Jump to content

Moto Zajednica

Tražim Big One

Recommended Posts

  • Honda, 45 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: Honda

Mozda ce da ti se svidi, prodaje jedan covek Hondu CBX 1000, zanimljivo motorce...

 

Kako da ne znam za 6aka, kolega ga imao 90-tih, 24 ventila i tri pikapa, trebalo bi da ih ima u Subotici Tip samo to drži i radi sa njima ( bar je tako bilo)....

No, to nije tema ovde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Dobar je to motor, redak...retko se pojavljuje u oglasima. Mozda je realnije da dobar primerak potrazis "napolje".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

I napolju je tesko, trazio ja "onomad", hteo da kupim... Ako uspes da nadjes dobru, dok stigne do Srbije ima da kosta kao da je od zlata.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

nije litra ali sam video da i ovo dolazi u obzir... na moju veliku zalost ortak je odlucio da proda... motor je kao iz fabrike... odrzavan tip top... ako te zanima ( a nadam se da te ne zanima jer decko koji prodaje me je uveo u moto svet i ni sam ne znam koliko sam mu zahvalan... )... generalno ni on nije siguran da mu se prodaje jer je zaista motor oko koga nema razmisljanja... ako te zanima pusti pp...

 

http://www.image-share.com/ijpg-407-104.html 104m.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Honda, 45 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: Honda

nije litra ali sam video da i ovo dolazi u obzir... na moju veliku zalost ortak je odlucio da proda... motor je kao iz fabrike... odrzavan tip top... ako te zanima ( a nadam se da te ne zanima jer decko koji prodaje me je uveo u moto svet i ni sam ne znam koliko sam mu zahvalan... )... generalno ni on nije siguran da mu se prodaje jer je zaista motor oko koga nema razmisljanja... ako te zanima pusti pp...

 

 

 

( Ne taj je '92-'93 )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

nije litra ali sam video da i ovo dolazi u obzir... na moju veliku zalost ortak je odlucio da proda... motor je kao iz fabrike... odrzavan tip top... ako te zanima ( a nadam se da te ne zanima jer decko koji prodaje me je uveo u moto svet i ni sam ne znam koliko sam mu zahvalan... )... generalno ni on nije siguran da mu se prodaje jer je zaista motor oko koga nema razmisljanja... ako te zanima pusti pp...

 

 

 

( Ne taj je '92-'93 )

 

ovaj je '96 ... znaci nema ona prednja svetla ko Afrika :)

 

kao ovaj npr http://www.polovniautomobili.com/oglas688957/honda_cbr900rr/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja