Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem zadnji blatobran za BMW F650

Recommended Posts

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

presretac druze... pogledaj moj zadnji post u temi o furunama ( 11 strana )... probaj , pozovi nista te ne kosta... ali ... znas i sam druze koliko malo polovnih delova za furunu ima... srecno i obavezno javi kako si prosao ... bas nam znace informacije... bilo kakve samo da ih ima jer su informacije o delovima za furunu vrlo retke...

 

evo ga link http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/48046-funduro-ekipa-bmw-f650-f650gs/page__st__200

 

uzdravlje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Valjevo

Zvao sam u Horgos ako si na njega mislio ali trenutno nema. Mozda tek za mesec dana. Na ovoj temi, negde na pocetku ima link za narucivanje delova iz inostranstva. Kostalo bi novo negde oko 50e. Ali ipak mozda se javi neko odavde za polovan posto nista nije tako hitno, a i jednostavnije je. Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

hm... pazi on je na moto berzi okacio da ima f650 ceo/u delovima ( odatle sam kopirao )... e sad.... ili ceka nekoga da uzme nesto vise pa mu se ne rasparcava ili ko zna mozda misli ceo motor da uvali... malo mi je glupo to sto je stavio oglas a sad se pravi tosa... ako naletim na nesto javicu sigurno!!!

 

ps. a cemu uopste sluzi taj prsten ? on je oko 10cm sirok i ne vidim neku prakticnu namenu... a opet ja sam mozda samo corav :) tablica stoji iznad njega... stvarno mi nije jasna uloga jer je ono sve sem blatobrana :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12377 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ta plastika služi da veći deo vode kod okretanja točka udara baš tu i ne raspršuje se gore prema blatobranu - repu i sprečava bacanje vode na nekog iza motora ako sam dobro shvatio?

 

Bmw blatobran.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

jes u pravu si... to su Bawarci iz Italije mislili ali posto su iz italije, meni jedna strana kofera redovno isprskana :)

 

ps. ti sta god da napises tacno je... evo ponovo citam i lepo si napisao : veci deo vode :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja