Jump to content

Moto Zajednica

metal detektor

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Zainteresovan sam,slike mozes na moj mail,naznacen dole u potpisu,kao i cenu naravno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Klenak+Nikinci... nadam se da samo trazis detektorom, da ne ores ispred njega jednoobraznim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Motocikl: zx9r, zxr750

Klenak+Nikinci... nadam se da samo trazis detektorom, da ne ores ispred njega jednoobraznim.

 

A kakve veze tvoja izjava ima sa oglasom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Klenak+Nikinci... nadam se da samo trazis detektorom, da ne ores ispred njega jednoobraznim.

 

A kakve veze tvoja izjava ima sa oglasom?

 

Nije to izjava druze, vec iskrena nada, kao sto i pise. Razumem hobistu koji trazi detektorom, ali ne i onoga ko unistava lokalitet dubokim oranjem. A kod tebe ima toga, Opsiste kod Vranje, Ciglja kod Visnjeve bara, blizu su i Platicevo i Gomolava, u krugu od 5km sve vrvi od lokaliteta. A znam kako se i sta radi, posao mi je da cuvam nasledje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Motocikl: zx9r, zxr750

Klenak+Nikinci... nadam se da samo trazis detektorom, da ne ores ispred njega jednoobraznim.

 

A kakve veze tvoja izjava ima sa oglasom?

 

Nije to izjava druze, vec iskrena nada, kao sto i pise. Razumem hobistu koji trazi detektorom, ali ne i onoga ko unistava lokalitet dubokim oranjem. A kod tebe ima toga, Opsiste kod Vranje, Ciglja kod Visnjeve bara, blizu su i Platicevo i Gomolava, u krugu od 5km sve vrvi od lokaliteta. A znam kako se i sta radi, posao mi je da cuvam nasledje.

 

 

Nisam orac, sakupljam ih iz ljubavi... Nego, kazi ti meni sta je drzava uradila po pitanju zastite tih ili bilo kojih drugih manjih lokaliteta? Nije nista i nece nista ni uraditi... Koliko stvari propada po zemlji i niko da se potrudi da to sacuva...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja