Jump to content

Moto Zajednica

JAGODINA 25.26.27 MAJ

Recommended Posts

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: a be Nis be...
  • Motocikl: Suzuki Burgman executive 650

Upravo sam se cuo sa Danetom-organizatorom skupa u Jagodini MC Riders, da je skup zakazan za 25.26 i 27 maj a ne kako je napisano 18-19.20.

Znaci ljudi izmena u kalendaru!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

:shock: to je vec krajnje neodgovorno da nedelju dana pre skupa pomeraju termin,o tome mnogi nece biti obavesteni :x :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

ja zaboravio da stavim to ali sam uredno rekao Nesi i Najzliju da stave taj datum. Izmena je zbog gadjanja sa Sapcem jer je memorijalni dan za oba skupa pa su Jagodinci pomerili za nedelju dana a i neki vasar je ovaj vikend tamo. Kod Hale sportova, naredni vikend, Miko, proverena informacija, Dane mi je javio proslog vikenda ali sam zaboravio da napisem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: a be Nis be...
  • Motocikl: Suzuki Burgman executive 650

Ko ne veruje neka pozove Daneta br. tel 0641136887, i neka licno proveri od organizatora. Vodite racuna da coveka ne cimate u neko doba noci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

skup u Jagodini je prethodnih godina bio jednodnevni ( samo subota )

moze li neko da proveri da li je i sada tako , da ne bi neko zapucao u JA u petak a da tamo nema nista

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak
Pozdrav,

 

ja zaboravio da stavim to ali sam uredno rekao Nesi i Najzliju da stave taj datum. Izmena je zbog gadjanja sa Sapcem jer je memorijalni dan za oba skupa pa su Jagodinci pomerili za nedelju dana a i neki vasar je ovaj vikend tamo. Kod Hale sportova, naredni vikend, Miko, proverena informacija, Dane mi je javio proslog vikenda ali sam zaboravio da napisem.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok
Pozdrav' date='

 

ja zaboravio da stavim to ali sam uredno rekao Nesi i Najzliju da stave taj datum. Izmena je zbog gadjanja sa Sapcem jer je memorijalni dan za oba skupa pa su Jagodinci pomerili za nedelju dana a i neki vasar je ovaj vikend tamo. Kod Hale sportova, naredni vikend, Miko, proverena informacija, Dane mi je javio proslog vikenda ali sam zaboravio da napisem.[/quote']

E bas kod te hale sportova sam bio prosle godine.Mozda je sad bio neki vasar ali je na sred livade preko puta bine stajao nerazmontirani ringispil a klupe su bile podignute tako da nismo mogli da se vozimo dok slusamo zonu B.Valjda su mi neki ljudi objasnili da je ostalim danima tu luna park a ova dva dana je skup motorista.Tako da su svi ti ljudi sa zenama i decom koji inace tu dolaze u luna park dosli i taj dan i nesmetano se setali po kampu.To nije problem ali je problem da svaki put kad se okrenem vidim po deset klinaca koji mi vise na motoru,tako da sam morao da ih skidam sa istog.Na svakom izlasku iz kampa murja je skakala na mene,a pandur je celu noc stajao na ulazu.Na pitanje hocu li da duvam(u balon)morao sam da im kazem ne hvala malopre sam smrkao.Doduse ja sam bio u petak,ne znam kazu da se u subotu situacija znatno popravila ali u petak popodne je bilo deset a uvece oko trideset motora.Ti isti panduri su uzeli jednom ortaku dva soma dinara sto je pishao u mraku pored drveta u kampu,uz obrazlozenje zasto nije isao u sportsku halu u wc.Ne kazem da je skup bio los ali mesto je problem jer je to ipak u gradu.

Sigurno da nije u redu da drotovi tako izivljavaju ali ako dodjemo u velikom broju nadjacacemo ih psiholoski pa mozda nece smeti da se zezaju u svakom slucaju ne treba zbog dva tri pandura koji su suvise revnosni da ne dolazomo na skup .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: a be Nis be...
  • Motocikl: Suzuki Burgman executive 650

Ljudi ne znam da li ste procitali u mom prethodnom postu da je prvi skup koji je organizovan u Jagodini vezan za tzv. "Ostojine dane", u cast legendarnom komandantu 63.padobranske koji je poginuo u zadnjem ratu. Covek je bio bajker kao i mi (cak se i vencao na motoru), ali je u sklopu "Ostojinih dana" izvedena i vezba padobranaca, okupljanje mladih skauta (izvidjaca) i jos brojne manifestacije. Otuda toliko ljudi i dece, ringispila (bez kojih izgleda ne moze i sl).

Skup ove godine traje 3 dana znaci petak, subota i nedelja. Muzika je obezbedjena i svako ko dodje u petak nece biti sam na ringispilu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

ja idem sa suprugom, ako uspemo da nagovorimo Najzlija i njegovu lepsu polovinu, idemo zajedno, ako ne onda sami ili ko vec bude hteo sa nekih 80-ak km/h sve starim putevima u odlasku.

 

Alex, baci neki znak prepoznavanja na skupu ako budes isao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Alex, spremaj yamahu i idemo za Jagodinu. Ako ja ne mogu da stignem da podjem sa vama u 12h onda idem sa mojom curom i sa Vasom u 15h.

Samo da nas vreme posluzi,( evo opet pocinje neka kisa). Cujemo se ujutru pred polazak. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok
Pozdrav' date='

 

ja idem sa suprugom, ako uspemo da nagovorimo Najzlija i njegovu lepsu polovinu, idemo zajedno, ako ne onda sami ili ko vec bude hteo sa nekih 80-ak km/h sve starim putevima u odlasku.

 

Alex, baci neki znak prepoznavanja na skupu ako budes isao.[/quote']

 

Ajde organizujte BJB ekipu iz BG-a i vidimo se u subotu a mozda i u petak. I okacite neki znak raspoznavanja u Jagodini da ne prolazimo jedni pored drugih kao pored turskog groblja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: a be Nis be...
  • Motocikl: Suzuki Burgman executive 650

Yamaha spremna, ja takodje, verovatno i ja idem s mojom boljom, lepsom i pametnijom polovinom...

Vozim crni Fazer 6, ne znam sta da stavim kao znak raspoznavanja, nemam jos nalepnicu....BjB

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

OK, dva customa, oba sa vizirima, jedan beli a drugi crni, beli vozi supruga, crni moja malenkost. Tesko da nas mozete mimoici, barem je do sada tako bilo. Slobodno pridjite bilo kome ko odgovara opisu, nista strasno ako tako saznamo da postoji jos jedan ovakav par :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uploader, 419 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: GSXR 600

Bez brige, nema ringišpila da vam smeta.

 

Veèeras je bilo dosta živo, muzika i dosta motora.

 

Za subotu:

 

17.00 defile

17.30 street fight

posle toga žurka do 02.00

 

Skup je kod Hale sportova tj. "Potoka" ili Zoološkog vrta za one koji nisu bili. Pratite putokaze za zoološki vrt i biæe sve OK.

 

Policije nema mnogo, barem ne danas i veèeras.

 

Glupo je što se niko nije oglasio iz moto kluba na forumu, da da neka zvanièna objašnjenja, al jebi ga.

 

Ne plaæa se ulaz, najverovatnije, jer je ogradjeni deo dosta mali. Bina je OK, šator takodje.

 

Za nedelju su glavne stvari vezane za Kup Goran Ostojiæ, padobranci, paraktièno pucanje, nešto sa izviðaèima i to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

nazalost, niko iz kluba nije ni na internetu a kamoli na forumu. Videcemo nesto sutra da to pocnemo da ispravljamo bar za naredna desavanja.

 

Ah, da....i moja kozna kaciga molicu lepo, ce biti znak raspoznavanja (salim se, nosim je samo kad sam na motoru). Ko zna Daneta, Ciru, Tasu itd. moze i nas na taj nacin upoznati, lepo bi bilo da se ne promasimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Bio sam sinoc i da vam kazem da je sve OK.Lepo mesto,satra,bina uredna bilo je svirke i mogu reci da su bili dobri.Mislim da ce skup biti dobar.

U svakom slucaju treba otici ko moze a ko nemoze neka cita postove u ponedeljak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Ih koji sam ja maler. Drug sa kojim sam mislio da idem se povredio, drugi ne moze a treci se ne javlja. :cry: .

 

Jos pola sata i krecem sam. :D Valjda cu naci nekog odavde (ili neku nebitno odakle :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

stigli nazad, sasvim sam zadovoljan. Nazalost, hladovina nije bila bas jaca strana a mogla je da upotpuni ugodjaj. U svakom slucaju, do kraja defilea i street-a, relativno malo pucaca, nesto malko se cla neka ekipa iz Paracina ali to je uglavnom sve. Ostali skroz kulturni, poseti skup i pusti i druge da to rade neometano....inace, retka pojava u zadnje vreme na skupovima. Streetfight i nismo gledali, presedeli smo u jednoj hladovini i rustikalnom i poluimprovizovanom ambijentu u drustvu Alexa i lepse mu polovine, te jos nekih bajkera. Sto organizacija, sto vrlo lepo druzenje, sto nedostatak napaljenih pucaca a sto lepo vreme, tek, jedan sasvim, sasvim lep skup.

 

Easy rider nam je malko gledao custome krisom dok niko ne vidi, prva ljubav zaborava nema, he,he...salim se.

 

Same pohvale sto se mene tice, vredelo je otici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Skup je jos u toku ali sam ja stigo kuci. Sve je bilo ok osim nekoliko tih pucaca i ozbiljnog nedostatka hladovine. Treba ga posetiti u svakom slucaju. Nazalost nisam uocio nikog iz BJB ekipe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja