK-U NOĆ!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja